Sayfa 276/413 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 3301 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Tebrik ederim kuzen glyho sende tur bindirdin bize.
    An itibariyle bistin en az giden 10 kagidindan birin olduk.
    Bu gurur ve ziyan hepimizin.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku
    5 temmuz da başvuru yapıldı zaten...
    Spk Genelde sermaye artışlarını iki ay içinde karara bağlar. Bu niye bu kadar uzatmalara gitti acaba..

Yönetim şirket yapısını çok statik tutması da ayrı durum..

Gsdde de her hangi bir dönüşüm olmadı. Silopi ekektriğin borsaya kote edilmesinde bir gelişme yok. Zamanında gsdbank ın fşbas sektöründeki daha büyük sermayelere iyi fiyatlara satılma olanağı vardı ama gelişen yeni koşullar içinde pek ilgi bulmaz artık sanırım.

3. Dusuk Maliyetliler..
    Uzun zamandir elinde tutanlar
    Dostlar ortaklar
    Sanki hedefinize gelmis gibi hissedip satiyorsunuz muhtemelen..

18 aydir tahyada yaptiklari gun gun aklimda..
    Ve son yaptigi 4.90lardan 4kere 4.50ye indirmesi hepsi sadece yuzde 10-20 icin miydi..
    Benim yolum daha yarilanmadi..
    Belki duser..
    Çok fazlada düşer..
    Bundan öncede çok düştü..
    Ben senin düşmelerinden usanmam bikmam GSD..
    Bu dinamiklerin ozelliklerin kaybolmadigi surece...

Not: kimseye satin satmayin demiyorum.
    Satan cok dogru is yapmis olabilir
    Yada satmayan cok kazanacak olabilir.
    Bunlari kimse bilemez.
    Ben bu islerden anlamam.. kimsenin lafiyla islem yapmam kararlarimi degistirmem.. hayali dusuncelerimdir.
    Yatirim tavsiyesi degildir.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Borsa bu kadar yükselmişken ve hala yükseliyor iken, buralarda sürünen kağıt, yarın bir gün borsaya satış geldiğinde nereye kadar düşebilir. Sadece sesli düşünüyorum, yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by sycelik Yazıyı Oku
    Borsa bu kadar yükselmişken ve hala yükseliyor iken, buralarda sürünen kağıt, yarın bir gün borsaya satış geldiğinde nereye kadar düşebilir. Sadece sesli düşünüyorum, yatırım tavsiyesi değildir.
    Sn sycelik,
    .
    Borsa nın 'sa' sı sabırın sa sı derlerdi sabancının değil.Sabırla goruk bal gibi üzüm olurmuş.Hergün %2 artsın yeter.
    .
    İşlem hacmi de baya düşük mal kalmadı kazıyor.
    Benim zoruma giden kuzenle emminin holdingleri bizi solladı gitti ama son düzlükte yapar yapacağını.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

6.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Sn sycelik,
    .
    Borsa nın 'sa' sı sabırın sa sı derlerdi sabancının değili.Sabırla goruk bal gibi üzüm olurmuş.Hergün %2 artsın yeter.
    .
    Syg
    Sn Gselman;
    Sabrın sonu selamettir tabi ki ama GSD neredeyse 20 senedir sabır çektiriyor yatırımcıya...

7.  Alıntı Originally Posted by sycelik Yazıyı Oku
    Sn Gselman;
    Sabrın sonu selamettir tabi ki ama GSD neredeyse 20 senedir sabır çektiriyor yatırımcıya...
    Sevgili ortak,
    .
    Son 3 yılda onlarda değişime ayak uydurdu.Uydurmasalar onları uyduracak çok.Könjektörün de firma ve güccük durgutun yanında olması herşeyi değiştirdi bence.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

8.  Alıntı Originally Posted by sycelik Yazıyı Oku
    Sn Gselman;
    holding su an yasadıgı kar rakamını hayal dahı edemezdı gemicilık olmasaydı . tahtacı da saskın durum da dedıgın gıbı 20 yıldır tıngır mıngır takılıyordu . fakat gemıye yapıla yatırım pandemı nedenıyle erken hasat edıldı . bu kımsenın beklemedıgı bır durumdu . su an hem yonetım hem tahtacı veya tahtacılar ne yapacaklarını bılemıyor . keza yatırımcılar da aynı . yıllardı 0.60 pddd gecememıs bıe holdıng var herkes eskıye bakıyor ama gsdho eskı holdıng degıl .

Sayfa 276/413 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •