Sayfa 25/41 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon
Arama sonucu : 323 madde; 193 - 200 arası.

Konu: TAVHL - Tav Hava Limanları

Satıcının da alıcının da bu oranı kaçtan anlaştığı ya da hangi fiyattan anlaştığıni bilemediğimiz gibi, eğer böyle bir durum yoksa piyasanın akışına kaçtan verecekleri de bir ihtimal.
    Ama ben bunu ihtimal olarak görmüyorum sebebi yüzde 53-54 gibi bir rakamı alan birileri olursa şirketin söz sahipliği acisindan.
    Bu durumda da eğer adp alacaksa bildirim zorunluluğu doğar fiyat, eder gibi hususlar paylaşılması gerek. Yanlışım olabilir tabi. Hayaller sonsuz. Sadece fikrimi söyledim.
    Yatırım tavsiyesi değildir..

Ha yukarıda dediğim gibi olurda blok almak isteyen kişi şimdiye kadar az olan yüzdelik dilimin ortalamasinin altında almak ister.
    Hem diğer yatırımcıyı da çekmiş olur boylelikle!
    Nasıl mı? bak bunu biz şu ortalama ile aldık ederi o ortalamaydi anlamında cezbetmek açısından.

Tabi satıcının burada ne düşündüğü önemli. Vermek istediği rakam kaç?
    Şimdiye kadar verdiklerini alan kişi ile aynı kişi ise bu kalanı alacak olan, söylediklerim doğrultusunda ağır basan taraf o olur.

Ama eğer öyle değilde, piyasaya vermişse bu sefer durumlar değişir, kalanı daha yukarıdan vermek ister satıcı. Ytd..

Zor be bu işler.. 😊
    sonuçta tavşan 🐰 vitrinde duruyor işte alan alır satan satar.. buggs bunny 🐰 ytd

Haaa illa satacak diye de birşey yok! Yüzde 5 in altina düşündüğü için ne oluyor bitiyor görünmüyor. Belki de piyasanın durumunu gözlemlediler alanlar bağımsız aliyorlar mı diye. Yabancı napıyor ne ayaksıniz gibi. Bende dogmamis çocuğa don bicmis gibi oldum ama ihtimaller dahilinde tabi.. Ytd..

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Zor be bu işler.. 😊
    sonuçta tavşan 🐰 vitrinde duruyor işte alan alır satan satar.. buggs bunny 🐰 ytd
    Yine bir nazar değmesin 🧿 hakkıdır! Adamsın 🐇 ytd

Klip atardım ama zirveyi tazeleseydi atardım. Şimdilik adamsın ile idare edicen. Ytd

Nerede kapandığının önemi yok ben bu klibi atarım arkadaş dedirtiyor.
    Verilerde iyi gelmiş, ucussal. Yeni zirve sebepli hakediyor.. ytd

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    "dinleyin ulan develer,istanbul'da en buyuk benim. baba takiminin da haracini kestik bize posta koyacak kimse kalmadi. benim attigim dikisi kimse sokemez, o kadarrr" olan sahte kabadayi filmindeki dikis tutmaz sabri repligi.

https://www.youtube.com/shorts/1sVB8...?feature=share
    Her türlü hakediyor.. TAVsanin dibisin.. kral 🐰 ytd
    Dinleyin ulan develeri hakediyor.. Bugünkü yeni zirve sebepli. Ytd.
    "Yaşam kendini tecrube edemeyecegin kadar kısa ise başkalarının tecrübelerini deneyebilecegin kadar uzun" Yazdıklarım söylediklerim ve düşüncelerim yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 25/41 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •