Sayfa 268/992 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: Viop - XVIII

1. Kırmayın birbirinizi REHA abey sende şu imzanı sil millet birbirine giriyor.

2. Adam tam okur anlamaz çıktı. rehanın aklı ile dalga geçmeye başladı. yani benim yazdıklarımı reha anlamıyor bu zeka küpü arkadaş rehaya beni şikayet ediyor. Herhalde ben uyanamadım rüya görüyorum.

3. Bugün endeksin %5 den fazla düşeceğine inanan tek kişi yok vay arkadaş nasıl bir long algısı verdiyse pala helal olsun.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Dolar 5 gayme olacak bence de.
    Sizde inceden da.... sınız , sabah eksi açtı , şimdi 5 gayme , öğleden sonra Muz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,665
    damat çarşamba günü saat 4'te citi ve societe generale ile basına kapalı görüşecek. bilginiz olsun.

6. Aynen uyanamamissin yeniden yaziyorum adam o imzayi yazdiginda usdtry 3.70 ve diyorki 5 olucak .. yani adam TRY yi savunmuyor o imzada .. simdide yaziyor ben 5 dedim ama 7 oldu diye tey geciyor .. Aktrollerin iktidar oldugu bir ulkede Reha Kaya try yi savunmaz .

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Adam tam okur anlamaz çıktı. rehanın aklı ile dalga geçmeye başladı. yani benim yazdıklarımı reha anlamıyor bu zeka küpü arkadaş rehaya beni şikayet ediyor. Herhalde ben uyanamadım rüya görüyorum.
    ....

7. Endeks konuşalım, direnç, destek, gün sonu kapanış, küresel borsalar v.s. nasıl olur?

8.  Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    Endeks konuşalım, direnç, destek, gün sonu kapanış, küresel borsalar v.s. nasıl olur?
    dow un ne olacağını buraya çizer grafiğini atarım ama ortalık karışır orada hedef 14000 öyle parasal genişleme qe falan hikaye, para tekniği çizer derler ama teknik alayını çizer.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Sayfa 268/992 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •