Sayfa 283/372 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333 ... SonSon
Arama sonucu : 2972 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

len??...ne??
    Türkiye'de her şey olabilirsin ama rezil olamazsın. M.Mungan

2.  Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    Şirketi takip eden arkadaşlara bir sorum var ; yıl sonu kar tahmini olan var mı ?
    Geçen hafta ve önceki hafta yazıldı ama bu Ft-2 sayfayı gereksiz 100 lerce kopyala yapıştır yapıp kirletti, geri sayfaları okursanız tahminler ve potansiyeli görürsünüz

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    len??...ne??
    Lan , Len , Lun Lün,
    Kakao, Kako, Kakoo, Kokoo ne oldu fiyatı 😁

Sen anlamazsın sadece Mal Satılmış Mal
    Bilanço da bunları kopyala yapıştır yapıp durursun, Maaşlı komisyoncu manipülasyon yaparsın

--ben manipülasyonun hesabını sormak için genel kurula gittim...ve sordum...

--sizler ne yaptınız??...

--yıldız holding, UB yi satın almadan önce ingiltere de UMV global isimli bir şirket kurmuş ve onun üzerinden satın almış...aldıktan sonra bilançoları bu sitede yer alıyor...
    https://find-and-update.company-info...history?page=2
    (dosyalama geçmişini seçin ve bilançolarını inceleyin)...aldığı günden beri para kazanabil miş mi?, şirket bir gıdım büyümüş mü görün...

--hal böyleyken çok büyüdü, gelişti...3.5 milyar dolara aldık ,şimdi 6 milyar eder dedikleri şirketi bir görün...

-manipülasyon peşinde koşan arkadaşlar özellikle okusun....

--okuduktan sonra,

UB ve ülker 2016 da kurulan pladis şirketinde 2018 en beri birlikte tam konsolide edilmeye başlanmış (2017 de çok az bir süre kısmen konsolide edilmiş)...

UB(yeni adı UMV) yi çıkardıktan sonra sterlin bazında ÜLKER i bulacaksınız...

https://find-and-update.company-info...filing-history

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --yıldız holding, UB yi satın almadan önce ingiltere de UMV global isimli bir şirket kurmuş ve onun üzerinden satın almış...aldıktan sonra bilançoları bu sitede yer alıyor...
    https://find-and-update.company-info...history?page=2
    (dosyalama geçmişini seçin ve bilançolarını inceleyin)...aldığı günden beri para kazanabil miş mi?, şirket bir gıdım büyümüş mü görün...

--hal böyleyken çok büyüdü, gelişti...3.5 milyar dolara aldık ,şimdi 6 milyar eder dedikleri şirketi bir görün...

-manipülasyon peşinde koşan arkadaşlar özellikle okusun....
    Ulkeri ilgilendiren bir durum yok....biz ne yildiz holding de ne ub de pay sahibi degiliz..

Mesele murat ise sen önce musa nin hesabını ver.....

Senin burada arka çıktığın kişi para karşılığı şirket güzellemesi yapıyor mus.....

Para vermeyenlere ne yapıyordur??

Sayfa 283/372 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •