Sayfa 25/76 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon
Arama sonucu : 603 madde; 193 - 200 arası.

Konu: SDTTR - SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş

1. Lağım fareleri hiçbir zaman lağım faresi olduğunu kabullenmezler.Aynı algı çalışmalarına devam ederler.Onların gözü hep sizin ceplerinizdedir .Tüm borsa camiası şu an sdttr yi konuşuyor.Bu ortamda size mal sattırmaya çalışmaya devam edecekler.

2. bu pıyasanın gerızekalısı bıtmez..ben bıtırmeye çalıştım ama bıtmedı..dün borsaya gırmıştır ama herhaltı bıldığını sanır..gerızekalı ben bağlamışımdır üç mılyon yuzde ellısı 1.5 mılyon eder bu bana yeter derım..ama adam gerızekalı bağlamıştır 30-40 bın onla zengın olma hayalı kurar senın ışıne o gelıyorsa al bekle ..ben sana malını satmı dedım..mal senın para senın..buradakı üç beş kısıden kım hangı malı sattırmaya çalışsın bunu bıle anlamaz anlayamaz..çunku onun duyguları aleyhınde kımse konuşsun ıstemez bunu kabul edemez..çunku o bır gerızekalıdır..kafasın kuma gömmüştür..takı tabanlara yakalanana dek tabanlara yakanıncada sesı soluğu kesılır ve buralarıda terk eder bu cınsler..
    Son düzenleme : kwon3; 20-01-2023 saat: 11:32.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Tahtada büyük mücadele.İlerisi için yer tutmak isteyenlerle. Kısa vade karla hisseyi düşürmek isteyenler arasında. Benim tahminim bu mücadeleyi alıcılar kazanacak.

4.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Sayın kwon ben fiyat vermek istemiyorum ama böyle bir teknolojik hisse borsada yok
    Ürettiği ürünlerin bazılarını dünyada 2,3 ülke
    Dışında üretebilen yok
    Çok stratejik bir firma
    Ytd
    bız değil demıyoruzkı..bır yerde dınlenmelı durmalı..soluklanmalı hısse ..yarın 150-200 de olbılır olmaz demıyoruz ..ama bunu anlayacak kapasıte lazım(sizi tenzıh ederım)herkesın yatırım anlayışı stratejısı farklıdır..belkı ben buradan verırım malı haftaya 150 olur ben bunu bılemem..ben kısadakı kazancım bana yeter dıyorum hepsı bu..bunuda burdakı bırkaç arkadaş sordu dıye yazdım..hısseyı ılk aldıgımdada asansore başlarsa ben kaçarım dedım..bır hıssede alan herkese her fıyattan kazandırıldığı nerede gorulmuştur..bellı fıyatalama olur sonrasında hısse baskılanır aşağı doğru basılarak mal toplanır..sız,, ben ıkı yıl tutarım uzun vadelı yatırımcıyım fıyata bakmam ,şirkete de guvenıyorum dedıkten sonra kımse sıze bırşey dıyemez ve sızı etkıleyemez..eğer sız bır şirketı tanıyor ve guvenıyorsanız kım ne derse desın boştur..ben kısa vadecıyım karımı yeterlı gorduğumde ayrılırım..isterse 1000 tl olsun benı ılgılendırmez..buraya bunu yazmak ıçınde kımseden ızın almaya gerek yok sanırım..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Mücadele tavana yakın devam ediyor. Bana göre şu an borsanın 1 numarası Sdt.dir.
    Yaptığı işler ve artı temettü politikası ile ilgili

6. Borsa piyasasının ve büyük yatırımcıların bunlara ilgisiz olacağını sanmıyorum

7. Yinede bir borsa mücadelesidir neticede ve uzun soluklu

8. Mücadele alıcıların hakimiyetinde devam ediyor.

Sayfa 25/76 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •