Sayfa 260/449 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
Arama sonucu : 3592 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Gözden kaçrdiginiz bir konuyu açikliyorum ortaklar...
    Geçen yil yönetim kurulu aynen bu yil oldugu gibi temettü verilmeyecegini açiklamişti. Fakat genel kurulda patronlarin istegiyle temettu verilmesine karar çikmişti. Bu yilda bir supriz yaparlar mi acaba diye sesli dusundum. Saygilar...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by borsaci.broker Yazıyı Oku
    200 bin lotu devretmek istiyor.. bence bu fırsat kaçmaz minefe ağam..
    Gedik Yatırım bizden önce davranmasa iyi

Ek 17641
    mynetteki tiplere hiç itibar etmem bu adamda palavracı diye düşündüm ama adam beni yanılttı harbi harbi 17,56 de 210 bin lot satış yazdı yazılarına baktım oda brokere takmış kafayı palavracı diyor bizim brokerde dibine kadar bu sıfatı hakediyor ekürisi minefeye kaçmaz diyor bi numara göremedik yazdıkca düştüler hep hava civa laf salatası

Alıntı Originally Posted by minefe Yazıyı Oku
    Broker ; ucuz babayigitlik bunlar.
    Öyle seansin son dakikalarinda birde tavana yazmakla olmuyor hava atmak.
    Yazsın bakalim sabah 11 00 de tahtada gorulen ilk on kademenin içine , beklesin akşama kadar. Gösterirler adama babayigitligi o zaman.
    Boş muhabbet bunlar.

sende yaz seansın son dk tavanada görelim hani sende 123 500 lot varmışya öyle beyan etmiştin gecmiş sayfalarda hele sen broker ve etrafınızı toplasanızz ooo lot yetmiyordu birde sizde görelim cengaverligi ve ucuz numaraları

3. Bak mparlak-hamsi
    Burayi okuyan ve yatirim yapmiş insanlar , senin laf salataligini surekli okumak zorunda degil. Haddini bil fazla gevezelik yapma. Sayfalari boşa isgal etmeyelim...

4. Genel kurula katmak isteyen arkadaslar var mi. Ben izmideyim, başka illlerden de gelmek isteyen olursa severek yardimci olurum. Katilim çok olursa etkisi fazla olacaktir inanin. Hangi firmaya yatirim yaptiginizi yerinde gorun derim. Saygilar...

5.  Alıntı Originally Posted by minefe Yazıyı Oku
    Gözden kaçrdiginiz bir konuyu açikliyorum ortaklar...
    Geçen yil yönetim kurulu aynen bu yil oldugu gibi temettü verilmeyecegini açiklamişti. Fakat genel kurulda patronlarin istegiyle temettu verilmesine karar çikmişti. Bu yilda bir supriz yaparlar mi acaba diye sesli dusundum. Saygilar...

dediğin olabilir abi, yatırımcılar kurul toplantısı da bu yönde fikir beyan ederlerse temettü karara bağlanabilir. hatta geçen sene 2 kere temettü vermişti diye hatırlıyorum..

Alıntı Originally Posted by mparlak Yazıyı Oku
    mynetteki tiplere hiç itibar etmem bu adamda palavracı diye düşündüm ama adam beni yanılttı harbi harbi 17,56 de 210 bin lot satış yazdı yazılarına baktım oda brokere takmış kafayı palavracı diyor bizim brokerde dibine kadar bu sıfatı hakediyor ekürisi minefeye kaçmaz diyor bi numara göremedik yazdıkca düştüler hep hava civa laf salatası

sende yaz seansın son dk tavanada görelim hani sende 123 500 lot varmışya öyle beyan etmiştin gecmiş sayfalarda hele sen broker ve etrafınızı toplasanızz ooo lot yetmiyordu birde sizde görelim cengaverligi ve ucuz numaraları
    ah canım, senin kimlere itibar edip etmeyeciğini görünce çok üzüldük.. laf salatası ve fesatlıktan ibaretsin..
    bu bağlamda sen bana palavracı diyorsan sen de mahalle karısısın.. işin gücün saldırı ve kimse sana engel olmuyor ne hikmetse..

minefe, ben ve ilhanr6 pazartesi tavan altına yazalım emirleri.. bakalım 200 bin lot solda sıfır mı kalıyormuş.. valla tavana yazmakla olmuyor o işler.. ben yemedim sen ye diyecek halimiz yok.. 10 lara yazın toplayalım lotlarınızı.. ha, onun hoplamasına zıplamasına kızmıyorum.. o da fesatlıktan ibaret.. yoksa bir insan 200 bin lotu boşuna almaz ;) adam işi biliyor fakat içi fesat

Alıntı Originally Posted by minefe Yazıyı Oku
    Genel kurula katmak isteyen arkadaslar var mi. Ben izmideyim, başka illlerden de gelmek isteyen olursa severek yardimci olurum. Katilim çok olursa etkisi fazla olacaktir inanin. Hangi firmaya yatirim yaptiginizi yerinde gorun derim. Saygilar...

o devasa yatırımı, üretim tesislerini arabayla gez gez bitmez şimdi önceden belirttiğim gibi, müsait olursak ben ve müritlerim katılmak isteriz..

neyse ben biraz teknik, grafik, indikatör çalışayım..
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

6.  Alıntı Originally Posted by minefe Yazıyı Oku
    Bak mparlak-hamsi
    Burayi okuyan ve yatirim yapmiş insanlar , senin laf salataligini surekli okumak zorunda degil. Haddini bil fazla gevezelik yapma. Sayfalari boşa isgal etmeyelim...

gevezelik yapma diyorsun haddini bil diyorsur!!!

toplam 4 gönderim var 3 tanesi sizin yazılarınızın alıntılaması sizin yazdığınız yazıyı alıntılamak gevezelik hadsizlik öylemi ? bu ne celişki !!! sayfaları 4 gönderi ile boşa işgal eden kim ? yalanla dolanla atanla benmi sizmi ? hamsi ne alaka onuda cözemedim ?

burası babanızın ciftligi değil aynı zaman zarfında üye olunup organize sekilde yazarsanız manipülatif ve speküle edip yazdıklarınızın hiç biri gerçekleşmeyip yatırımcıyı zarara uğratıp bundanda UTANIP SIKILMIYOR ve işi pişkinliğe döküyorsanız arsızlıkta son noktayı koymuşunuz pes pes pes

arsızlar iyi okuyun : ben çiziyorum, kalın lot bekliyorum, tavan serisi yapıcam ,elimde bilmem kaç lot var, bilmem kimi toplasak tahta bizde, diye ben yazmadım siz yazdınız önce haddini bileceksinizki had bildirmeye kalkacaksın küfeye 1170 lot attım diyip tahta sahibi gibi pazarlamıcaksınız tahtada ne oldugunu kimin ne yaptığını görüyoz biliyoz yapmadıgınız yapamıyacağınız şeyleri kendiniz yapmış göstermiyeceksiniz algı operasyonu yapmıyacaksınız adam gibi yazacaksınız karşınızdaki genç heyacanlı tıfıl bir kişi yok burda2-3 kuruş para kazanmaya çalışan KY leri calkalığınızla etkilemeye calışmayın manipülatif yazılar yazacagınıza dürüst yazın kimse size bir sey diyemez organize şekilde speküle etmeye çalışırsanız hep tepenizde beni bulursunuz sizin gibi tipleri çok iyi
    bilirim görevlerini ifa etilermi ortadan kaybolur yeni nikle pazarlanacak tahtaya gelip KY avlamaya çalışırlar

borsacı broker başta nickin faul 1990 - 2000 yıllarda olsan iletişimin kısıtlı oldugu bu zamanda bu nickle iyi prim yapardın artık o devirler gecti. ikide bir cemaş dedim yonga dedim dıyorsun iyi bir borsacı zaten kendi reklamını yapmaya çalışmaz kaldıki çemas ozsermayesini bitirmiş bir şirket DD 0,34 krs olan bir senet. bu senedi mynette söyledim orda burda söyledim demen bile kaliteni ortaya koymuş hangi aklı başında bir borsacı bu rasyolarla bu senedi önebilir hayali haberlerle 1 den 10 cıkarırlar arkasında bitik hayaller sönmüş ocaklar bırakır sende satsaydınız 3 den 5 den 7 den dersin dimi !!! aklı başında yatırımcı olan zaten hiç bir yerden almaz bunu alan kim iş bilmeyen vurgun yapıp zengin olma hayali kuran KY %90 batar %8 fit cıkar %2sine sans dogar o %2 lik dılimde borsayı cok iyi bildigini zannederek zaman icinde sistemde ögütülür yongayı hele hiç deme varlığından bile haberim yok nasıl borsacısın senedi bilmiyon bilede deme gercek yatırımcılar bunla ilgilenmezler ayrıca yazının sonunda portfoyünü yazıyorsun orda yonga cemas yok ama gercek yatırımcı senetleri var çelişkiye bak

egepro nun büyüme hikayesi ve mali tabloları umut verici tamam. beklentileride var bunada tamam.. şirket isterse az halka acıklığından afaki rakamlarada ceker buda tamam.. tamam olmayan ne uçuyoruz çiziyoruz topluyoruz diye yapamayacagınız şeyleri yazmanız kimin tahtada ne yaptığını görüyoruz biliyoruz etkisiz elemansınız aklınızı başına devşirin spekülatif yazılarınıza son verin adam gibi yorum yapın

7. mparlak önce yazdiklarini sana iade ediyorum. Aynen kendini tarif etmişsin.(pişkinde sensin ARSIZ da sensin)
    sana birisi hitap etmeden dalaşmaya kalkarsan boyle yazilara maruz kalirsin. broker benim adimi gecirerek mynet deki birinden bahsetmiş, bende ona bu yazisina karsilik cevap yazmisim. Senin adin bile gecmiyor ve kalkmiş bir suru yazi dizmişsin bana... sonra kizdikmi zorunuza gidiyor.
    Bendeki lotlarin adediyle çok ilgileniyorsun... kac tane oldugunu ögrenirsen mutlu sona mi ereceksin.
    Bak 24 nisanda genel kurul var. Ben büyük ihtimalle katilacagim. Gerçek yatirimciysan buyur gel, hem lotlarin tam sayisini ögrenirsin. Hem de yazdigin karakterde bir kişimiyim ögrenirsin.

8. Formu okuyanlara ;
    Bu kadar gereksiz boş muhabbetlere maruz birakildiginiz için sizlerden gerçekten özür diliyorum . Kalin saglicakla saygilar...

Sayfa 260/449 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •