Sayfa 261/388 ÝlkÝlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 2,081 - 2,088 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1.  Alýntý Originally Posted by Chetuo Yazýyý Oku
    Hocam, boþ ver bu adamý. Adam hissesi olmayanlar için yazýyorum dedi.
    Yalan ve yanlýþ paylaþýmlara tahammülüm yok...Doðru ne ise o yazýlmalý üstadým. Mücadeleye devam...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

Alýntý Originally Posted by esozcan Yazýyý Oku
    malsýz çulsuz ama yakýn izlemede..
    an itibarý ile mal bende, para palada.. günlükteki 18.62 haftalýktaki 18.53 birbirine çok yakýn.. olaký yukarý bir hamle yaparsa diye az alýp sýraya girdim..4 gün boyunca barlarý boncuk gibi dizdi.. bu diziliþi pek sevmesem de kýsa da görüntü daha güzel oldu..çarþamba perþembe niyetini öðreniriz..
    Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3.  Alýntý Originally Posted by esozcan Yazýyý Oku
    an itibarý ile mal bende, para palada.. günlükteki 18.62 haftalýktaki 18.53 birbirine çok yakýn.. olaký yukarý bir hamle yaparsa diye az alýp sýraya girdim..4 gün boyunca barlarý boncuk gibi dizdi.. bu diziliþi pek sevmesem de kýsa da görüntü daha güzel oldu..çarþamba perþembe niyetini öðreniriz..
    Hayýrlý olsun hocam
    Uzun zamandýr izliyorum ilk defa kalýn alýcýlar geliyor aþaðý býrakmýyorlar satýþlar hemen karþýlanýyor,gidiþatta bir deðiþiklik olma ihtimali var.
    19 üstü hareketler hýzlanýp çarþý olumlu karýþabilir
    An itibariyle sabah 200 bin lot alýmda baþlayan bofa 578.000 lot satýþta oyak 625 bin lot alýmla bu satýþlardan fazlasýný karþýlamýþ.
    Bol kazançlar herkese

Alýntý Originally Posted by Kandinsky Yazýyý Oku
    Hayýrlý olsun hocam
    teþekkürler sn Kandinsky, 19.03 geçilmeden bir þey söylemek çok zor.. hatta geçildikten sonra da zor..
    izleyip göreceðiz..
    Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5.  Alýntý Originally Posted by Kandinsky Yazýyý Oku
    Hayýrlý olsun hocam
    Uzun zamandýr izliyorum ilk defa kalýn alýcýlar geliyor aþaðý býrakmýyorlar satýþlar hemen karþýlanýyor,gidiþatta bir deðiþiklik olma ihtimali var.
    19 üstü hareketler hýzlanýp çarþý olumlu karýþabilir
    An itibariyle sabah 200 bin lot alýmda baþlayan bofa 578.000 lot satýþta oyak 625 bin lot alýmla bu satýþlardan fazlasýný karþýlamýþ.
    Bol kazançlar herkese
    Bofa 905.000 lot satýþta
    A1 760.000 lot satýþta
    Ýnfo 876.000 alýþ
    Oyak 846.000 alýþ

Bofa Alýma dönecek mi cuma günü gibi bakalým
    18.59 anlýk fiyat

6. Binho ve agrot ne hisseymis bir haber attýlar 10 tavan oldu

7. Cvk maden haberi atti cuma akþam bugün tavan. Reeder öyle. Bizim de haberler Ýns prim yapar

8. 18.7 görünce alacaðýz demiþtik aldýk

Sayfa 261/388 ÝlkÝlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •