Sayfa 271/406 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon
Arama sonucu : 3246 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Biz baskayiz dostum.. gelecekte (jes santralimiz olduğunda ) mitalin kar marjı bizim kadar olmayacak..hikaye bizde...büyüme bizde...ilerde gemicilik...liman işleri...tarım...gıda sektorlerine girme potsnsiyeli bizde...

Böyle bir hikaye herkese nasip olmaz...piyasamiz bu tür hikayeleri seviyor...fiyatlamanin ucu açık olabiliyor...

Ben severim bu tür şeyleri..zaten 8 aydır bu günler için tuttum hisseyi...
    roger that. Ben yavaştan uzayayım

2.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Madem bu kadar ısrar ediyorsun, seni mi kıracağım, kocaer itin olsun
    Peki dostum senden de onayı aldık iyi oldu...Kocaer 70 i görür görmez ayaklarinda Bawer ,ellerinden de ben tutup direk seni denize atacaz...artık denizde yüze yüze bir adaya çıkarsın...o sırada belki de yeni güzel bir hisse bulursun...bir bakmışsın ki tam da meyvenin piştiği vakitte yine seninle tekrardan yolumuz kesişir...

Daha nice ortaklıklara dostum..

3. yusuf kaderlinin uzun vadeli olarak tuttuğu ve uzun süre sat tuşuna basmayacağı hisseler adlı videonun 25.dakikasından itibaren kocaer de anlatılıyor...kocaeri çok seviyor....fiyat 26 tl lerde iken fark edip pörföyüne dahil etmiş...bizden çok sonraları keşif etmiş ama bence doğru bir keşif olmuş...

https://www.youtube.com/watch?v=reaZg_rjxh0&t=1500s
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Kocaer sizin ustalık eseriniz olacak galiba sn. Keko. Sene sonu beklenen fiyatlara şimdiden geldi sayılır.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. 2 doları geçtik. Ne yapacağımı şaşırdım ilk kez yaşıyorum. Satsam mi bilemedim Neyse tutalim bakalim nasip ;) ama çok mutlu etti beni. Cante ne kadar uzduyse bu da mutlu ediyo. İn Keko We trust demiştik. Abi napcazzs cante zararrinin bir kısmı çıktı çok mtluyum ;) salmasin İns hissemiz hehehee

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Kocaer sizin ustalık eseriniz olacak galiba sn. Keko. Sene sonu beklenen fiyatlara şimdiden geldi sayılır.
    aynen öyle dostum...piyasanın üstadları yeni yeni keşif etmeye başlayacak...oysa olacakları ta aylar öncesinden gerekçeleri ile birlikte anlattık...tabi ilk anlattığımızda da anlattıklarımız işkembeden sallanan hikayeler gibi göründü...durgun fiyat hareketlerine bakan ky ise söylediklerimize inanmadı..bu günlerde fiyat çıkışları sertleşince yatırımcılar yeni yeni foruma gelip geçmişten itibaren bizi okumaya başlıyor...kocaeri tanımaya çalışıyor...yapacak bir şey yok..önünü gören temelciler tren vagonlarının her zaman en önündekinde otururlar...yatırımcı kendini geliştirdikçe yavaş yavaş ön vagonlara doğru ilerler...inat edenler ise hep dışarıdan giden trenleri izlemek zorunda kalırlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    2 doları geçtik. Ne yapacağımı şaşırdım ilk kez yaşıyorum. Satsam mi bilemedim Neyse tutalim bakalim nasip ;) ama çok mutlu etti beni. Cante ne kadar uzduyse bu da mutlu ediyo. İn Keko We trust demiştik. Abi napcazzs cante zararrinin bir kısmı çıktı çok mtluyum ;) salmasin İns hissemiz hehehee
    ky nın ne yazık karda duramama hastalığı da var...zararda sabır ettiğiniz gibi karda da sabır edin...benim gibi hisselerde kat be kat kazandığınızda her halde heyecandan akşamları uyuyamazdınız...bu hisse 2025 yılının sonuna kadar popüler olacaktır....teknikçi ve temelci üstadlar bu hisseyi çok işlemeye başlayacak...kendilerine bir pay çıkarmaya başlayacaklar...füzecileri ise 2025 yılında bekliyordum ama fonların 32 milyon lotluk malları bitince hissemiz de agresifleşince füzecilerin de artık buraya gelmeleri an meselesi...

ama sürekli dediğim gibi asıl sert çıkışlar önümüzdeki yılda...sabır sabır sabır...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ky nın ne yazık karda duramama hastalığı da var...zararda sabır ettiğiniz gibi karda da sabır edin...benim gibi hisselerde kat be kat kazandığınızda her halde heyecandan akşamları uyuyamazdınız...bu hisse 2025 yılının sonuna kadar popüler olacaktır....teknikçi ve temelci üstadlar bu hisseyi çok işlemeye başlayacak...kendilerine bir pay çıkarmaya başlayacaklar...füzecileri ise 2025 yılında bekliyordum ama fonların 32 milyon lotluk malları bitince hissemiz de agresifleşince füzecilerin de artık buraya gelmeleri an meselesi...

ama sürekli dediğim gibi asıl sert çıkışlar önümüzdeki yılda...sabır sabır sabır...
    Satıcılar hep çakal firmalar alan tarafı gariban ondan çekiniyorum abi uzun zamandır boyle bir hissenin hayalini kurmustum esasen inanın sayenizde direndik düşerse de nasip,tutmaya devamke ;)

Sayfa 271/406 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •