Sayfa 256/388 ÝlkÝlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon
Arama sonucu : 3101 madde; 2,041 - 2,048 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. Yarýsý dediðin rakam çay, çorba parasý deðil hatýrlatýrým üstadým... Diðer konu portföyde 8-9 tane hisse var, kimisi 10K kimisi 500K...Parayý dolandýrýp dururum kaðýtlar arasýnda...Sonuçta bu çember sakallýlar babamýn oðlu deðil...Ortak olduk dediysek paralarýný hüpletmek için olduk...Hep onlar mý hüpletecek ?...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

2. Mesela 6.32 maliyetli 10K lot ARDYZ halen durur...Fiyat ne olursa olsun satmam, nedeni ise hisse sayesinde teknolojideki geliþmeleri, sektörel hareketleri yakýndan izlemek. Yani para kazanmaktan farklý bir strateji.

Esasen burada da benzer bir durum söz konusu...Enerji piyasasýný takip etmenin en güzel yolu yandaþ bir þirketin finansallarýný ve haberlerini takip etmek...Ama burada asýl hedefim; benim gibi zavallý bir emekliye vermek yerine parayý bu yandaþlara verenlerin parasýný onlarýn eline geçmeden hüpletmek...

3.  Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Yarýsý dediðin rakam çay, çorba parasý deðil hatýrlatýrým üstadým... Diðer konu portföyde 8-9 tane hisse var, kimisi 10K kimisi 500K...Parayý dolandýrýp dururum kaðýtlar arasýnda...Sonuçta bu çember sakallýlar babamýn oðlu deðil...Ortak olduk dediysek paralarýný hüpletmek için olduk...Hep onlar mý hüpletecek ?...
    Ýhlas grubunda tokatlandim. Buradan öç alýrýz dedim beceremedim abi ;) Bende çýkarsa atlicam diye gözlüyorum ama hiç heves býrakmýyor ibine tahtaci. Birgün gelecek ve takip edemedigim zaman ben alamadab gidecek stresi de var ;) ama cidden bu adamlara para kaptirmaktan yoruldum. Ama umut vsr diyorsanjz izlemeye devam

Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Profeyþýnýl algý ekibi gece mesaisine kalmýþ; iyi çalýþmýþ, fazla mesai ücreti aldýlar belliki...
    --burada milletin baþýný tuttun...hala konuþuyorsun...

Hep onlar mý hüpletecek ?...
    Üstadým,bol, bereketli ve daim olsun..
    Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --burada milletin baþýný tuttun...hala konuþuyorsun...
    TATGD baþlýðýndaki yazýlarýný okudukça "her þeye raðmen" sana üzülüyorum biliyor musun çocuk ?...Allah kurtarsýn. Senden ricam benim mesajlarýmý alýntýlama...

Lütfen !

7.  Alýntý Originally Posted by esozcan Yazýyý Oku
    Üstadým,bol, bereketli ve daim olsun..
    Eyvallah üstadým...GEDZA tam dediðin gibi oldu, bilhassa teþekkürlerimi sunuyorum...

TATGD baþlýðýndaki yazýlarýný okudukça "her þeye raðmen" sana üzülüyorum biliyor musun çocuk ?...Allah kurtarsýn. Senden ricam benim mesajlarýmý alýntýlama...

Lütfen !
    --neden??....utanýyor musun??

Sayfa 256/388 ÝlkÝlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •