Sayfa 266/891 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Takas bakarsanız net olarak gerçekleşen alım satımlar dışında bir şey göremezsiniz. Zaten o alım satımlarda da sürekli dönen virman oyunları ile pisliğin üzeri sürekli kapatılıyor. 2020 Şubat Ayı sonu itibarıyla Hissede en yüksek hacmi yapan bir kaç aracı kurum incelenirse burada dönen herşey ortaya çıkar. Bir kaç aracı kurum aylardır deliler gibi hacim yapıp bazen aynı gün bazen bir kaç gün sonra aldığı tüm mal aldığı kademelerden geri satıyorsa insan buna bir dur demeli.

Örnek versek x Aracı kurumu gelip 0,88 den 0.94 kademesine kadar çekip sonra aynı malı tüm kademelere geri veriyorsa ve alım ortalaması 0,88 satım ortalaması 0,882 ise burada bu aracı kurum yaptığı işlemle neyi amaçlar. SPK bu konuda manipülasyon ve fiyatı etkileme konusunda işlem yapmaz mı ? Yada aynı aracı kurum 0,90 dan 0,94 e çekip geri basıp 0,90 ortalama malı 0,901 ile verirse bu incelenmez mi ?
    Sayın SPK buraları takip ediyorsunuz herkes biliyor kuşlu siteye gösterdiğiniz ilgiyi birazda bize gösterin. Keşke lütfedip çağırsanız da gün gün hisse işlemlerini birlikte incelesek ne güzel olur

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Kuşlu site güldürdün beni kardeşim..Haklısın hemde çok haklısın ama bu ülkede hiçbir şey adil ve adaletli değil o yüzden ne desek ne yapsak boş..Başakşehirspor'u kim şampiyon yaptı,hakemleri kim tembihledi dersiniz aynı teşkilat başakşehir sahasına atlayıp sevinç naraları atan kimdi necmettin bilal erdoğan hakemlerin haksızlıkları ayyuka çıktığı zamanlar federasyonu suçlardık ama emir başka büyük yerden geliyormuş meğer yani adaletsizli,hakkaniyetsizlik diz boyu şimdi mücahit örende aynı tavanın balığı olduğuna göre adamın yaptığı zulmü,zalimlikleri nasıl kime şikayet edeceğizki..Sakın zulmedenlerin safında olmayın diyor Yüce Allah çok şükür bizde artık o saflarda değiliz verdiğim oylar zehir zıkkım olsun mücahit'i koruyup kollayanlara haksızlıklık,hırsızlık,dolandırıcılıklarına göz yumanlara..

2.  Alıntı Originally Posted by aykut70 Yazıyı Oku
    Enver aracikurumlara cenneti vadediyor..��
    Vadediyordu ama ihlas finas iflas edince garibanların hakları sırtında gitti öteki aleme anlayacağınız pirince giderken evdeki bulgurdanda oldu şimdi cehennem sokaklarını arşınlıyor çünkü Güzel Allah'ımız diyorki diğer günahlarınızı affederim ama kul hakkıyla gelme bana gelirsen işte ona bişey yapamam çünkü ben adil,hakkaniyetli ve adaletliyim kimsenin hakkını kimseye yedirmem..Şimdi mücahit efendi eli ayağı tutuyor bana bişey olmaz diyor ama vakti saati geldiğinde Allah ol deyince şüphesiz oluverir firavun ve corona mevzuunda olduğu gibi mücahit'te diz çökecektir..Güzel ve yüce Allah doğru söylemiştir..

3. Hisse tavan yaptı.. Konuşan yok.. Ortaklar satıp gittiniz mi hepiniz noldu?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by dudaeva Yazıyı Oku
    Hisse tavan yaptı.. Konuşan yok.. Ortaklar satıp gittiniz mi hepiniz noldu?

Sütre gerisinden izliyorum Çatışmanın sonu ne olacak diye bakıyorum
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

5. Başkent hissede hedefiniz nedir.. Yaklaşık 10 aydır elimde..

6.  Alıntı Originally Posted by dudaeva Yazıyı Oku
    Başkent hissede hedefiniz nedir.. Yaklaşık 10 aydır elimde.. 1.20-.1.30 civarlarına gelirse beni kurtarır..

SPK Mevzuatına göre hedef fiyat verme şansım yok fiyat söyleyip gereksiz cezalar ile karşı karşıya kalmayayım. Bu konu ile ilgili bir çok analiz var aracı kurumunuz ile görüşüp onlardan bilgi alabilirsiniz.

Yatırım tavsiyesi değildir
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7. Eyvallah..

8.  Alıntı Originally Posted by dudaeva Yazıyı Oku
    Hisse tavan yaptı.. Konuşan yok.. Ortaklar satıp gittiniz mi hepiniz noldu?

Kimde ne kaldıki kardeş silkeledi silkeledi aldı aşağı yukarı aşağı yukarı silkele babam silkele bizlerde canmı yoksa malmı bıraktı hepini sildi süpürdü aldı şimdide vicdanı sızlamadan davullu zurnalı düğün alayı ile götürüyor geliniii..=. 0.95 yap onra corana bahanesi 0.39'a düş bu silkelemeye kim dayanabilir burada belki birkaç kişi o da maliyetinin altından satıp üstünden almıştır..Burada dayanabilip satmayan kardeşlerimize hayırlı uğurlu olsun diyorum..0.30 krşluk borç batağındaki şirketlerin hiseleri 7-8 tl 'nin üstünde eyrediyor 0,10 krş yükselmesi lütuf değildir abartmayın meseleyi ne zaman olması gereken fiyatları görür oralarda konuşursunuz..

Sayfa 266/891 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •