Sayfa 270/1030 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Kucuk bankalar aniden 7 ve üzeri rakamlara çıktılar dolar faizi için. Kötü bir durum mu var acaba . Yani batma riski diyorum...millet paraları çekiyor da parasız mi kaldılar...

yurt dışı borç faizi (libor+ faiz oranı) daha da yukarı da
    bankalarda iç piyasaya yöneldi...
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

2. Doları fiziki olarak alırlarsa merkez bankasına yüzde birbuçuk odeme yapıyorlarmış....bir mt bana böyle söyledi. Onun için fiziki tercih etmiyorlar. Doğru mu bu bilgi acaba başka bilen var mi konuyu...

Az önce garantiden mesaj geldi Yen'i mevduatınız İçin diye ...100k üzeri için 26,15 32 gün vade ve 95 gün vade için ise 26.65 verildi

4. odeobank O/N %27 bağlandı.
    32 günde %31 oran aldım yeni güncellenmiş.

5. turkiye de ney duzgun isler ki herkes tuttarabildigini kazıklama pesinde ....ornek borsoda islem goren a harfli bir market musterisi yoklugundan dolayı subeler kapatıyor ama bak sen suna 10 gun bile olmadan 1.90 dan 4.15 e cıkıyor boyle bir memleket borsası ..kasasında parası olan ihracat yapan kar ustune kar acıklyanalarda dusuyor hadi buyur ..manipilatorlerdeki para nereye isterse oraya dogru yon veriyor ..turkiye de yatırım anlayısı bu .

Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    migros dan
    çanakkale domatesin satış fiatı 8.90 tl
    domates lan bu....
    domates domates daha fazlası değil.

gıda enflasyonunun yalanı
    hepsinin belası boynuna,
    yatacak yerleri yok bunların
    Migros insaflı .Beef domates yazmış bizim mahlledeki market 9.90 ....Başlığın ünlü domatesi pembe baharda 2.5 den almaya başladım şimdi 9.0 da enflasyon %300 fazla ...Köy biberi 1.5 tl den 5 e çıkmış... elma 5 tl den aşağı satan yok.....Elmanın en iyisi geçen yıl 4 TL den alıyordum (amasya) star elma 2-2.5 den istediğin yerden alıyordun..TÜİK çiler eve sipariş yada restoranda ailece yemek yediklerinden market fiyatlarından bir haberler....Ekmek fiyat 1.25 ama artık gramajı tost ekmeği kadar oldu....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
     Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Doları fiziki olarak alırlarsa merkez bankasına yüzde birbuçuk odeme yapıyorlarmış....bir mt bana böyle söyledi. Onun için fiziki tercih etmiyorlar. Doğru mu bu bilgi acaba başka bilen var mi konuyu...
    şu ana kadar fiziki dolarla iş yaparım. hiçbir banka böyle birşey demedi.
    mutlaka bir maliyetleri vardır.
    Uluslararası bankaları tercih etmekde fayda var
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

8. Üstadım hangi şube acaba mesaj atabilirmisiniz saygılar.
     Alıntı Originally Posted by streneee Yazıyı Oku
    odeobank O/N %27 bağlandı.
    32 günde %31 oran aldım yeni güncellenmiş.

Sayfa 270/1030 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •