Sayfa 272/1001 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,425
    Bu günlerde değerini çok daha iyi anlıyorum.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Doların güçlü duruşundan istifade ederek, borsada çekiç , örs hareketi çekiyorlar. B. Endeksini 100 B. altına kadar çeke bilirler sanıyorum. Y.T. Değildir .

Alıntı Originally Posted by Dıamond Yazıyı Oku
    Usd yi parite frenliyor balataları bitirdi frene basmaktan..

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Süt ürünleri geçen aydan bu aya %15 artmış . Daha bunlar iyi günler bakalım SALDIM DOLARI ÇAYIRA ALLAH KAYIRA nasıl girecek aymazların bir yerlerine göreceğiz PEK YAKINDA. Tutsunlar SOPA zoruyla Tl faizlerini baskı altında biz bu filimin sonunu iyi biliyoruz bilmeyenlere de yakında gösterecekler. Dolara devam el mi yaman bey mi yaman göreceğiz..

ÜFLÜYE ÜFLÜYE shortçuların kalan şortlarını `da altlarından almak için 3.90 ın üstü yok kandırmacası yapıyorlar nasıl ki daha önce 3.70 sonra 3.80 üstü yok gibi yapıpta şortçuların şortlarını gerilerinden aldılarsa yine aynısı olmamı !....

Boş verelim arkadaşlar bunlar laftan anlamaz , bunların allahı paradır, bunlar için vatan millet Türkçülük gibi kavramlar vız gelir tırıs gider. Yeri gelir paranın dini imanı olmaz diye vatan topraklarını İSRAİLE peşkeş çekerler yeri gelir ARAP yalayıcılarına şirin görünmek için İsraile `one minute ` çıkışı yaparlar ama eni sonu hepsinin mayası aynıdır, allahları PARADIR bunları taptıkları ile vurmak bunlara yapılacak en büyük kötülüktür. Bu nedenle aynı gemide olsak bile DOLARA devam ...

6.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Dolarda yükseliş kaçınılmaz...
    http://photouploads.com/images/4099f4.jpg

hedef belli..

Alıntı Originally Posted by banucann Yazıyı Oku
    Üflüye üflüye , acıtmadan , fark ettirmeden , girip çıktığı bile belli olmadan hedefe gidecek, shortçuların gerileri cıs cıbıldak kalacak , duvara dönük son kalelerini de kaptırmamak için kaçı kaçı verecekler.

8.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Üflüye üflüye , acıtmadan , fark ettirmeden , girip çıktığı bile belli olmadan hedefe gidecek, shortçuların gerileri cıs cıbıldak kalacak , duvara dönük son kalelerini de kaptırmamak için kaçı kaçı verecekler.
    umutabi. fotografi görünür hale getiremedim. lütfen rica etsem. ... gülerken koltuktan düştüm. . eline sağlık

Sayfa 272/1001 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •