Sayfa 281/1078 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381781 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    Gençsiniz, dinçsiniz fakat ihtiyarların uykuya ihtiyacı var.
    Hiç halden anladığınız da yok.
    Sabah geç kalkan kahvaltıyı pas geçer.
    Öğle yemeğine kadar aç-bilaç gezer.
    Yatılı okuldan aklımda öyle kalmış.
    Hepinize iyi geceler, tatlı uykular.
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

2. Selim bey herkesi kaçırdınız )

Hadi iyi geceler, zaten yarın seansta yok niye kalkacaksak
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Herkese için hayırlı bir gün olmasını diliyorum...

Ben buralardayım...

Sohbet ekmek, fikir belirtmek ve tavsiyede bulunmak isteyenler için kapımız her dâim açıktır...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Don Kişot abi sen şimdi neden bana yürüyorsun ki; O olmadığını zaten biliyoruz biz. Sen lutfu001 e kızıyorsun bana yürüyorsun.
    lutfu001 lafım sana; öğren bu meseleyi, yoksa yatacak yerimiz yok bizim ona göre
    cümleten hayırlı geceler
    Don kişot abi kimseye kızmaz....
    Kızarsa da vardır bi sebebi.....

5. Sayın T/A hayırlı günler.Sizi devamlı takip ediyorum.Üyeliğimin ilk mesajını size yazmak istedim.Biz küçük yatırımcılar için harcadığınız emeklerinizi Rabbim karşılıksız bırakmasın.Size ve sevdiklerinize sağlıklı ve huzurlu günler nasip etsin.Çoktandır genel bir Bist-100 değerlendirmesi yapmadınız.Biliyorum bu sıralar sitenin yeni güncellemeleri için çok uğraş veriyorsunuz.Allah sizden razı olsun.Müsait bir zamanınızda genel bir değerlendirme yapabilirmisiniz?Şimdiden teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by kocbey Yazıyı Oku
    Sayın T/A hayırlı günler.Sizi devamlı takip ediyorum.Üyeliğimin ilk mesajını size yazmak istedim.Biz küçük yatırımcılar için harcadığınız emeklerinizi Rabbim karşılıksız bırakmasın.Size ve sevdiklerinize sağlıklı ve huzurlu günler nasip etsin.Çoktandır genel bir Bist-100 değerlendirmesi yapmadınız.Biliyorum bu sıralar sitenin yeni güncellemeleri için çok uğraş veriyorsunuz.Allah sizden razı olsun.Müsait bir zamanınızda genel bir değerlendirme yapabilirmisiniz?Şimdiden teşekkürler.
    Hayırlı günler ...

İlk mesajı benim sayfaya yazmış olmanızdan çok memnun oldum. Yaptığım uğraşların takdir ediliyor olması güzel birşey...

Bu cidden motivasyonu arttırıyor. Kimseden ses çıkmasa da ben bildiğim yolda ilerlerim ama bu defa daha yavaş olacaktır...

Endeks için sürekli yorum yapmıyorum. En son yaptığım yorumdaki gidişatta bir değişiklik yoksa yeni birşeyler yazmaya gerek yok.

Fırsat bulduğum ilk anda değişen birşeyler varsa birkaç kelâm etmeye çalışırım...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,979
    KONU : BORSA GÜNDEM DIŞI
    Sayın forum sakinleri,
    Sayın Don Kişot 'un başlığında paylaşmıştım.Ancak oranın yolunu bilmeyen olup oraya uğramayan arkadaşlar olabilir diyerek burada da paylaşmak istedim.
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    " SAYIN ÜYEMİZ

Ekonomi Bakanlığı Devlet Yardımları Rehberi
    Ekonomi Bakanlığımız tarafından ihracat, hizmet sektörü ve yatırımlara yönelik sağlanan destekler ile Eximbank, serbest bölgelere yönelik destekler ve Bakanlıkça sağlanan diğer destekleri anlatan "Ekonomi Bakanlığı Devlet Yardımları Rehberi" yayımlanmış olup, rehbere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Üyelerimize önemle duyurulur.

EK: Ekonomi Bakanlığı Devlet Yardımları Rehberi için tıklayınız.
    http://www.itso.org.tr/dosyalar/ebrehber.pdf "

Hayırlı haftalar... 😃

Bol kazançlar... 👍

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 281/1078 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •