Sayfa 276/485 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by polatalemdar Yazıyı Oku
    Geldi haber satış yakın

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alemdar abi gözümüz aydın... bu havada çok şükür.

2.  Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    Alemdar abi gözümüz aydın... bu havada çok şükür.
    Satış için beklenti oluştu gelen haber ile . Tabii hepimizin gözü aydın ancak bu satış haberi ile desteklenmezse gene aşağı gelir . Sürekli aynı teraneyi okumaktan bıktık . Devre kesici geldi . 15 dk mola . Hacim 5.5M . Rekor hacim var . Alımlar çok iştahlı. Tahtayı izlemek keyifli .

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by polatalemdar Yazıyı Oku
    Satış için beklenti oluştu gelen haber ile . Tabii hepimizin gözü aydın ancak bu satış haberi ile desteklenmezse gene aşağı gelir . Sürekli aynı teraneyi okumaktan bıktık . Devre kesici geldi . 15 dk mola . Hacim 5.5M . Rekor hacim var . Alımlar çok iştahlı. Tahtayı izlemek keyifli .

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Hemde bu havada devre kestik çok şükür...

İnş bu sefer satış işi olurda hepimiz çok memnun oluruz...

4. Tavan olur bugün

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by svobe Yazıyı Oku
    hayırlısı olsun üstad, bol kazançlar olsun. YTD
    Link bir elvedayı hak ettiği için birşeyler karalamak istedim. Yaklaşık 11.7 ortalama ile hisse ile vedalaştım. Biraz da izlediğim bir hissenin aşırı uygun fiyata düşmesi tamamen terk etmeye cezbetti beni. Ama satış sürecinin olumlu sonuçlanacağını ve fiyatında eski zirvesinin çok ilerisine geçebileceğini düşünüyorum. Milletin kan ağladığı dönemlerde bu hisse beni hep mutlu etti. Yeni aldığım hisse de kısa vadede iyi getiri elde eder link i uygun fiyata alma fırsatı bulursam tekrar geri dönmek isterim. Link beni sever yine aldırır bana kendini Kalanlara bol kazançlar.

Günün en sağlam hisselerinden birisi oldu kaliteli kağıt bol şans

7. Bir veda da benden 8-9 arası maliyeti olanları üzmez demiştim. 12 üzeri bende full çıktım 10-10.60 bandında pusudayim. Gelirse alırız gelmez ise 14:35 geçilmeden girmem geri donusdeki en önemli direnç orası çünkü. Kalanlara maliyeti yüksek olanlara Allah sabır versin

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Alacak şirket yerli ve yerli linki kaçtan alacak ? Şuanki piyasa fiyatının altından alırsa ???
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Sayfa 276/485 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •