Sayfa 282/355 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332 ... SonSon
Arama sonucu : 2836 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Şirketi takip eden arkadaşlara bir sorum var ; yıl sonu kar tahmini olan var mı ?

2. Yıldız holding 5 yılda tüm borçları eritti

Yıldız Holding, 6,5 milyar dolar olan sendikasyon borçlarını 1,1 milyar dolara indirdiklerini açıkladı.

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker, dikkat çeken açıklamalar yaptı. 2023 yılında konsolide cirolarının 13,5 milyar dolar olarak gerçekleştiğini belirten Ülker, son 5 yılda 1 milyar dolar yatırım yaptıklarını duyurdu.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/y...ti-798129h.htm

3. YILDIZ HOLDİNG ÇALIŞMA İLKELERİNDE SONA GELİNDİ

Yıldız Holding Çalışma İlkeleri Platformunun çalışmalarına değinen Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker, Manifestomuz ve taahhütlerimiz hazır. Değerlerimizin eylem alanlarını ve performansını ölçümlemeyi de hedefleyen bu ilkeleri Adalet, Şeffaflık ve Güvenilirlik, Kapsayıcılık ve Eşitlik, Etkin Yönetişim ile Sorumlu Lider Holding başlıkları üzerinden oluşturacağız. Bu değerlerin söylemden eyleme geçirilmesinin anlamlı olduğunun farkındayız. Hayata geçecek bu ilkeler için sistemli, ölçülebilir ve takip edilebilir bir yapıyı da inşa edeceğiz. Ali Ülker, Türkiye den Hindistana, Çin den Amerika ya, Nijerya dan İngiltere ye çok geniş bir coğrafyada 98 farklı pasaporta sahip yaklaşık 80 bin çalışanı bulunduğunu belirterek, sahip oldukları en büyük zenginliğin insan olduğunu vurguladı.

https://www.odatv.com/ekonomi/yildiz...iyor-120043893

4. Ülkerin olması gereken piyasa değeri diye örnek gösterdiğimiz Kent Gıda bilançosunu göndermiş

https://x.com/fintables/status/17911...T7g_WciuCo62VQ

Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    Şirketi inceledim sonra aklıma hisse net geldi, bakayım neler yazmışlar diye bir baktım ki bir tane o.e türemiş. ft-2 adlı kişi forumun kalitesini yerle bir etmiş.. Yönetim umarım en kısa sürede gerekeni yapar. Bilgi veren arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum, bol kazançlar.
    --o.e nin açılımı nedir?...
    Türkiye'de her şey olabilirsin ama rezil olamazsın. M.Mungan

--içinizden biri de bu densize müdahale etmedi...hepinize yazıklar olsun....
    Türkiye'de her şey olabilirsin ama rezil olamazsın. M.Mungan

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --içinizden biri de bu densize müdahale etmedi...hepinize yazıklar olsun....
    Len senin kötü niyetli küçük yatırımcıya zarar verecek satmalarına ve almaması için yaptığın kötüleyici yorumların karşılığı, 1 ay önce ne demiştim. Eğer senin mesajların yüzünden 99 TL de satan veya almayı düşünüp almayanlar 200 TL gördüğünde en ağır küfürleri edecekler.

Nerede ne kim vb diyerek kendini akıllı zannet işin içinden sıyrıl , Dur daha 129 TL de 200 hatta 300 TL olduğunda En ağır küfürlere yiyeceksin.
    Üstüne Maddi Zarar görenler Yanıltıcı Yalan bilgilerle, Manipülasyon haber kopyala yapıştır yapıp sürekli Firma yönetimini, Bilançosunu kötüleyici yorumların yüzünden Maddi Tazminat cezası da aldığında Herkes iyi oldu diyecek

Sayfa 282/355 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •