Sayfa 255/1049 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. vatan evlatları imkb den alışkın.beceriksiz avcı gibi bütün delikleri birer birer dolaşıyor varmı bi tavşan bi sansar ııhhh..mk bütün delikler birbirine bağlı..bi deliğe uzanıyorsun av öbrü deliğe kaçıyor..öbürüne koşuyon diğerine..yakala yakalayabilirsen..imkb den tek farkı müthiş cazibesi..yani tavan da tabanda belli değil ..mk...

bizim deliğe gelince adam sanki babasının deliği tek el atışda 12 den geçiriyor dartı....ahahhahahahah

2. waves in patronuda rusmuş..saşa mı ne ..allahı var ismide çok cazibeli..nataşa diye 500 bin tl lik alasın geliyor..ama adama sıfır maliyetli her derda deva waveslerinden 1,5 milyon adedini satıveriyor..maksat türk yatırımcılarına kıyak hacim ve derinlik artsın..nasılsa yakında tl geçidinde hepinizi saka kuşu gibi avlarım deyo...ahahahhahahahah

3.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    vatan evlatları imkb den alışkın.beceriksiz avcı gibi bütün delikleri birer birer dolaşıyor varmı bi tavşan bi sansar ııhhh..mk bütün delikler birbirine bağlı..bi deliğe uzanıyorsun av öbrü deliğe kaçıyor..öbürüne koşuyon diğerine..yakala yakalayabilirsen..imkb den tek farkı müthiş cazibesi..yani tavan da tabanda belli değil ..mk...

bizim deliğe gelince adam sanki babasının deliği tek el atışda 12 den geçiriyor dartı....ahahhahahahah
    Hocam sayenizde olumsuz şartlarda bile yüzümüz gülüyor )))))))
    Allah razı olsun sizden, bu arada an itibariyle sizin Komodo Ejderi sağlam duruş sergiliyor, Waves' de öyle.
    Açıkçası ben dün çok az bi miktar Ejedere destek attım belki ondan sebep artık sırtı sağlama geldi. Gerçi bizimkisi denizde damla bile sayılmaz ama destek destektir sonuçta.
    Bu arada bi kaç gün önce az bi miktar Waves 'de aldım ma mübarek sanki işleme kapatılmış kağıt gibi 1hafta boyunca ne ileri ne geri gidince bende sattım daha sonra, sanırım bizim Türk insanının kanında adrenalin seviyesi yüksek, durgunluğa gelemiyoruz )))
    Enfarktüs'ün sitesindeki gelecek vaat eden coinler bana mantıklı geldi yakın bi zamanda ufak ufak portföyümü onlarla doldurucam. Bakalım zaman neyi gösterecek. Hadi hayırlısı inşallah...
    Şahsen kimseye yatırım tavsiyesi olmamak kaydıyla ;
    KMD, WAVES, ZRX, STRAT, NEBL, QTUM, RLC gibi coinler bana şimdilik al unut gibi geldiler. Zaman içinde bakalım gelişmeler nasıl olacak. Herkes için hayırlısı olsun inşallah...

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. crowdsale.storiqa.com bu storiqa hakkinda ne dusunursunuz buna para yatirdim goruslerinizi meak ettim bu cocuk okurmu?

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    crowdsale.storiqa.com bu storiqa hakkinda ne dusunursunuz buna para yatirdim goruslerinizi meak ettim bu cocuk okurmu?

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

18 mart’ta faaliyete geçecek olan kripto para tabanlı online alışveriş sitesi. şu an ico aşamasında (bkz: initial coin offering) ve bir stq ( storiqa coin) 0.0063$ değerinden işlem görüyor. kurucuları olan ruslan tugushev ve evgeny gavrilin, rus iki iş adamı. ayrıca gayet güzel bir geliştirici ekibe de sahipler. ico satışlarına 28 kasım’da 0.003$ ile başladılar ve 13 şubat’a kadar bu ön satış fiyatları artarak devam edecek, 0.015$ değerinde ise son bulacak. stq alışlarınızda bir miktar bonus verdiklerini de söylemeden geçmeyeyim. roadmap(yol haritası)’i incelerseniz, mart ayında storiqa’nın ön satışı bitirmiş ve hazırlıklarını tamamlamış bir alışveriş sitesi olarak tamamen faaliyete geçmeye başlamasının planlandığını görüceksiniz ve faaliyete geçmiş storiqa’da başlangıç stq değeri 0.03$ olarak belirlenmiş.

storiqa’nın arkasında yatan fikre gelecek olursak , dünya çapında tek bir para birimine dayanan, diğer popüler alışveriş sitelerinin bir çok eksikliğinin giderileceği güçlü bir platform oluşturmak. daha detaylı bilgi edinmek ve storiqa’nın getireceği yenilikleri öğrenmek için websitesindeki 41 sayfalık white paper’ı inceleyebilir ve youtube’den siteninin kurucularının isimlerini aratarak site hakkında konuştukları güzel videolara ulaşabilirsiniz.

ayrıca sitelerinde canlı destek ve telegramda çok aktif bir grupları bulunmakta. online alışveriş dünyasını tamamen kripto para ile bağdaştırarak piyasaya girecek olmaları ve ıco sayesinde başlangıç sermayesi olarak 25,000,000$ ( en büyük alışveriş sitesi olan amazon’un başlangıç sermayesi 10,000,000$’dı ) gibi bir rakamla başlıyor olmaları, beni storiqa’ya yatırım yapmam için teşvik eden unsurlardan en önemlisi. 3. token satışında 200 dolar 4.sünde ise 1000 dolar ile katıldım. gelişmeler memnun ettikçe yatırımımı arttırmayı düşüşnüyorum. altcoin al-satlarından iyi kârlar etmiş kişiler uzun vadelli ve çok daha yüksek kâr bırakma potansiyeli olan bir yatırım arıyorsa, kanımca iyi bir tercih olacağını düşünüyorum. her şey yolunda giderse çok da uzak olmayan mart ayında 1200 dolarlık yatırımım 7500 dolar değerine ulaşmış olacak. ama nolursa olsun projeye inandığım için 2018 sonuna kadar tutmayı planlıyorum.

eğer siz de yatırım yapmak istiyorsanız;

öncelikle refsiz link: https://tokensale.storiqa.com/

yardımcı olmak isterseniz refli link: https://tokensale.storiqa.com/…e2118cb0cd9905c9d451

refli linkimle kayıt olup olmamanız önemli değil istediğinizi sorabilirsiniz konu hakkında. yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapıp, siteyi detaylıca incelediğinize emin olun. yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

edit:

whitepaper: https://crowdsale.storiqa.com/…s-white-paper-en.pdf
    storiqa tanıtım sunumu: https://www.youtube.com/watch?v=oprgxmyqnqw
    4 04.01.2018 16:36 ~ 13.01.2018 12:47 altin yumurtlayan lavuk
    ilerde çok kıymetlenmesini öngördüğüm şu an ico aşamasında olan bir coin. bir miktar aldım dursun köşede. yatırım tavsiyesi değildir kesinlikle.
    kayıt olmak için refli link: https://tokensale.storiqa.com/…877cc51f4d3b90b2c672
    refsiz link: https://tokensale.storiqa.com/

al sana kopyala yapıştır..söylemesi ayıp ekşi sözlüğe yeni üye oldum..ordaki ismim nickisikinedenkadam..))

ben sana komodo ve wavesi öneririm..ahahahhahahhaha

6.  Alıntı Originally Posted by possedion Yazıyı Oku
    Hocam sayenizde olumsuz şartlarda bile yüzümüz gülüyor )))))))
    Allah razı olsun sizden, bu arada an itibariyle sizin Komodo Ejderi sağlam duruş sergiliyor, Waves' de öyle.
    Açıkçası ben dün çok az bi miktar Ejedere destek attım belki ondan sebep artık sırtı sağlama geldi. Gerçi bizimkisi denizde damla bile sayılmaz ama destek destektir sonuçta.
    Bu arada bi kaç gün önce az bi miktar Waves 'de aldım ma mübarek sanki işleme kapatılmış kağıt gibi 1hafta boyunca ne ileri ne geri gidince bende sattım daha sonra, sanırım bizim Türk insanının kanında adrenalin seviyesi yüksek, durgunluğa gelemiyoruz )))
    Enfarktüs'ün sitesindeki gelecek vaat eden coinler bana mantıklı geldi yakın bi zamanda ufak ufak portföyümü onlarla doldurucam. Bakalım zaman neyi gösterecek. Hadi hayırlısı inşallah...
    Şahsen kimseye yatırım tavsiyesi olmamak kaydıyla ;
    KMD, WAVES, ZRX, STRAT, NEBL, QTUM, RLC gibi coinler bana şimdilik al unut gibi geldiler. Zaman içinde bakalım gelişmeler nasıl olacak. Herkes için hayırlısı olsun inşallah...

Bu bahsettiğim coinlerin tamamı Binanceden alınabilecek coinler. Şahsen Kucoin'e üye oldum ama ordan işlem yapmak istemiyorum. Kucoinde ise DRGN ve XAS çok cazip geliyorlar keşke onlarda Binancede olsaydı.
    Şu Kripto dünyasını düşündükçe aklıma gelen en önemli düşünce Keşke Biste yatırım yapacağıma şu coinlerden aslında babaları olan coin yani BTC'yi almış olsaydım şimdi kaç bin kat kardaydım diyorum. Gerçi o kadar sabır edemzdik herhalde adrenalinden dolayı ))))
    Almak çok kolay çünkü önemli olan ne zaman satıcan ve ne kadarını satıcan....
    Dün Bloomberg'de konuk ekonomist diyor ki son yıllarda Türkiyede borsaya şirketler pek açılmıyor dedi.
    2017de 3 tane 2018de de 2 tane oldu dedi şuan için.
    Yıllardır birçok dandik şirketi hiç bir inceleme yapmadan siz Bist ve SPK olarak borsaya alın ondan sonra bi çoğu vatandaşı soyup soğana çevirsin oh ne güzel ondan sonrada sitem edin, artık borsaya çok şirket açılamıyor diye.
    Amaç üretim ve o üretimi artırmak için borsadan fon sağlamak olmalı. Ama bizdeki yapı tam olarak bu değil maalsef.
    Borsa rekor kırıyormuş falan filan.
    Dün tarihi rekor kırmışmış falan. 118.000 i geçmişmiş.
    2013de gezi olayları öncesinde endeks zaten 92.000 civarındaydı ordan geri dönmüştü aradan 5 seneye yakın zaman geçmiş dolar 2 kata yakın artış göstermiş, 5 sendeki total enflasyon en az %60 olmuş... Bizim borsa endeksi bu 5 yılda 92.000 den, 118.000 lere gelmiş yani sadece %28 yükselmiş ve şuanki seviyeler tüm zamanların en yüksek seviyesi...
    Borsanın döviz ve enflasyona yenilmesi bir Türk vatandaşı olarak beni çok üzüyor. Neyse bu kadar yeter. Umarım herşey çok güzel olur.
    Doların yükselmediği, Enflasyonun %2 lerde olduğu, Borsamızın vatandaşı soymayacak önlemler aldığı ve vatandaşa güzel duygular yaşattığı günleri umarım ölmeden görürüz...

7. Doların yükselmediği, Enflasyonun %2 lerde olduğu, Borsamızın vatandaşı soymayacak önlemler aldığı ve vatandaşa güzel duygular yaşattığı günleri umarım ölmeden görürüz...
    hiçbir zaman göremeyeceksin.Bu ülkede TL bazlı yatırımlar her daim enflasyonun altında kalır,sistem böyle işler. Dolarda artış olmamasıda bu ekonomik düzende mümkün değil. ancak paritedeki değişime göre biraz yerinde sayar o olur.

8. Geçen yıl ağustos ayında bir proje çıkmıştı, ismi proxy card. Telefonlardaki NFC'i kullanarak alış-veriş yapmanızı sağlayan, bankamatik kartı şeklinde bir coin cüzdanı. İcosunda toplam iki(2) eth toplanmıştı. Dolayısıyla proje ertelendi ama ico bitiminde yine de etherdeltada listelendi. O zaman kenarda dursun diye 0.05eth verip 10k almıştım. Adamlar eBitcoin ile ortak olup projeyi raftan indirmişler ve 30 Ocak tarihinde mobil uygulamayı yayınlayacaklarmış. Bunlar adamı zorla zengin eder.

Sayfa 255/1049 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •