Sayfa 26/111 İlkİlk ... 1624252627283676 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 201 - 208 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Mavsaro ve sosyapat siz konuları hala bir yerlere çekmeye çalışıyorsunuz mavsaro sen sosyapatın hocasımısın bakın forumu saçma sapan şeylerle meşgul ediyoruz farkındaysanız ama beyefendiler benim muslumanlığımı sorgularsanız sizin alnınızı karışlar sizide bulurum inanın bulurum ben her daim mühyeye 4 dk. yerdeyim size hodri meydan....

2. Ayın 13 ünde ihale yapılacak bölgede hareketlilik başladı 29503/3 teki 1 dönum arsamısa 1.500.000 teklif geldi bizi enayi yerine koymaya çalışanlar tarafından...ben bu bölgedeki yatırımcılara sesleniyorum buranın 2,5 yıla kadar proje içindeki yerler m2 si 5.000/8.000 tl arsında gidecek inanın...herkes arazisine sahip çıksın...

3. slm arkadaslar ben biraz bilgi almak istiyorum. benim sorum karatas219parsel ve 112parselin degeri?
    sehitali 2007parsel degeri?
    ve kanal projesinin orada metre kare fiati nedir ve burden arsa bulunurmu?

saygilarimla

4.  Alıntı Originally Posted by Caner1983 Yazıyı Oku
    Mavsaro ve sosyapat siz konuları hala bir yerlere çekmeye çalışıyorsunuz mavsaro sen sosyapatın hocasımısın bakın forumu saçma sapan şeylerle meşgul ediyoruz farkındaysanız ama beyefendiler benim muslumanlığımı sorgularsanız sizin alnınızı karışlar sizide bulurum inanın bulurum ben her daim mühyeye 4 dk. yerdeyim size hodri meydan....
    Gel bul o zaman komik adam.
    Biz de boş beklemeyiz seni.
    Arayan belasını bulur.

5.  Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    Sayın Tertip, Ankara Büyükşehir Belediyesi üst düzey yetkililer ile yaptığım görüşmelerde kesinlikle Sayın Melih Gökçek'in görevden alınmasının söz konusu olmadığını söylediler. Bana da öyle geliyor çünkü, başlattığı büyük projeler olduğundan bu dönem için dokunacaklarını tahmin etmiyorum. Bir de bazı gazeteciler hasta olduğunu, hastaneye kaldırıldığını, durumunun iyi olmadığını köşelerinde yazıyorlar. Oysaki ; 27 Eylül 2017 tarihinde katılmış olduğum düğün davetinde çiftin nikahlarını Melih GÖKÇEK kıydı. Düğüne eşiyle beraber katılmıştı ve davetlilerle neşeli şekilde sohbet ettiler . Gayet sağlıklı olduğunu gördüm. Bir de , bu günlerde hükümet yetkililerinden Sayın GÖKÇEK' in görevinden alınmasının söz konusu olmadığının ,görevinin başında kalacağına dair açıklama yapılacağı duyumunu aldım. Selamlar
    *Sayin Gulbay,gene gazetecilik damarlariniz tuttu , belirttiginiz gibi ust makamdan, Cumhurbaskanligi makamindan Gokcegin gorevden alinmasinin su anda gundemde olmadigi ama bunun gorevden alinmayacagi anlamina gelmedigi seklinde bir beyanla konuya birazda olsa aciklik getirildi. Boylelikle Gokcege geri kalan donemde hizmet odakli Belediye calismalarina agirlik vermesi yonunde ciddi bir uyari yapilmis oldu.Bu uyari herhalde Belediye yonetimini rahatlatmistir. En azindan ortaya cikan saibeler onlenmis ve ekibe Belediye calismalarinin bir an once bitirilmesi icin iyi bir firsat verilmistir. Bu aciklamadan sonra Gokcegin ben bir kez daha aday olacagini sanmiyorum,onun icin gerek Kanal calismasi , gerekse Karatas ve Yakupabdal daki imar calismalari ile alt yapi calismalari buyuk bir hizla bitirilecektir, cunki bu donem artik onun son donemi olacak. Verilen sozlerin yerine getirilmesi icin fazla zaman kalmadi.. Tesekkurler iyi gunler

6. Bölge ile olumsuzluga dustugumuzde ya da bilgiye ihtiyacımız olduğunda yaptığınız paylaşımlar ile bizleri rahatlatiyorsunuz Sn.Gulbay.Umarım kısa surede otaban üzeri imarı ile ilgili de olumlu gelişmeler olacak ve bunu yine ilk sizden duyacağız.Doğruluğu kesinleşmeden paylasimlarda bulunmuyorsunuz gazeteci olmanın gereği de bu olsa gerek.Bu nedenle paylaşımlarınızı ilgiyle takip ediyorum. Tekrardan teşekkürler.

7. Sayın Gülbay, Sayın Tertip, Sayın Oğuzhan Oğuz, Sayın Caner değerli paylaşımlarınızdan dolayı sizlere teşekkürler. Sizden daha güzel haberler bekliyoruz. Şu anda Sayın Cumhurbaşkanı ile Sayın Belediye Başkanı görüşmede işler daha da hızlanacak inşallah. Lütfen forumu bulandırmaya çalışanlara da cevap vermeyin. Onları kendi haline bırakın. Sizlerin emeğini forumda herkes görüyor, biliyor.Saygılarımla.

8. Merhabalar; ben Melih Gökçeki seven birisi değilim ama Kanal Ankara projesinin devamı için heleki son Cumhurbaşkanıyla görüşmesi sonrası yaptığı açıklamalarda (gönderdiği twettlerde); Ankaradaki devam eden projelerden bahsettim demesi 2019 a kadar seçim öncesi belirttiği 2 mega projeden biri olan kanal Ankara projesini bitireceği anlamına geliyor diye yorumluyorum, umarım herkes için hayırlı olur.

Sayfa 26/111 İlkİlk ... 1624252627283676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •