Sayfa 279/1001 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: Viop XLIV

1.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    bu hafta faize ne diyon lucky içerde dışarda...
    yoksa kafa iyi mi içerde tuborg , dışarda kan yapsın balkonda soğuk tekel kanyak mı ?
    yarın sorayım istersen soruyu nasıl olsa zaman var
    İçmişken de istidadından birşey kaybedeciğini sanmıyorum..

Votkalı tuborg çok çaktım da kırmızı biraya ısınamadım hiç yaw!

2. Bu arada; tekel kanyak kaldı mı ya?!

3. Şirketten ilk kez herhalde yurt dışına gidiyoruz.

Mekan da paris. ( paris de herhalde gittiğim en boktan ama en ünlü şehir nesi unlu anlamiom sidik kokan fareli zencili güvensiz iğrenç bi yer )

Gittik dayu oturduk akşam. Harcirah yok tamam mı. Ne yersen ye çek karttan gel geri sirket ödüyor yani sıçana kadar usulü.

Dayu getir şarabı götür şarabı. Getir eti götür balığı. Karides kalamar Pislik sinek böcek mekanda ne varsa alayını yiyoz ama insanlıktan çıktık olay açlık ile filan bi alakası kalmadı tamamen hayvanlık. Pert olduk tabi hepimiz kusa kusa sabahı ettik ertesi gün de o halde çalıştık ertesi akşama herkes ekmek arası beyaz peynir mide bozulmasın hesabı

Neyse bizim hesap genel müdüre gitmiş. Artık ne bok yediysek. ( herhalde ibreti alem için ödemeyip bizi 3 ay bedava çalıştırmayı düşündüler)

İmzalamış.

Demiş ki ellemeyin yesinler. Zaten 15 seneye isteseler de yiyemeyecekler.

Cok büyük adammış şimdi çok iyi anlıyorum kendisini. Biranın membainda dünyanın tartışmasız en iyi birası elimin altında yaşıyorum haftada 2 gün içsem ağır geliyor rahatsız ediyor 1 i geçmemeye çalışıyorum.

İçin dayu içinizden geliyorsa yapıştır

4. AOÇ'de tertibat kurulmuş, üzüm şarabı damıtılacak konyak üretilecek. Maamafih bir üretici birliği mi ne var, bir telif bir isim hakkı mı nedir, Fransa'nın cognac kentinden başka yerde üretilen üzüm brendilerine konyak diyemezsiniz diye itirazlar falan. Geliyorlar söylüyorlar maruzatı Gazi Hazretleri diyorlar efendim durum böyle böyle ne yapalım? "siz de kanyak diyin" diyor..

Tekel kanyağının anlatılagelen hikayesidir. Jeliboncu melih hepsini tasfiye etti diye biliyorum..

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,292
     Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Bu arada; tekel kanyak kaldı mı ya?!
    22 yıl oldu içmeyeli.ama tövbeli değilim.kafadengi içecek birilerini arıyorum.

epeydir içmeyince tekel özelleştirmesi sonrası kim ne üretiyor bilemiyorum.En son kanyak Akmar pasajı girişinden alınmışdır tarafımdan gerisini bilmem.
    Son düzenleme : pisyedili01; 19-09-2022 saat: 00:39.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,292
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Şirketten ilk kez herhalde yurt dışına gidiyoruz.

Mekan da paris. ( paris de herhalde gittiğim en boktan ama en ünlü şehir nesi unlu anlamiom sidik kokan fareli zencili güvensiz iğrenç bi yer )

Gittik dayu oturduk akşam. Harcirah yok tamam mı. Ne yersen ye çek karttan gel geri sirket ödüyor yani sıçana kadar usulü.

Dayu getir şarabı götür şarabı. Getir eti götür balığı. Karides kalamar Pislik sinek böcek mekanda ne varsa alayını yiyoz ama insanlıktan çıktık olay açlık ile filan bi alakası kalmadı tamamen hayvanlık. Pert olduk tabi hepimiz kusa kusa sabahı ettik ertesi gün de o halde çalıştık ertesi akşama herkes ekmek arası beyaz peynir mide bozulmasın hesabı

Neyse bizim hesap genel müdüre gitmiş. Artık ne bok yediysek. ( herhalde ibreti alem için ödemeyip bizi 3 ay bedava çalıştırmayı düşündüler)

İmzalamış.

Demiş ki ellemeyin yesinler. Zaten 15 seneye isteseler de yiyemeyecekler.

Cok büyük adammış şimdi çok iyi anlıyorum kendisini. Biranın membainda dünyanın tartışmasız en iyi birası elimin altında yaşıyorum haftada 2 gün içsem ağır geliyor rahatsız ediyor 1 i geçmemeye çalışıyorum.

İçin dayu içinizden geliyorsa yapıştır
    öle uzakdan gaz vermek ile olmaz.Gelecen hep beraber
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    ciddi ciddi hamza sütbıyık rubaileri diye googleda arayana da ne bileyim. senle benim oyum niye aynı sayılıyor ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

8. SA, Günaydın iyi seanslar,
    Viop'un ve ülkemin güzel insanları.
    Bol kazançlar. Kimse kaybetsin herkes kazansın burada.
    Kolay gelsin gençler.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Sayfa 279/1001 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •