Sayfa 285/385 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,391
    #AKGUV PATRON biliyor işini neden bugun mal aldığı belli oldu super kar

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    AKGUV Konsolide 2018/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 3408032 Yıllık Değ%:80 Ana Ortaklık Payları: 3652045 Yıllık Değ%:81
    Evet güzel kar açıklamış patronun dün alım sebebi buymuş.

3.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    artık azda olsa temettü verecekmi bu sene bakalım neler olacak hiç şirketi arayıp neler oluyor diyen oldumu acaba? bu yönetim binasını satınca nereye gideceksiniz başka yermi kiralayacaksınız gibi sorular soran oldumu nasıl bir yol haritası çiceksiniz diye soran oldumu satılan gayrimenküllerden gelen paraları nereye yatırcaksınız diyen oldumu acaba herkes atıyor tutuyor şrket hakkında şahsen ben aradım bir sefer pek konuşamadık orda zeynep hanım var çok meşgül bir bayan ne zaman arasam toplantıda bayan sizlerde şansınızı deneyip biz hissenizi aldık ortak olduk neler oluyor şirkkette diyen oldumu hiç
    Bu sene şirket temettü verecek mi bir bilgi bulamadım.Tşkler..

4. Hisse 1-2 kademeye çingenelik yapanlardan başını alamıyor ki bi alsın başını gitsin..

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by taitam Yazıyı Oku
    Hisse 1-2 kademeye çingenelik yapanlardan başını alamıyor ki bi alsın başını gitsin..

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Borsanin 1-2 kademeye çingenelik yapan en büyük kurumu gedikdir .O da malaesef bu kagitta en çok pay sahibi 3 milyon ile

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,391
     Alıntı Originally Posted by The Stock Yazıyı Oku
    Bu sene şirket temettü verecek mi bir bilgi bulamadım.Tşkler..
    normalde borsaya geldi geleli veriyor her sene uç beş kuruş ta olsa veriyor bu tarafı güzel adamların az da olsa paylaşmayı sevdiğini gösteriyor 30 yıldır borsa da olup ta bir kuruş temettü vermeyen şirketleri düşününce ....

7. eski şaşaalı günlerimize hemen geri döndük maşallah. endeks yeşil biz kırmızı, endeks kırmızı bizimki bayrak sallaya sallaya "en çok ben düşçem, en çok ben" diye diye yardırıyor. inşallah batarsınızda sizde rahat edersiniz bizde
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

8. AKGUV - 14.05.2018 15:55:53 - KAP
    ***AKGUV*** AKDENİZ GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***AKGUV*** AKDENİZ GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    ...
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Akdeniz Teknoloji'den T.C Adalet Bakanlığı Envanterindeki Jeep'lere Avrupa standardında balistik koruma
    Akdeniz Güvenlik grup şirketlerinden Akdeniz Teknoloji, Adalet Bakanlığı'nın Jeep Grand Cherokee araçlarının yüksek seviyede zırhlandırılması ihalesini 8.2 milyon lira bedelle kazandı.
    Akdeniz Güvenlik sahip olduğu elektronik güvenlik teknolojisini ve birikimini savunma sanayiinde de yeni projelerle geliştiriyor. Grup şirketlerinden Akdeniz Teknoloji Adalet Bakanlığı'na ait 46 adet Jeep Grand Cherokee aracı Avrupa balistik standartlarında yüksek koruma anlamına gelen BR6 seviyesinde zırhla kaplayacak.
    Bu çerçevede, geçen yıl kamu için yüksek güvenlikli özel araçlar geliştiren Mai Savunma şirketinin yüzde 50 hissesini bünyesine katan Akdeniz Güvenlik, Mai Savunma'nın teknoloji ve birikimiyle, yine Mai Savunma'nın Dubai kökenli Minerva şirketiyle ortak girişimine de katıldı.
    Gerçekleştirilen ortaklıkla birlikte savunma sanayine güçlü adım atan Akdeniz Güvenlik, 2018 yılının ikinci çeyreği başlarında kamuda ilk zırhlı araç projesi ile savunma sanayinde yerini aldı. Bu inovatif girişim ve ortaklıkla, hızla gelişen Afrika ve Ortadoğu ülkeleri pazarına da yüksek teknolojili ürünler ihraç etmeyi de hedefliyor.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/683508

BIST
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Sayfa 285/385 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •