Sayfa 277/890 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon
Arama sonucu : 7114 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Hoş gelmiş

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by illuminator Yazıyı Oku
    Bence asıl mesele biran evvel imarin çıkması. Yoksa biri almış biri satmış. Toplam sıfır. Bütün herkesin kazanacağı formül imar ve akabinde proje, satış haberleri...
    Keşke bu kadar kolay olsa üstadım. Proje vs o işler bitti, sektör can çekişiyor. Buradaki en iyi çözüm sayın patronun arsayı iyi bir fiyattan satıp kottan çıkması. Sadece Büyükyalı projesinden 6 milyar TL hasılat bekleyen OZKGY'nin piyasa değeri an itibariyle 1.4 milyar TL. Sahip olduğu otelleri, avm leri, her biri ayrı değerde kupon arsaları ve diğer projelerini saymıyorum bile. GYO sektörü çok zor durumda ve bu gerçek kaliteli hisselerin bile fiyatlamasına direkt etki ediyor. Herkese selam bu arada, çok kazanın inşallah.

3.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    baddog uyandi galiba 47 ye 7 bin lot yolladi

4. sıkıntı burda spek ile patronun anlaşamaması yada tahtayı baskılayıp kottan çıkarken ucuz fiyatlı hisseleri geri alması patronun imarın çıkmasının önemi yok bence o beklenti ile 3 haneleri bile gösterirler bunda..

5.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Keşke bu kadar kolay olsa üstadım. Proje vs o işler bitti, sektör can çekişiyor. Buradaki en iyi çözüm sayın patronun arsayı iyi bir fiyattan satıp kottan çıkması. Sadece Büyükyalı projesinden 6 milyar TL hasılat bekleyen OZKGY'nin piyasa değeri an itibariyle 1.4 milyar TL. Sahip olduğu otelleri, avm leri, her biri ayrı değerde kupon arsaları ve diğer projelerini saymıyorum bile. GYO sektörü çok zor durumda ve bu gerçek kaliteli hisselerin bile fiyatlamasına direkt etki ediyor. Herkese selam bu arada, çok kazanın inşallah.

Maydanozcu.....sen oku .....ateksleri 8 tlden verdin...eloğlu 14-15 tlden....

Senin satışından birkaç hafta sonra...

Bence kafa karıştırma....son hatan affedilmez....!!!!!!!!

Ateks....!!!!!!!

6. Yalniz şöyle birşey var arzı kısıtlı olan şeye pahabicilemez ki bizimki arsa diğer gayrimenkul türleriyle karsilastirmayalim. Parayı basan alır vakti gelince. Millet araba yokluğunda ne biçim saldırdı araçlara. Bu da kıymetli bir bölgedeki nadir arsa stoğu...

7.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Maydanozcu.....sen oku .....ateksleri 8 tlden verdin...eloğlu 14-15 tlden....

Senin satışından birkaç hafta sonra...

Bence kafa karıştırma....son hatan affedilmez....!!!!!!!!

Ateks....!!!!!!!
    Haklısın. Hayırlı cumalar, her şey gönlünce olsun. Bu kağıdın en çok sen çilesini çektin üstadım.

8. sn baddog gibi paralı 2-3 ortagımız olsa bu iş tamam o zaman her gün yukarı

Sayfa 277/890 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •