Sayfa 248/890 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon
Arama sonucu : 7113 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Biz işi öğrendik artık alirsan aşağı satarsan yukarı gider. Almak isteyince az alacan indirdiği zaman az daha az daha ucuza alacan satarken az satacan arada sigorta yatıracaksın yukarı giderken vereceksin 1/10 kadar geri gelirse en azından bir çorba parası çıkar çok satarsan bu sefer o senden pirzola parası alır. Benim gibi ehtiyar bur bunagin anladığı bunlar. Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim.

2. Destekte eline verir dirençte elinden alırlar malı buda son olsun.

3. Hergün kanser ediyor diyoruz bıktırıyor ama 27 dönüşte grafikte sürekli yükselişte 2 ileri bir geri yapıyor çaktırmadan ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Biz işi öğrendik artık alirsan aşağı satarsan yukarı gider. Almak isteyince az alacan indirdiği zaman az daha az daha ucuza alacan satarken az satacan arada sigorta yatıracaksın yukarı giderken vereceksin 1/10 kadar geri gelirse en azından bir çorba parası çıkar çok satarsan bu sefer o senden pirzola parası alır. Benim gibi ehtiyar bur bunagin anladığı bunlar. Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim.
    Şimdi bunlar mal verecek diye bizleri bekliyor.Aynı taktikle tam 8 tl dip ten dibe basmıştı ben malı elinden alırken robotun. Sonuçta bir insanın veri girerek programladığı makine bu.Kurbağa misali, çünkü çok sinirli bir robot elinden malı aldı mı top tüfek üzerinize geliyor çılğınca.

5. Maşallah merrıll robotun elinde ki malı hiç bitirmiyor.Tahta kurumuz)) Tam elinde ki hisse bitiyor. Biri çıkıyor mutlaka al ben sana mal veririm diyor))

Alan da, satan da, bizim dükkanın çocuğu. Arada ayrı gayrı yok.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Arada twitciler birbirine pasliyor herkes birbirini durtmenin derdinde sabır etse dudukledigim dediği malı 3 basamaklı satacak. Herkes kolayın peşinde.

Spekimiz fantazi peşinde. Gecesi iyi geçmedi galiba, ya da umduğunu bulamadı, tahtada rahatlama çabasında. Oyuncak ettiniz a.q.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 248/890 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •