Sayfa 249/650 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 5193 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by emekli777 Yazıyı Oku
    Şimdi VERTU fiyatı piyasa tarafından mı belirleniyor?Soru bu.Cevabın bence bir önemi yok.Peki spekülatör varmı varsa para kazanıyor mu?kazanamadıysa ne zaman kazanır?Trader lar stoploss ne çeşit bir sigortadır?Peki bu hissede stop kime yarar?VERTU yöneticisi kim?Kariyeri nedir?Son olarak SPK ya yapılan şikayet sonuçlarından bir cevap var mı?
    elinde hisse olan biri olarak günde en az 5 tane olumsuz mesaj atmaya programlanmıs birisiniz.

acıkcası neyi amacladıgınızı bir türlü cözemiyorum

elinde hisse varsaki var zarardayım bekleyecegim diyorsunuz madem ne olursa olsun bekleyeceksniz her gün bakıpda yazıpda kendinizi bu kadar olumsuza sartlamanızın nedeni nedir.

topigin eskilerinden olarak sizden daha realist. daha somut bilgieye dayanan daha tarafsız yorumlar alabilirmiyiz.

mesela cok fazla halka arzlarla ilgili sitemleriniz var.

halka arzlar hakkında ne durumdalar spkya basvuru varmı yada aracı kurum calısmaları nasıl gidiyor bu gibi bilgiler verseniz mesela

2.  Alıntı Originally Posted by software Yazıyı Oku
    aynen öyle,aslında başvuru var ama sözleşme tadilini habire yenilediklerinden başvuru başa dönüyor.
    daha öncede bu konuda fikrimi söyledim,bilişim sektörünün revaçta ve yüksek F/K larda işlem görmesi vertunun bu işten daha fazla para kazanmak için oyalaması olarak görüyorum.
    o yüzden "spk nın sonucunu beklemekten başka çaremiz yok " yazısını başvurmuşta sonuç bekliyoruz anlamında görmeyin.
    yarın spk ya başvurup 2 hafta sonra değişiklik yaptık tekrar başvuracağız derlerse şaşmam.
    o yüzden spk sizin sçzleşmenizi onayladım buyur derse bu iş tamam olur.
    Katılıyorum.

3. Selam Arkadaşlar,
    En son yazımda Vertu Yöneticilerine nasıl daha fazla para kazanabileceklerini belirten bir yazı yazmıştım.
    Şimdi önemli olan biz nasıl Vertu dan kazanabiliriz.

1- Hissenin elde tutulur beklentisi iştiraklerinin halka arzı.
    2- Hissenin dunku kapanıs fiyatı 2.37 diyelim su anda haber geldi SPK onayladı diye. bu hisse uzaya mı çıkacak
    3- madem hisseyi takip ediyosun bekçilik yapmanın ne anlamı var.
    4- 4-5 kademe yukarıdan alırım

2.37 den halka ırzı pardon arzı yazacaktım onaylandığında hisse uzaaya mı cıkacak hic mi alım fırsatı vermeyecek.. alırsın 4-5 kademe yukarıdan karını alır cıkarsın.

afadersiniz de bekçilik yapmaya gerek yok diye dusunuyorum.. benim dusuncem

4. endeks %2 yukseldiginde hisse stabil duruyor..

endeks %0.5 dustugunde %2 dusuyor..

yok dışarda mal varmış ondan korkutuyorlar falan hikaye arkadaşlar... gidecek olan gider... gitmeyecek olanda boyle malını guzelce yedirir.

5.  Alıntı Originally Posted by hisse-gercekleri Yazıyı Oku
    Selam Arkadaşlar,
    En son yazımda Vertu Yöneticilerine nasıl daha fazla para kazanabileceklerini belirten bir yazı yazmıştım.
    Şimdi önemli olan biz nasıl Vertu dan kazanabiliriz.

1- Hissenin elde tutulur beklentisi iştiraklerinin halka arzı.
    2- Hissenin dunku kapanıs fiyatı 2.37 diyelim su anda haber geldi SPK onayladı diye. bu hisse uzaya mı çıkacak
    3- madem hisseyi takip ediyosun bekçilik yapmanın ne anlamı var.
    4- 4-5 kademe yukarıdan alırım

2.37 den halka ırzı pardon arzı yazacaktım onaylandığında hisse uzaaya mı cıkacak hic mi alım fırsatı vermeyecek.. alırsın 4-5 kademe yukarıdan karını alır cıkarsın.

afadersiniz de bekçilik yapmaya gerek yok diye dusunuyorum.. benim dusuncem
    Aynen...ben geçen haftalarda 2.65 2.68 araliginda 50 bin lotu iyi zararla verdim Sonra karsana daldım Zararin çogunu çıkardim simdi nakitteyim bekliyorum..indirsin bakalim nereye kadar kadar indirecek..bollinger ve macd burnunu yukari kaldirir kaldirmaz parça parça dalacam..bakalim elmi yaman beymi yaman...eşşek gibi yukari çekecekler.

6.  Alıntı Originally Posted by Sanfransisko Yazıyı Oku
    Sonra karsana daldım Zararin çogunu çıkardim
    işte olay budur. Tebrikler, sonucta biz bunu takip ediyoz mu ediyoruz.. 2.65 den verdiniz su anda 2.36 15 bin TL artıdasınız. diyelim ki şimdi haber gonderdiler bu şerefliler kimseye mal kaptırmayacak mı ne buldular sanki petrol mu alirsin 2.45 den tekrar satarsın tekrar 2.80 lerden... parayı bu şerefliler boyle kazanıyor.. Bekçilik yapmaya gerek yok.

7.  Alıntı Originally Posted by hisse-gercekleri Yazıyı Oku
    işte olay budur. Tebrikler, sonucta biz bunu takip ediyoz mu ediyoruz.. 2.65 den verdiniz su anda 2.36 15 bin TL artıdasınız. diyelim ki şimdi haber gonderdiler bu şerefliler kimseye mal kaptırmayacak mı ne buldular sanki petrol mu alirsin 2.45 den tekrar satarsın tekrar 2.80 lerden... parayı bu şerefliler boyle kazanıyor.. Bekçilik yapmaya gerek yok.
    Ama her zamanda papaz pilav yemiyor zarına kagit satip başka kagida zıplayıp ordanda zarar edip başka bir kagida ziplayip daha çok zarar ettigimde olmuştur..mesela karsana yüksekten atlamistim,eğer kagit aşagi vursaydi o zaman koküne kadar mokoko...

zaten

smartiks ve kafein'in

halka arzına inanmadığında bu hissede pozisyon açmak için bir sebep gorülmüyor. İnananlar da orta vadeli yatirimi kabullenmis oluyor. durum acik

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!

Sayfa 249/650 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •