Sayfa 249/359 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 2872 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Hisse 1 haftadır düşüyor 2 gün tepki verdi hemen tedbir arkadaş bu neye göre geliyor bir limit mi var 1 haftadır zaten düzeltme evresinde iki nefes aldık pat kafamıza vurun. Neyse sıkıntı değil de keşke olmasaydı
    SPK nin son kararını hiç beğenmedim...ATATP güçlü beklentiler ile çıkıyor...hissenin önünü kesmek için alınan bu kararları kınıyorum..ama buna rağmen sıkıntı yok diyorum...çünkü biliyorum ki hisse eninde sonunda ederine gidiyor..eğer borsamiz yeterince bilinclenmiş ise zaten gereğini yapacaktır...doğru kararı son iki aydır verenler zaten kazandı bundan sonra da kazanmaya devam edecektir..doğru düşünüp doğru karar veremeyenler ise kazanması gerekenin çok çok altında kazandı ve belki de ellerindeki lotlarin önemli bir kısmını kayıp ettiler...

ATATP de beklenti ve potansiyel büyüktür...artık kime ne kadar nasip olur bilemem...

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    SPK nin son kararını hiç beğenmedim...ATATP güçlü beklentiler ile çıkıyor...hissenin önünü kesmek için alınan bu kararları kınıyorum..ama buna rağmen sıkıntı yok diyorum...çünkü biliyorum ki hisse eninde sonunda ederine gidiyor..eğer borsamiz yeterince bilinclenmiş ise zaten gereğini yapacaktır...doğru kararı son iki aydır verenler zaten kazandı bundan sonra da kazanmaya devam edecektir..doğru düşünüp doğru karar veremeyenler ise kazanması gerekenin çok çok altında kazandı ve belki de ellerindeki lotlarin önemli bir kısmını kayıp ettiler...

ATATP de beklenti ve potansiyel büyüktür...artık kime ne kadar nasip olur bilemem...
    Geçen ay da 65 TL civarı gelmişti sanırım uzun bir süre sonra tavan yapmıştı ve akabinde tedbir gelmişti ve biz neden diye çok sormuştuk gene aynısı oldu. Diğer hisselerde de böyle mi yoksa bize özelimi kafamda soru işaretler üst üste 3-5 kez tavan yapar tamam derim. Sorun değil dediğiniz gibi bende hisseme güveniyorum beklentiler ortada bakalım bu seferki tedbir de nasıl bir performans göreceğiz.

3.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Geçen ay da 65 TL civarı gelmişti sanırım uzun bir süre sonra tavan yapmıştı ve akabinde tedbir gelmişti ve biz neden diye çok sormuştuk gene aynısı oldu. Diğer hisselerde de böyle mi yoksa bize özelimi kafamda soru işaretler üst üste 3-5 kez tavan yapar tamam derim. Sorun değil dediğiniz gibi bende hisseme güveniyorum beklentiler ortada bakalım bu seferki tedbir de nasıl bir performans göreceğiz.
    dün alış iştahının yüksek olduğunu zaten söylemiştim...sermayesi düşük ,halka açıklığı da düşüktür buna karşılık karlılığı yüksek ve yine beklentileri büyüktür...buda yüksek talebe neden oluyor...bu yüksek talep de alış ve satış durumlarında yukarıya ve aşağıya sert hareket yapmasına neden oluyor..

bu beklentileri olduğu sürece bu hisseyi spk zincirler ile bağlasa bile orta ve uzun vadede bu seviyelerde tutamaz...kısada ise ne olur bilmiyorum...eğer panik ky lar fazla ise ve bunlar da günlükçü ise olumsuz etkilenebilir...ama son iki günde güçlü alımlar yapanlar profesyonel iseler ve ne aldıklarını biliyor iseler ? o zaman da hisse çıkışına devam eder...

bence kaşıkçı elmasına benzeyecek acaba çoban kafası ile alanlar mı güçlü ?? yoksa kuyumcu kafası ile alanlar mı güçlü ?? bu iki gücün mücadelesi hissenin kısada yönünü belirleyecek...orta ve uzunda ise ben her türlü yönün yukarı olacağına inanıyorum ki zaten çok yakın zamanda güçlü bir şekilde 97,00 dan ikinci takviyemi yapmıştım..

ben olsam tahtacının yerinde 200 e kadar soluksuz çıkarırım...akacak kan damarda durmaz misali...;)
    ben gelecekte tıkla gelsinin yapılanması tamamlayıp artık güzel karlar getirmeye başladığında (ki bence bu çok da uzun olmayacak bir sürede gerçekleşecek ) 300 ler bile bu hisse için komik fiyatlar olarak görünecek..

sürekli söylediğim gibi insanın borsa hayatında belki de bir defa önüne gelecek güzel bir fırsattır atatp...efsane çıkışlar yapabilecek potansiyel taşıyor...şu spk ve endeks de engel çıkarmaz iseler ?? daha kısa sürelerde hedeflerine varacağını düşünüyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Her zaman söylüyorum..kısmet de en az bilgi ve tecrübe kadar önemlidir..ben geçen yıl gesan a 19.70 lerden girdiğimde hedefim 5_6 ayda 40_50 idi...ama ben gesani aldıktan kısa bir süre sonra Ukrayna _rusya savaşı çıktı..enerji krizi tüm dünyayı sardı..bunun üzerine de yenilenebilir enerji kıymete bindi...tam da gesana yarayacak tüm şartlar oluştu..o vakit de satış hedefimi 300_400 aralıklarına çektim...
    Bu günlerde aynı şey ATATP de de oldu..ben green x ve diğer büyüme potansiyeli için bu hisseyi 34.5 tan aldım..aldıktan sonra hiç hesapta olmayan ve benim hiç haberdar olmadığım tıkla gelsin beklentisi ortaya çıktı...

Bu iki beklenti ile birlikte orta ve uzun vadede bu hisse 2 milyar dolarlık değerleri görürse şaşırtmayacagim..

Siz değerli ky dostlarımın duaları sayesinde işlerim hep rast gidiyor..dikkat ediyorum ki beni sevmeyen veya hainlik yapanların işleri ise ters gidiyor veya gözlerinin önünde hisselerim çıkıyor da onlar faydalanamiyorlar..yüce ALLAH gerçekten de kalplere göre veriyor...

5. Daha öncede bu forumda 2010 yılından beri aynı nick ile yorumlar yaptığımı söylemiştim..bu süreçte tüm algılarını kapatıp inatla bana saldıranlar oldu..sürekli bana karşı gelip forumu kirletenler oldu...işte bu arkadaşlardan inat etmeye devam edenler hiç kazanamadilar ama inadindan vazgeçip algılarını açıp kafasını çalıştıranlar benimle birlikte çok kazandılar..bu süreçte güzel de bilgiler edindiler...
    Her zaman söylüyorum ALLAH insanın kalbine göre veriyor...insan ne ekerse onu biçiyor..

Bu tür forumlarda en küçük bilgi parcaciklarini da değerlendirmek gerekiyor..burada hiç bir maddi karşılık beklemeden bilgi ve tecrübelerini paylaşan arkadaşlar var...foruma katkı veren tüm ortaklara teşekürler...

6. Sn. Keko, Perşembe ve cuma ciddi alımlar oldu. Tabii günlükte satacak kurumlarda aldı. Güçlü duruşumuzu sergiliyecemizi düşünüyorum. Bu benim şahsi düşüncem. Eski zirveyi kırarsak dediğiniz rakamları umarım yakalarız.

7.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Sn. Keko, Perşembe ve cuma ciddi alımlar oldu. Tabii günlükte satacak kurumlarda aldı. Güçlü duruşumuzu sergiliyecemizi düşünüyorum. Bu benim şahsi düşüncem. Eski zirveyi kırarsak dediğiniz rakamları umarım yakalarız.
    Açıkçası tavsiye içermeyen kişisel düşüncelerim de aynen bu şekildedir..çok güçlü alislar oldu...bence bunun nedeni artık tıkla gelsin ile ilgili somut gelişmelerin olmasıdır..malum fiyuunun 5000 kurye alacak olması her şeyin adım adım gerçekleştiğini gösteriyor...piyasa somut gelişmeleri sever..bir türlü bitmeyen süreçleri ise sevmez...gelişmelerin bu kadar hızlı olacağını açıkçası bende beklemiyordum...ATATP doğru ve hızlı adımlar atıyor...

Green x ile ilgili somut gelişmeler olduğunda piyasa iyicene heyecanlanacaktir..bu gelişmeler yatırımcı olarak bizi çok heyecanlandırıyor..rüya gibi hikaye gibi gelecekten bahsettiğimiz konuların adım adım gerçekleşmesi bizi çok sevindiriyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Daha öncede bu forumda 2010 yılından beri aynı nick ile yorumlar yaptığımı söylemiştim..bu süreçte tüm algılarını kapatıp inatla bana saldıranlar oldu..sürekli bana karşı gelip forumu kirletenler oldu...işte bu arkadaşlardan inat etmeye devam edenler hiç kazanamadilar ama inadindan vazgeçip algılarını açıp kafasını çalıştıranlar benimle birlikte çok kazandılar..bu süreçte güzel de bilgiler edindiler...
    Her zaman söylüyorum ALLAH insanın kalbine göre veriyor...insan ne ekerse onu biçiyor..

Bu tür forumlarda en küçük bilgi parcaciklarini da değerlendirmek gerekiyor..burada hiç bir maddi karşılık beklemeden bilgi ve tecrübelerini paylaşan arkadaşlar var...foruma katkı veren tüm ortaklara teşekürler...
    işte siz diğer yorumculardan farklısınız .hiç bir menfaat ve çıkar gözetmeksizin ,oldukça samimi ve dürüst olarak bilgilerinizi aktarıyor ve aydınlatıyorsunuz .RABBİM de kalbine göre veriyor ..ALLAH yolunu açık etsin saygılar ..

Sayfa 249/359 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •