Sayfa 277/538 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 4299 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Bu hisse 5milyon lot ortak satışını kaldırmaz.
    Zaten 1.5milyon halka arzda (ırzda) hisse 12den 6ya indi, 5.5milyon ortak satışında herhalde eksiye geçer. Kağıt 100kademe ıkınarak çıkıyor, 200kademe serbest paraşütsüz çakılıyor. Bütün tahtayı da marbaş kan emicisi çeviriyor. Haftaya yine sert zigzaglara devam eder, 10 üstünü tekrar deneyebilir, yoksa ky'yi kaçırırlar.

2. Arkadaşlar görüyorum ki herkes klasik küçük yatırımcı psikolojisine girmiş durumda.. Ama öncelikle spk nın vermiş olduğu satış izni yazısını okumanızı tavsiye ederim..
    1- satış izni 1 yıllık süreyi kapsamaktadır.
    2- ilk satış işlemi de dahil olmak üzere her satış işleminden bir iş günü önce satışın duyurulması
    3- günlük satış miktarı toplam satışa konu olan miktarın %10 unu geçemez..

Şimdi siz bu izinleri spk dan almış olsanız 10 gün içinde mi satmak istersiniz hemen? Adamın önünde 1 yılı var satış için her gün 25 bin lot bile satsa kaç günde biter siz hesaplayın.. Kelime oyunlarına kanmayın.. Bir de ilk hisse satış işlemi halka arzdan önce başlaması halinde dava hakkımız saklı.. Acaba bugün satış oldumu diye akşam kap haberlerine bakmayın.. Çünkü ilk satış işleminden başlamak üzere her satıştan 1 iş günü önce duyrulmak zorunda.. Hadi hodri meydan sayın ortak burayı okuyorsan satmaya başla bakalım hisselerini..

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Cuma gunu yapilan aciga satislar.msgyo 185 bin lot.nasil bir cendereye düştük ben cozemedim.biri yuksek maliyetle alir biri aciga verir.butun borsa bilgimin alt ust oldugu hisse msgyo.bunda anladigimki takas makas hikaye.son ümit grafikler 690 daki gap kapanacakmi bakalim.y.t.d.

Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku

Cuma gunu yapilan aciga satislar.msgyo 185 bin lot.nasil bir cendereye düştük ben cozemedim.biri yuksek maliyetle alir biri aciga verir.butun borsa bilgimin alt ust oldugu hisse msgyo.bunda anladigimki takas makas hikaye.son ümit grafikler 690 daki gap kapanacakmi bakalim.y.t.d.
    185K toplam açığa satış bir kısmını kapatmıştır

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku

Cuma gunu yapilan aciga satislar.msgyo 185 bin lot.nasil bir cendereye düştük ben cozemedim.biri yuksek maliyetle alir biri aciga verir.butun borsa bilgimin alt ust oldugu hisse msgyo.bunda anladigimki takas makas hikaye.son ümit grafikler 690 daki gap kapanacakmi bakalim.y.t.d.
    Yatırım danışmanım 6.90-7.18 arası gap var oraya doldurmak için umarım gelmez demişti

6.  Alıntı Originally Posted by ADVOCATE Yazıyı Oku
    Yatırım danışmanım 6.90-7.18 arası gap var oraya doldurmak için umarım gelmez demişti
    Oraya gelecekse gelsin gitsin.. Zaten 7,50 lerde.. Gelip gitmesi 10 saniyesini almaz bu hissenin yeterki fiyat yapışkan olmasın

7.  Alıntı Originally Posted by BodrumX Yazıyı Oku
    Oraya gelecekse gelsin gitsin.. Zaten 7,50 lerde.. Gelip gitmesi 10 saniyesini almaz bu hissenin yeterki fiyat yapışkan olmasın

565 gapini kapatmasi sancili olmustu.o ara iste saglam zarardaydik.cok sukur simdiki halimize tum portfoy girmeyince pskilojik rahat oluyor insan.ama bistte her zaman en kötüyü olabilecek sekilde islem yapmamiz lazim ky olarak yoksa cantayi veriyor elimize tasiyiciligini yapiyoruz.y.t.d

8. çaycı burdada mı var...

Sayfa 277/538 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •