Sayfa 274/388 ÝlkÝlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 2,185 - 2,192 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. Bir de millet para basýyor sonra ordan çýkýp bunu ucuzdan alacak. Yatýrýmcýsýni sevmeyen bir hisse. Kim ne derse desin. Ha herkes süper hisse uçacak yazýnca gidecekse yazarýz da

2.  Alýntý Originally Posted by fenerbahceli Yazýyý Oku
    Endeks hergun rekor kýrýyor. Bu ise haberle ele veriyor.
    Bunu bildiðin halde gittin son habere atladýn...Valla pes üstadým.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

3. Oyunu kuralýna göre oynamayan kaydeber, kimse kusura bakmasýn...

4. Daha düne kadar özsermayesi - olan, kar üretemeyen MRSHL'ýn piyasa deðeri 30 milyar Tl yi geçmiþ. Kimse bana bu fiyatlamalarýn finansal verilerle ilgili olduðunu söylemesin lütfen. Eski püsküde olsa mis gibi kar yazan, kasasý döviz dolu, 1 kuruþ finansal borcu kalmamýþ bir þirket CANTE bu deðerin neredeyse yarýsýnda...

Hadi oradan !

5.  Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Bunu bildiðin halde gittin son habere atladýn...Valla pes üstadým.
    Ya abi sorma. Bank of satmaya baþlayýnca satmam gerektiðini de biliyordum ama maliyet yukarda olunca acaba dedik... Ýstese ucururdu orda. Zaten kap da muallakti. Aleni þu hýrsýzlara para kaptiriyorum ya pok yeþilimsi sermayeye deli oluyorum. Hýrsýzlara yani. Valla abi eder meder de iþe yaramýyor günün sonunda ben kaybettim bu hissede ben ona bakiyorum. Bilanço dönemi iyi gelecek gelmesine odasa çok yarayacak ama ekmek yedirmez ki bu hirsz tohumlari

6. Bundan sonra bank of alýnca alýp satýnca satmak lazým,herhalde bu artýk þirket hýrsýz deposu

7. Alark gibi hisse varken bunda vakit kaybettim.,þimdi ona atlasak o da zirvede

8.  Alýntý Originally Posted by fenerbahceli Yazýyý Oku
    Alark gibi hisse varken bunda vakit kaybettim.,þimdi ona atlasak o da zirvede

Benim asýl korkum endeks... Bu çakallar belki 3 ncü dip yaptýrýrlar diye mal almýyorum bu seviyelerden.

Sayfa 274/388 ÝlkÝlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •