Sayfa 277/639 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 5109 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by garrett mobil Yazıyı Oku
    Burdan alanlar kesinlikle ağlamamalı risk alıyorsan karına ve zararına katlanacaksın

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tamamda bu fiyata taşıyan hiçmi hesap kitap bilmiyor,kulüplerin içinde kadro yapılarına baktığımızda şampiyonluğun en güçlü adayı fenerbahçe,bu açık trabzon bile en iyi adamı Sörloth ü satmak istiyorki fener geçen seneye göre daha iyi adamlarla takviye yaptı artı hoca zaten fenerli,risk ne olabilir daha liglerin başlamasına var artı diğer kulüpler avrupa maçları vs derken fener sadece lige konsantre olacak lig başlamadan fiyatı buralara çeken hesabını yapmıştır,olası şampiyonlukta fenerde fiyatın nerelere gidebileceği tahmini zor olmasa gerek ama bu fiyatın bir kaç misline götürmeleri yüksek bir olasılık,hep tl grafiğine bakarsak fiyat şişmiş görünebilir kısa vadede lakin dolar bazında olası şampiyonlukta daha yolun başında diyebiliriz,ligler başlamadan fiyat 40 lara gelebilir oynanacak üç dört hafta sanırım güveni dahada pekiştirecektir o arada ne tür gelişmeler olur,inşallah iyi gelişmeler olur. YTD.

2. Kağıtta sanki burayı okuyormuş gibi bi tavan gidiyor bi bozuyor kendinden şüphe ediyor sanki :D

3.  Alıntı Originally Posted by Rider Yazıyı Oku
    Kağıtta sanki burayı okuyormuş gibi bi tavan gidiyor bi bozuyor kendinden şüphe ediyor sanki :D
    Her şeyin vakti saati var gün içi atlayanları belli bir vakte kadar belirli bir aralıkta bekliyor düşürebildiğini düşürüyor sonrası malum tak tak taak YTD.

4. Buradaki tüm FENERBAHÇE den satıp kazanan arkadaşlarım bereketini görün.Kimse biz mal sattığımız için bizi sizi suçlayamaz...Biz mal alırken kar edip SATMAK için varız......!!!!

Kar edip KARINI CEBİNE ATANLARA HELALİ HOŞ OLSUN.....!!!!!

5. Finansal piyasalari beklentiler belirler. Beklentiler ne olirsa olsun asla vade dusunmeden olmaz. Belirsizlikler, spekulatif hareketler yatirimciyi biktirir usandirir kendinden bile suphe ettirir

Kendinize guvenin. Kisisel her karariniz dogrudur. Bugun verilecek yanlis bir karar bile gelecekte verilecek dogru kararlarin tecrubesi, gostergesidir. Ve unutmayalim kacirdigimiz hicbirsey yok cunku finansal piyasalarda firsatlar asla bitmez

Arastirin, kendinizi eksik oldugunuz teknik bilgilerde gelistirin ama asla kim ne derse inanmayin

Hisse hakkinda dusumcelerimi direkt olmasada aylardir bu baslikta belirtmeye calistim

Bakalim gorecegiz. Kendinize guvenip kendi kararlarinizi kimsenin etkisinde kalmadan vermeye calisin

Once saglik, sonra mutluluk. Sonrasi zaten gelir

6.  Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Finansal piyasalari beklentiler belirler. Beklentiler ne olirsa olsun asla vade dusunmeden olmaz. Belirsizlikler, spekulatif hareketler yatirimciyi biktirir usandirir kendinden bile suphe ettirir

Kendinize guvenin. Kisisel her karariniz dogrudur. Bugun verilecek yanlis bir karar bile gelecekte verilecek dogru kararlarin tecrubesi, gostergesidir. Ve unutmayalim kacirdigimiz hicbirsey yok cunku finansal piyasalarda firsatlar asla bitmez

Arastirin, kendinizi eksik oldugunuz teknik bilgilerde gelistirin ama asla kim ne derse inanmayin

Hisse hakkinda dusumcelerimi direkt olmasada aylardir bu baslikta belirtmeye calistim

Bakalim gorecegiz. Kendinize guvenip kendi kararlarinizi kimsenin etkisinde kalmadan vermeye calisin

Once saglik, sonra mutluluk. Sonrasi zaten gelir
    Aynen katılıyorum haklısınız.bundan sonrası için ne olursa fiyat gerileyebilir diye sorup düşündüğümüzde sanırım sportif başarısızlık onunda gerçekleşme ihtimalinin yüzdesi nedir?aksi olurda üst üste başarılar gelirse? bütün mesele bunları öngörebilmekte değilmi? YTD.

7. fener nolmuş ya öyle, şampiyonluk filan alakası yok bu hareketin, şike davasından tazminat gelicek iade-i itibar yapılacaksa bu hareket mantıklı, gerisi yalan, peki bu gerçekleşirse bir pazar günü operasyona uyanan bizlerin hisseleri aralıksız taban yedi pula döndü, sonra satmak zorunda kaldık 5 tabanda ancak satabildik, peki bizim zararımızı kim tazmin edicek, şimdi kazananlara helali hoş olsun tabiki herkesi tebrik ederim, adınıza çok mutlu oldum, fenerden kazanmak ayrı bir zevkli oluyor. ancak fenerbahçem bu davada haklı olarak aklanacaksa o dönemin yatırımcısı da haksız yere zarara uğratılmış demektir.

8. İyi hokus pokus yapıyorlar, bakalım şapkadan ne çıkacak..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 277/639 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •