Sayfa 285/369 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Yurt dışı altın hisseleri coşmuş yine. KOZAL'dan ses yok.

2. Bugün de coştular yine, Kozal eksi kapattı.
     Alıntı Originally Posted by tacir1 Yazıyı Oku
    Yurt dışı altın hisseleri coşmuş yine. KOZAL'dan ses yok.

3. tahminim 2021 son çeyrekte satılan mal miktarının üçüncü çeyreğe göre bile düşük gelecek olması. Bunu birilerine uçurmuşlar o yüzden gitmiyor. Karlılık oranı iyi bence. Elbetteki sıkıntı kayyum ve yönetimin başıboş kalmış olmasıdır. Genel kurulu toplantıya çağırmadıkları için yönetimin hissedarlara karşı hesap verme sorumluluğu yok. Kayyumlar ve yönetim kurulu üyeleri için ayrı bir denetim mekanizması da bulunmuyor, kamu kurumu olsa sayıştay denetler dersin o da yok, hissedar denetleyemiyor, devlette denetlemiyor... ne güzel tam bir çiftlik
    yatırım tavsiyesi değildir.

4. Sn. Watchdog, bunu birilerine uçurmaya gerek yok, zaten doğal olanı madenlerin tükenmesi. Bunu yeni bulunacak madenlerle desteklemesi lazım ki üretim uzun vadeli sürdürülebilir olsun. Şimdilik görünen Ağrı madeni eklendi. Onlarca devam eden sondaj var ama onlardan bir haber verilmiyor.

Alıntı Originally Posted by Watchdog Yazıyı Oku
    tahminim 2021 son çeyrekte satılan mal miktarının üçüncü çeyreğe göre bile düşük gelecek olması. Bunu birilerine uçurmuşlar o yüzden gitmiyor. Karlılık oranı iyi bence. Elbetteki sıkıntı kayyum ve yönetimin başıboş kalmış olmasıdır. Genel kurulu toplantıya çağırmadıkları için yönetimin hissedarlara karşı hesap verme sorumluluğu yok. Kayyumlar ve yönetim kurulu üyeleri için ayrı bir denetim mekanizması da bulunmuyor, kamu kurumu olsa sayıştay denetler dersin o da yok, hissedar denetleyemiyor, devlette denetlemiyor... ne güzel tam bir çiftlik

5. Kozalın MORUKLARI bist düşerse düşsün dolar yukarı ons yukarı , nah alırsı masum ky den kağıt. y.t.d.

6. Petkimin MORUKLARI bu kez düşürmemek için ....

7.  Alıntı Originally Posted by tacir1 Yazıyı Oku
    Sn. Watchdog, bunu birilerine uçurmaya gerek yok, zaten doğal olanı madenlerin tükenmesi. Bunu yeni bulunacak madenlerle desteklemesi lazım ki üretim uzun vadeli sürdürülebilir olsun. Şimdilik görünen Ağrı madeni eklendi. Onlarca devam eden sondaj var ama onlardan bir haber verilmiyor.
    Sayın Tacir1, dediğiniz gibi olsa 2019 da altın üretimi 2018'den az olması gerekir. Faaliyet raporlarına baktığınızda tam tersi. Üstelik ben burda yıllıktan değil bir önceki üç aylık üzerinden kıyaslama yaptım ve dahası 2019'da 11 ton üreten bir şirket 2020 de işçi sayısını artırıyorsa ben daha fazlasını üretmesini beklerim. Bir işçi bir işi bir günde tamamlıyorsa iki işçi bir günde iki iş tamamlar matematiksel olarak ve mantıken, ama bizde iki işçi bir günde iki iş değil 0,8 iş çıkarıyor! yani bırak o zaman bir işçi çalışsın değil mi

8. Şu an gelen sonuçları ben kötü gün sonuçları olarak görüyorum, gelecek konusunda şirketten umutluyum, inşallah herşey düzelecek

Sayfa 285/369 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •