Sayfa 27/247 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon
Arama sonucu : 1970 madde; 209 - 216 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

Herkeste Suriye'de barış olursa hisse patlar beklentisi var.iyide ozaman hisse kaç olur bu günkü fiyattan yedirirler mı sana bana.

Endeks düşmeye görsün her hissenin bir akbabası var ona gün doğuyor.

3. Ata yatirim 2 gunde 240bin lot satti zaten tek satici oydu sanirim elindekini komple bitircek. Takaslara bakmak lazim ama 375bin gibi bir takasi var gorunuyordu daha onceden hatirladigim. Ata yatirimin satislari olmasa standartlarini koruyabilirdi diye dusunuyorum. Temettuye az bir sure kaldi oncesinde bir fiyat toparlanmasi olur mu bilmem ama faizlerin artmasiyla sadece temettu ile olacak is degil mutlaka fiyattada olumlu iyilesmeler gozlemlemek gerek..

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,484
    Görünen ata yatırım mali bitirmeden hareket zor dünde satışa devam etti..nereye kadar sürecek...
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

5. Ata yatırım'ın kısmen azalan satısları devam ediyor ne kaldı acaba elinde, yanına yancı olarak gedik ve yatırım finansman geldi gibi yoksa baska satıcı yok ortalıkta bakalım temettuye kaldı 14 is gunu o zamana kadar yerlerde surunmese bari... Secimden dolayı Suriye de konusulmaz oldu Iran'a ugulanan ve uygulanacak yaptırımların bir sonucu ihracat rakamlarında bir iyileşme var mı 2.ceyrek bilancoda az cok belli olur ivmelenmesi diye düşünüyorum..

6. Uzun zamandir bu kadar net alis olmamisti gunluk pastada arti yaptik isbank tek basina geleni aldi sagolsun insallah devami da gelir...

7. Kismetse haftaya bugun teorik fiyat ile acilis olacak temettulerimizde yatar 2 gun icinde halen 4un uzerinde fiyat oluşacak diye bir umudum var

Sayfa 27/247 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •