Sayfa 283/1005 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: Viop LVİ

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    dem resmyette haklımı haklı.. kanunen haklı.

yskn ın suçu.

ysk adayları incelemiş mi incelemiş..girebilirsin sakınca yok demiş mi demiş.

üstüne yetmemiş.. itiraz süreci verilmiş.. kimse itiraz etmemiş. akpliler bile. ilgili şahız hakkında.

seçim bitmiş oyunun kaz***** belli.

eee efenim kulları değiştirelimm.. meğerse adam suçluymuş.

iyide kendin resmi olarak inceleyip girebilirsin demişsin

kaybedince oyun kuralı değişir mi.

en baştan giremezsin diyecekti.

keyfe keder uygulama... kanun uygulanmayacaksa tüm seçimleri böyle yapalım ozaman işimize gelmedimi kayyyum atayalım.
    bunlar devlete her türlü hileyi yapıyorsa .....bu devlette bunlara her türlü hileyi yapması normal....

2. Tohatlı dayucuğum bazan diyorum seçim olayını mı kaldırsak padişahlık gibi bi rejim senin dediğin.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    hepsine sallarım.....gerekirse bazı bölgelerde seçim yapılmamalı....devlet ataması ile yöneteceğimiz şehirler de olur....
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tohatlı dayucuğum bazan diyorum seçim olayını mı kaldırsak padişahlık gibi bi rejim senin dediğin.
    onuda diyecekte gelen padişah bunuda bi yerlerinden asar diye sesi çok çıkmıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tohatlı dayucuğum bazan diyorum seçim olayını mı kaldırsak padişahlık gibi bi rejim senin dediğin.
    bu kansızlara merhamet yok....yoksa acınacak duruma düşersin....bildiğim ,gördüğüm şeyler var ki yazdım...bazı şeyler varki her yerde yazılmaz...

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    9986..............LONG............................ ..hadi bakalım...
    bugün ballıyım herhalde çok şükür....duruma göre kontratları kapayacam.......palayı akşam akşam tırtıklamakta vardı......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

6. Bence seçim yerine belediye adayları sınava tabii tutulmalı, kim en yüksek puan alırsa mazbata ona verilsin.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Altın 45 Günde 2 Trilyon USD Pazar Değeri Ekledi değerine.....

Sayfa 283/1005 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •