Sayfa 274/385 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by sortac00 Yazıyı Oku
    İşte borsadaki risk burda yatıyor. Bu hikayeye inananlar ve inanmayanlar piyasada yönü belirleyecek. Biz yinede hayırlısını isteyelim
    Riske zaten 5,85 den ortak olduk. Sonra 4,36 çıkış yaptım. Şimdi tekrar giriş için bir hikaye göremiyorum. Hikayeye inananlar dediğiniz durumu merak ettim. Nedir acaba? Çok gizli değilse.. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by sortac00 Yazıyı Oku
    Tabi elimizde kağıt olduğu için biz hep olumlu bakıyor yada olumlu yorumluyoruz. Olumsuzluklardan da bahsetmek lazım.
    En büyük olumsuzluk taşeronların kadroya geçmesi. Ama bu işle ilgili bardağın dolu tarafın da yukarı da da belirttiğiniz üzere bir tazminat geliri söz konusu. Zaten bu iş kolunda kar marjı çok düşüktü. Faaliyet alanını değiştirerek kar marjını artırmak istiyor.

Diğer bir konu genel müdürlük binasının satışı zaten kabus bu bildirimle başlamadı mı. Bu konu da firma faaliyetini bu kadar büyük bina da değil başka bir yer de de yürütebilir. Buradan sağladığı nakit girişiyle yeni iş kolunda yatırım yapacaktır ki bu bilgi de yatırım ilişkilerinden teyit ettiğim bir bilgidir.
    Görebildiğim başka bir olumsuzluk yok .

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Riske zaten 5,85 den ortak olduk. Sonra 4,36 çıkış yaptım. Şimdi tekrar giriş için bir hikaye göremiyorum. Hikayeye inananlar dediğiniz durumu merak ettim. Nedir acaba? Çok gizli değilse.. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gedik yatırımın 2018 yılı sunumunda öne çıkanlar ve beklentisi yüksek kategorisine sokması. Gizli bir bilgi değil yani. Ayrıca ben bu hissede gong çaldığında beri yorum yaparım gayet objektif yorum yaptığımı zannediyorum. İnsanları aydınlatmaya çalışıyorum. Burdaki eskiler bilir. Dediklerim hoşunuza gitmediyse özür dilerim.

4. aşağıdai grafikte yuvarlak içine aldığım 21 haziran 2017 tarihinden bugüne alım satımlar ve ortalama fiyatlar
    grafikteki eğri 1000 günlük ortalamadır.

4.50 - 4.48 ' de ortalamaları aşağı kırarak sat vermişti. İlk kez tepki sinyali veriyor.

Kurdaki yükselişin , kur ile ilgisi olsun olmasın çoğu hisse üzerinde baskısı var.

7. vakti zamanında 5.50 civarından alıp el mecbur 5.80 civarında çıkmıştım, başka bir hissede maliyet ortalamak için.
    bakıyorum yerine koymak için sanki güzel yerde ama emin de olamıyorum.
    ama her durumda yatırımcısına kan kusturdu.

inşallah hak ettiği yere gelir ve inşallah temeli gerçekten yazıldığı çizildiği gibi sağlamdır.
    bu boş teneke görüntüsü, ben 4 lirayı bile kıramam havasını kendilerine nasıl yakıştırıyor şirket sahipleri onu da anlamış değilim.

8. son durum nedir arkadaşlar
    yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 274/385 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •