Sayfa 283/712 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon
Arama sonucu : 5694 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. BOFA set koyduğu için diğer havacılık hisselerine eşlik edemiyoruz maalesef.

Bugün de 5 milyon lotu devirdiler şimdiden.

2. yükselişin başladığı 1 mart ile 30 mayıs arası 62 milyon lot mal almış Bank of..yani yükselişi sağlayan kurum şimdide aldığı malları karlı bir şekilde satıyor. Bu kadar malı başka hangi ortamda satabilirki.. Ortam müsait..

3. Ver BOFA ver nereye kadar vereceksin bakalaım..

SPOT ta günün en iyi satıcısı BOFA THYAO satıp SASA TAVHL KRDMD HEKTS ODAS almış,

5. Bofa, Global ve A1; hissenin içine eden Yapı Kredinin robotunu öyle bir çarptılar ki 51,lerin üzerine çıkarması lazım ki anca zarardan kurtulsun.

6. Citinin elindeki hisse sayisi 187 milyona kadar düşmüş görünüyor, bu saatten sonra fazla satacağını sanmiyorum ben.. Belki biraz soluklanıp geri alıma başlar yakın zamanda. Kapanış belki 49 olabilir diye düşünüyorum bugün. Ama sağlam duruyor hisse. Hem satıcılar kuvvetli, hemde alıcılar kuvvetli. 30 mayıs tan bu yana ortalama olarak fiyatı 48-51 aralığında gidip geliyor. Bakalim ne kadar oyalanacak burada. Ben 14 haziran sonrası yeni yukari kanal hareketi oluşturabilirler diye düşünüyorum. Bilanço yaklaştıkça heyecan artacak bence.

Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

7. Guzel bir medya haberi daha,,,,

👏 Dünyanın en büyük havalimanları arasında yer alan İstanbul Havalimanı, dünyanın en iyi havalimanı olma yolunda da emin adımlarla ilerliyor. #ABD merkezli seyahat dergisi Global Traveler. "En İyi Aktarma Havalimanı" ve En İyi Aile Dostu Uluslararası Havalimanı" ödüllerini bu yıl #İstanbul Havalimanı'na verdi

📌 İstanbul Havalimanı'nı "En İyi Aktarma Havalimanı" alanında dünyanın en işlek havalimanlarından biri olan #Miami Uluslararası Havalimanı ve dünyanın en iyi havalimanları arasında gösterilen #Singapur Changi Havalimanı takip etti

New York'ta düzenlenen törende her iki ödülü de İGA Kurumsal İletişim Direktörü Gökhan Şengül teslim aldı

Açıklamada törendeki konuşmasına yer verilen Şengül, İGA İstanbul Havalimanı olarak yolculara "sihirli bir yolculuk" vaadiyle yola çıktıklarını anlatarak, şunları kaydetti:

"İnşaat aşamasından itibaren tüm planlarımız İGA İstanbul Havalimanı'nı herkes için erişilebilir, çocuk ve aile dostu, yaş dostu, teknolojiyle donanmış, sürdürülebilirliğe katkı sunacak hale getirmek içindi. Ve bugün geldiğimiz noktada dünyada saygın bir dergi tarafından 'Aile Dostu Havalimanı' olarak takdir kazanıyor olmak bizlere gurur veriyor ve bizim doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. 'En İyi Aktarma Havalimanı' ödülü ise bölgenin en önemli küresel aktarma merkezi olan konumumuzu daha da güçlendiriyor. Bu iki değerli ödül için Global Traveler okuyucularına teşekkür ediyorum. 2019'da henüz ilk yıllarımızda #Global Traveler okuyucuları Leisure Lifestyle ödüllerinin 'Üstün Yenilik' kategorisinde bizi 'Özel Başarı Ödülü'ne layık görmüştü. O günkü beğeni ve güvenlerinin bugün artarak karşılık buluyor olmasından mutluluk duyuyoruz." dedi

#istanbulhavalimanı #türkiye

Tavsiye içermez

8. "Anadolu Efes'in THY Euroleague'de şampiyon olurken gösterdiği başarı atıfta bulunan Bolat, "Belgrad'da Euroleague finalini izledim. Efes başta yeniliyordu. Ancak koç ve oyuncular hiç istifini bozmadı. Son periyotta da kazandılar. Bizim için de Haziran, Temmuz, Ağustos ayları son periyotlarımız. Burada bütün enerjimizi göstereceğiz ve inşallah Lufthansa'nın tarihinde yakalamış olduğu en büyük karlılığı yakalayacağız. Bunun için ne gerekiyorsa yapacağız. Sonrasında da başarıları hep beraber paylaşacağız" dedi."

Açıklamalardan yola çıkıp internetten araştırdığım kadarıyla yanlış bir veriye bakmadıysam son 10 yılda Lufthansa en büyük kârlılığını 2017 de 2.364 milyar euro olarak yakalamış.

Baktığım kaynak linki:
    https://investor-relations.lufthansa...-AR-2017-e.pdf

Sayfa 283/712 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •