Sayfa 254/821 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon
Arama sonucu : 6567 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by yakup cemil Yazıyı Oku
    Caycının kağitlarina asla bulaşmam...Ayrica çaycı ve savunuculari yüzünden küçük yatirımci kalmadı piyasada...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Günaydın arkadaşlar,

bende bu şeref yoksunu karaktersizin kağıtlarına bulaşmam. lakin o bize bulaştı. uzun zamandır tukaş hissesi var iken elimde, birde ne göreyim, bir öğle arası haber geliyor ve adam bizim kağıda ortak oluyor. Şimdi burada benim suçum ne.

2.  Alıntı Originally Posted by matador35 Yazıyı Oku
    beyler ben burada hisse iyi olacak yada kötü olacak demiyorum

sadece gördüklerimi paylaşmaya çalışıyorum

zira bir çoğunuz gibi 2 günlük yatırımcı da değilim

yatırım yapacağım zaman özellikle takasları kontrol ederim

galibin izine rastladığım yerde de olmam

o yüzden ygyo da napmış başka biyerde napmış bilmem

sadece yyapı iştiraki sanırım onu da 70 kuruştan 3 kat yükseltip vermişlerdi malı millete

muhtemelen aynı şeyi ygyo da da yapmış olabilirler

ama bu defa o bizim üzerimize geldi ayrı konu

kote olmamış pay borsaya kolaylıkla sokulacak olsa

bunu patron kendi eliyle yapardı zaten

2 gün öncesine kadar elinde mal olmayan galibin yardımına ihtiyacı olmadan...
    Merhaba sn.matador35

evet doğru belki patronun borsa dışındaki malı kote ettirmesi zordu. Fakat bu adam için bunu yapmanın çok da zor birşey olmadığını düşünüyorum. Geçmiş zamanlarda Borsa başkanının karşısında bacak bacak üstüne poz verip, daha sonrasında "sermaye piyasalarının nasıl geliştirilebileceği hakkında konuştuk" diye demeç veren bu değil miydi. Zaten gördük nasıl geliştirebileceklerini.

3. Lütfen benim içinde nereden çıktı bu demeyin. 3-4 yıl önce bir tanesine kızdım ve bir daha yazmamaya karar verdim. hergün buraları okurum. en sonunda bu galip efendi bizi de yazmaya mecbur etti. matador35 e de kendi adıma teşekkür ederim. arkadaş gayet dolu ve açıklayıcı bilgiyle konuşuyor. bekleyelim görelim. şuraya düşerse alırım, şuradan dönecek gibi sözleri bırakalım artık. galip in olduğu yerde teknik falan olmayacağını hepimiz biliyoruz sanırım. Ayrıca bazı arkadaşlar hâla zaten 32 milyon lot var, 30 unu buna verdiler, kot içi mi kot dışı mı diyor. Allah aşkına hiç bilmiyorsanız yatırım şirketinizi arayın. Arkadaşın biri buraya tablo koydu. Açık ve net şekilde kot dışı olduğu görülüyor. Bu konuyla fazla zaman harcamayalım bence. Adamların fikri, plânı ne olabilir diye beyin jimnastiği yapsak daha sağlıklı olur kanaatindeyim. Hepimiz aynı gemideyiz. Birbirimizi üzmeyelim. Hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun diyelim.

4.  Alıntı Originally Posted by matador35 Yazıyı Oku
    Burada düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz ben dahil hickimsenin birsey söyleme hakkı yok
    Benim soylediginize itiraz ettiğim nokta sirketin kot dışından alınan malı borsaya surebilirmis gibi söylemenize...

Kot dışındaki mal kot dışında kalır

Satilacaksa da kot dışından satılır piyasadan değil

Şirketin halka açıklık oranını genel kurul değiştirebilir
    Genel kurulda böyle bir karar çıkar mı şuan bilmiyoruz çünkü açıklanan gündemde böyle bir şey yok

Böyle bir karar alinsa bile karar tarihinden önceki bir veya iki aylık işlem fiyatının ortalaması alınır öyle ben sattım oldu ile değil

Şu durumuyla

Kot dışından alınan malın galibe tek faydası

Şirket karindan %10 pay alacak olmasıdır

Başka da bir esprisi yok...

Sen ky olarak yonetim kurulu kar payı dagitma karari vermedikce kardan pay alamazsin o alır...

Bekleyip göreceğiz olup bitecekleri

Iyi geceler...
    kordsa incele adamlar %8 halka acikken yaklasik %25 nitelikli yatirimciya sattigu icin suan aciklik 33

ve acikklamada nitelikli yatirimciya satilldigi icin yeni bir halka arz olarak degerlendirilemez deniyor
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,397
    metro ortalıkta dolaşıyormu akradaşlar açıkçılar var mı dün gün sonu bunları paylaşak kimse yokmu

6. Suan ortada metro yok finansman satici

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    metro ortalıkta dolaşıyormu akradaşlar açıkçılar var mı dün gün sonu bunları paylaşak kimse yokmu

8. arkadaslar bırakın boş konuşmaları geyıkleri...bılmem neyın davası olmaz..yok su Ali'mıs kötü olmus....vs vs..maden çaycının tecavuzune uğrayanlar var nıye hurdasınız kı...gereksız...matador olumlu yorum yapmıyor tam olarak ama gercegi objektıf gösterıyor..halan anlamama zorluğu yasayan var...gıdın araştırın burda saçma sapan yorum degıl kağıt Hakkı'nda objektıf yorumlar yapın

Sayfa 254/821 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •