Sayfa 25/1001 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Viop - XIV

1. yok ebesinin örekesi...

Dow 15,000 is in sight as COVID-19 spreads and Trump loses public's confidence: top strategist

With the Dow Jones Industrial Average having violated the psychologically important 20,000 level on Wednesday amidst another bruising coronavirus fueled crash, some top strategists on Wall Street are sharpening their pencils once again on where the bottom may be for Blue Chip equities.

For Hercules Investments CEO James McDonald — who correctly predicted a major bear market on Yahoo Finance’s network more than a month ago in the early stages of the coronavirus outbreak — he thinks another 30% downside risk to stocks is very possible. Specifically for the Dow, McDonald thinks hitting 15,000 from current levels of just under 20,000 is in sight.

2. 835152 AK PORTFÖY PETROL YABANCI BYF FON SEPETİ F

için emir verdim. Ama yabancı hisse fonu+petrol fonu falan yazıyor doğru mu?

Bir de BES fonu dağılımını nasıl ayarlamak gerekir.

3. Arkadaşlar farkındamısınız her tarafımız korana , olumsuz haberler , değişik ülkelerde ölenlerin sayısı felan hiç birimiz artık ilk günlerde ki gibi panikle izlemiyoruz artık borsalar % 5-10 iniyor çıkıyor ...... 1-2 ay öncesine göre fazla etkilemiyor % 3 düşüşler felan fazla etkilemiyor normal bir şey miş gibi geliyor yani şunu söylemek istiyorum korku buhar olmaya başladı gibi.......
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    bu aksam msci ve adr lere gore taban olmayan viob...yarin su andaki rakamlarin ustu acar...

hadi gene iyisiniz bogalar...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

5. Amriki zor durumdaymış, yarın da deptüremez bu concişler...
    grafikisine şöyle ni uzaktan bakın, ayni niagara şelalesi gibin yaw

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

6. Dow kapanışını şöyle psiko

Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    4.80 alıp 7.40 sattığım işc yi dün 4.65 den aldım

Kumarbaz sınıfına giriyor muyum

Dün 4.65 den tırın yarısı doldu
    Arada borsa kapandı mı?

Ayrıca ben mcdonaldsı tutuyom.

Alıntı Originally Posted by NONAME Yazıyı Oku
    835152 AK PORTFÖY PETROL YABANCI BYF FON SEPETİ F

için emir verdim. Ama yabancı hisse fonu+petrol fonu falan yazıyor doğru mu?

Bir de BES fonu dağılımını nasıl ayarlamak gerekir.
    AES kısaltması doğru..emri şimdi verdiysen yarın işleme alınır 1 gün valörlü olduğu için 2 gün sonraki kapanış fiyatından alırsın haberin olsun..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Sayfa 25/1001 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •