Sayfa 280/577 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon
Arama sonucu : 4616 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Güle güle. Yine bekleriz demeyi isterdim ama demem artık.

Baylar bayanlar merdivenden kayanlar,
    Satıp gidenler hangi hisselere ya da yatırım aracına geçtiklerini de yazarlarsa seviniriz.
    Merhaba ben satıp doas,tuprs almıştım.Ama maalesef tuprsların çoğunu yüzde 20 karla satıp brlsm aldım.Aldıktan sonra yüzde 30 düştü.Bakiye olarak yüzde 5 civarında eksideyim yani

Hektaştaki arkadaşlara sabırlar dilerim brlsm dekiler gibi.

Kimseye de satın diyemem çünkü bu borsada her an her şey değişebiliyor

Bol kazançlar

2. Hektaşı 27 den sattığımı yazmayı unutmuşum
    Onda kalsaydım yüzde 20 civarında eksideydim

3. Maliyetim 2021 nisan ayındaki fiyatlar idi.Zaten yarısını 35-40 tl arasında satmıştım.Sağolsun hektaştan iyi kazandım

Bu arada Hasta la vistanın davranışını çok yanlış buluyorum gelip bir kaç cümle yazması lazım ne yaptı,sattı mı ya da gelecekten umutlu mu.Mecbut değil ama önceden o kadar çok yazdı ki şimdi bence bir kaç cümle yazması borcu

Dudu abinin ise sadece bir iki cümle ile geçiştirmesini doğru bulmadım bana alınmasın.Onun da bir şeyler daha yazıp ayrılması gerekiyordu bence

Saygılar sevgiler sabırlar dilerim hepinize

4. İnanan kalacak inanmayan gidecekten şimdi gitme aşamasına neden geldi bunu yazması lazımdı ki bilmeyenler de kendisi yorumlayıp faydalansın.Sonra kararını kendi verecek herkes zaten

Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Maliyetim 2021 nisan ayındaki fiyatlar idi.Zaten yarısını 35-40 tl arasında satmıştım.Sağolsun hektaştan iyi kazandım

Bu arada Hasta la vistanın davranışını çok yanlış buluyorum gelip bir kaç cümle yazması lazım ne yaptı,sattı mı ya da gelecekten umutlu mu.Mecbut değil ama önceden o kadar çok yazdı ki şimdi bence bir kaç cümle yazması borcu

Dudu abinin ise sadece bir iki cümle ile geçiştirmesini doğru bulmadım bana alınmasın.Onun da bir şeyler daha yazıp ayrılması gerekiyordu bence

Saygılar sevgiler sabırlar dilerim hepinize
    Bahsettiğiniz kişi iki yönlü işlem yaptığı için hisse hakkında yorum yapması doğru olmazmış. işlemleri bittiğinde detaylı yorum yapacakmış.

Hisse22,26/31,xx sonrası 31,xx/51,30 hareketini başlattığında burada açımız dikleşecek millet almak için birbirini ezecek demekten geri durmuyordu :D 31,xx/51,30 hareketi bitip düşüş başladığında yorumlarını kesti.

Kim bilir kulağına birileri bir şeyler fısıldadı oda görevini yapıp gitti bilinmez.

Dudu kim bilir belki de geçen yıl satışa başladı satışını yeni bitirdi belki az sattı belki iç satmadı millet satıp uzaklaşsın diye bana müsade dedi bilinmez.
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Güle güle. Yine bekleriz demeyi isterdim ama demem artık.

Baylar bayanlar merdivenden kayanlar,
    Satıp gidenler hangi hisselere ya da yatırım aracına geçtiklerini de yazarlarsa seviniriz.
    Ben ara ara yazıyorum ama hiç toplu almadım, hektaşta yediğimiz kazıktan sonra tek hisseye girmek korkutuyor. aldıklarım da alfas hariç öyle aman aman kar ettirmedi hatta eregl enflasyonu katarsak zarar ettirdi.

bir yıldır hekts satıp aldıklarım : eurobond, gram altın, kchol, eregl, alfas, klkim, reedr, yeotk, mgros.

hala bir miktar hektaş duruyor.

ytd ama spek istiyorsan bu are reedr gazlanıyor, bi brsan hareketi yapacak gibi.
    risk alıp %50 yapıp çıkmayı deneyebilirsin. >> kesinlikle önermiyorum. bazı kavşaklar gibi yukarı dikleşecek iki yönlü hareket v.s. diye belirtmeme gerek yok.

7.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Ben ara ara yazıyorum ama hiç toplu almadım, hektaşta yediğimiz kazıktan sonra tek hisseye girmek korkutuyor. aldıklarım da alfas hariç öyle aman aman kar ettirmedi hatta eregl enflasyonu katarsak zarar ettirdi.

bir yıldır hekts satıp aldıklarım : eurobond, gram altın, kchol, eregl, alfas, klkim, reedr, yeotk, mgros.

hala bir miktar hektaş duruyor.

ytd ama spek istiyorsan bu are reedr gazlanıyor, bi brsan hareketi yapacak gibi.
    risk alıp %50 yapıp çıkmayı deneyebilirsin. >> kesinlikle önermiyorum. bazı kavşaklar gibi yukarı dikleşecek iki yönlü hareket v.s. diye belirtmeme gerek yok.
    Valla para küçük hisselerden kazanılıyor ama bu da büyük cesaret işi. Froto Tuprs Toaso Sise Asels vs gözbebeğimiz şirketler ve fekat Hektaş satıp bunları alırsak belki rahat ederiz ama o parlatılan hisselerden alırsak 4-5 ayda 1 e 3 de kazanabiliriz. Ben bu saatten sonra buna cesaret edemem.

Gece rahat uyutacak yatırım şart cidden.

Sayfa 280/577 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •