Sayfa 265/371 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon
Arama sonucu : 2967 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. ne yorumlamaliyiz bu paylasimdan? cahilligime verin

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by tugi1 Yazıyı Oku
    ne yorumlamaliyiz bu paylasimdan? cahilligime verin

Dünkü takas durumunu merak etmiştim, Sn. sensor'dan rica ettim sağolsun oda beni kırmadı paylaştı özellik arz edecek bir durum yok.

3. şimdi bu spek efendiye iki çift laf söylemek istiyorum. ne yani hep bi güruh hep bi grup alınca mı gidecek bu hisse. bir kere de şaşırtsanız milleti alıp götürseniz elinde olup yıllarca bekleyenler de az nefes alsa siz de alta verdikçe başkaları aldı diye cırmalamasanız olmaz mı ? bence gayet şık olur tabi ama tabiki tabiki takdir sizin sevgili spek canlar!

4. abi ne solesek nasil sovsek sitem etsek yazdgimizla kaliyoruz!! guzel bir ortam ve bazi olumsal gelismeler de var serefsizlik yapilmasa suan 1.20 nin ustunde gezinmesi gerekirdi 0.90 nin degil!! olumlu bukadar gelismeye bu kadar tepki veriliyorsa olumsuz (Allah korusun) bir gelismede kor kuyu!! 1.10 lar firsatmis gorememisiz!! Allah akil vicdan ihsan ederde ins kurtuluruz nediyim!! ytd

5. bu haberler olumsuz mu?

6. bu şirket şu "yegane biricik çok saygı değer" metin abileriyle ilgili yaptıkları haberin onda biri kadar hisselerine sahip çıksalardı şimdi ye 3 liradan işlem görüyordu. adamlar sanki sevgilisine kur yapıyor aqw yegane değerli ortağıymış peh peh peh

boş beleş haber yapmayla bir b.k olmaz adam gibi tahtanıza yatırımcınıza sahip çıkın

7. haaa kimse keriz değil ayrıca! kapa yapılan bildirimde özellikle bu ortağın parlatılmasının sebebi; sanki çok değerliymiş gibi yarın birgün mahkeme " gerekçeli kararında şirketimizin yegane pek değerli çok muhterem metin abisini gerek vergi düzenlemeleri gerekse ticaret ve borçlar kanunu kapsamında suçsuz bulmuştur" der bunlarda bu bahaneyle kağıdı ateşlerler ahanda yazıyorum buraya

ytd.

8. adatlandırma yapılmışmış ama birisi çıkıp yok efendim ortağa verilen paraya adat yapılmamışmış demişmiş yersen! ula ne alınan paranın miktarı belli ne ne kadar süre kullandırıldığı belli ne ne kadar faiz hesaplandığı belli ne ala memleket!

Sayfa 265/371 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •