Sayfa 258/691 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon
Arama sonucu : 5522 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by emerce1903 Yazıyı Oku
    sevgili küçük yatırımcı şunun şurasında hepimizi toplasan 1-2 trilyon ya ederiz ya etmeyiz kendinizi çok matah bişey sanmayınız..herkes alır satar tutar en nihayetinde kendi kararı ..her koyun kendi bacağından asılır hesabı..

şunu ifade etmek için yazıyorum. bırakın bu yenildik bittik yandık gitti şampiyonluk muhabbetini.. Belli ki filler tepişiyor...bir iki hafta salsın.. hisse 3.50 ye 3.40 a geliyorsa gelir kasmayın. Ekrana kitlenmeyin..

Nisan ayında alıntılarım ..hisse güzel günler görecek inşallah ...Yormayın kendinizi

3.69
    Yapmayın sayın ortak... Umarım 1-2 milyon lot demek istemişsinizdir. Yok ısrarcıysanız o zaman "hesap" bende... Çok stress yaptım şimdi

netturko Guest
    Kartalın kanadını kırdılar çok yazık....

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by netturko Yazıyı Oku
    Kartalın kanadını kırdılar çok yazık....

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kartal kanadını cenk tosunu satarak kendi kırdı dereyi geçerken at degistirilmeyecegini bilmeyen yönetim kadrosu sampiyonluk ve şampiyonlar ligi gelirleri iki tane cenk parası edecegini düşünmeden satarsan olacağı bu

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bir yanilsama var, senol günes, onun calistirdigi her takim hazir haldeydi, elini tasin altina koyup da yeniden yada kısmen bir takım hiç yaratmamıştır, hep kendinden önceki hocaların kaymağını yemiştir ve o geldiğinde en ufak pozitif etkiyi de Şenol Güneş sahiplenmiştir.....kimse görmüyorum bunları.....bir hale etkisi var......bu yıl geçen yıl açık ara farklı olması lazımdı ve hep zora soktu....ne olursa olsun aynı nakarat.....6 ye gel Kiev'den, 5 ye gel Münih'ten, eleştiri yerine, ceza yerine, şerefli yenilgi( eski alışkanlıklar) gibi görünmeye başladı.....Haksızlıkta etmek istemiyorum....Suçlamakta istemiyorum ama şans faktörü biryere kadar...
    (Şenol Güneş kovulduğunda arkasında kalacak gerçek enkaza sadece bakmak yeterli)

5.  Alıntı Originally Posted by ilkayy78 Yazıyı Oku
    Bir yanilsama var, senol günes, onun calistirdigi her takim hazir haldeydi, elini tasin altina koyup da yeniden yada kısmen bir takım hiç yaratmamıştır, hep kendinden önceki hocaların kaymağını yemiştir ve o geldiğinde en ufak pozitif etkiyi de Şenol Güneş sahiplenmiştir.....kimse görmüyorum bunları.....bir hale etkisi var......bu yıl geçen yıl açık ara farklı olması lazımdı ve hep zora soktu....ne olursa olsun aynı nakarat.....6 ye gel Kiev'den, 5 ye gel Münih'ten, eleştiri yerine, ceza yerine, şerefli yenilgi( eski alışkanlıklar) gibi görünmeye başladı.....Haksızlıkta etmek istemiyorum....Suçlamakta istemiyorum ama şans faktörü biryere kadar...
    (Şenol Güneş kovulduğunda arkasında kalacak gerçek enkaza sadece bakmak yeterli)
    Şenol iyi hoca ama ligdeki tüm takımlar şenol un oyun sistemini çözdü oyun yaratıcılığı bitti ve gitme zamanı geldi kısmen hak veriyorum ortak

6. Hisse 5 lira olsa şenol hoca mükemmel, anlatmaya gerek yok derdiniz şimdi.

7.  Alıntı Originally Posted by pusat16 Yazıyı Oku
    Hisse 5 lira olsa şenol hoca mükemmel, anlatmaya gerek yok derdiniz şimdi.
    Yok kardeş kazandığımız maçlara da bakınca anlaşılıyor zaten defans blokunu gecme sorunu var rakipler buna iyi hazırlanıyor şenol gunes sistemini çözmüşler oyun kitleniyor

8. adam 10 sene sampıyon olamamıs takımı aldı stadsız sampıyon yaptı sonra bıdaha yaptı bı de ustune cl de gruptan cıkardı ama hoca degıl oncekılerın ekmegını yedı artık gıtmesı lazım ha bıde onemlı degıl ama turkıyeyı dunya 3. su yapmıstı o zamanda vızyonsuzdu tabı sızın gıbı ustadlar ekonomıde destanlar yazmıs borsa bılgınlerı bjkas de bılmem kac lıra karda olan ama hala satmayan degerlı ınsanlar daha ıyı bılır

Sayfa 258/691 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •