Sayfa 282/782 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon
Arama sonucu : 6256 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Düşündüm de . Bu saatten sonra zırnık koklatmam bu yavş... lara. Olan para mıda neden tehlikeye atayım.. şu an istesem 100.000 bin lot alırım.. ama kurban ederim. Sürünsün yerlerde.. ytd..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Yorumların her birine katılıyorum..hem ülkenin lokomotif sektörü olacaksın yetmezmiş gibi bu lokomotif de birinci sıradayız diyeceksin hem de hisse değerin 0.74 kuruş olacak...Adamlar diyecemde o kelimenin zerresi yok onlarda , hisse alımı yapacaz diye KAP a haber gönderiyorlar..sonuç ; 0
    Olur olur da bu kadar i.nelik olmaz

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yemek sirketi kardesinin. Kardesi yillar Once ayrildi farkli grup kurdu.kendisi ile de pek gorusmuyor.

4. Dağ gibi taş gibi baş gibi... ytd

5. bu kadar yıl geçmiş, fiyat yarıda ve bunun bir maliyeti olmalı, enflasyon, döviz, faiz getirinden mahrumiyet, yani patrona güvenip kaadı alan eşi dostu tanıdığına bunca senedir rezil oldular, olması lazım, milletin içine çıkamaması lazım bence ayıp, güzel bir blanço ile bunu düzeltirler belki sayın patron hem bana hep bana olmazki uşağum bu mesaj önemli bak

6. kahraman çocukda kekledi bizi sesi soluğu çıkmıyor, gedik işlemler onunsa dün aldı bugün verdi oda bıktı bunlardan 3-5 kel topal kaldık hissede ha ha haaa gundwane de bana küstü sankim halbusi bir şey de demedim ama, valla canım sıkıldı bak şimdi yaw

7. herkes sattı madem bende satıyom uşağım diğer kalanlara bol kazançlar herkese, hakkınızı helal edin

8. Dur yapmaaa..

Sayfa 282/782 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •