Sayfa 286/634 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon
Arama sonucu : 5071 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by virlix Yazıyı Oku
    pazartesiden bugüne Bofa hala 3.09 m artıda. yarın da onu verir

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bir 3 de kendinden koysun olsun sana altı milyon. Eh 5.5 da % 4 se yarında 6 da bir %4. Sonuç bir hafta da % 8 aşağı. Harekete bak hizaya gel.. Bu da BIST30 hissesi haaa.. Komik komik vallahi.. Yuh be beceriksizliğe sahipsizliğe bak. Bu kağıdı bu hale getirdin yönetim...

Son 2 haftadır izleme listemden sildim az da olsa rahatladım. Portföyde her daim devam...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

3. ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    BOFA sunar THE END.....ARKASI YARIN....

5.5 milyon lot verdi kağıdı %4 aşağı bastı. Dün % 7 yukarı bugün % 4 aşağı. Yarında 3,4 milyon verir bir % 3 daha aşağı. Ne anladık bu işten. Dostlar alışverişte görsün. Yuh be göz göre göre bu kadar da olmaz be arkadaş.. Yönetim uyuma.. Senin yatırımcın keriz mi ??
    Size bunu genel kurul da da söyledik. Daha ne yapalım.?? Bir sürü insan Cimer e yazdık, hala bu hayasız aracı kurumun oyun sahası halindesiniz..
    Allah sizi ıslah etsin diyecek bir şey kalmadı artık..
    Bofa’dan işlem yapanlar , tahtanın sahipleridir diye düşünüyorum , tahta yapıcılar ,yabancı biri bofadan bu kadar mal alsa kafasına vururlar , çıkmasına izin vermezler, Bofa dan işlem yapmanın bir avantajı olmalı tahta yapıcılar için , ya orada daha iyi gizleniyorlar , yabancı adı altında ya da başka bir şey bilemiyorum , ama gelecek haberi önceden haber alan bir grup Bofa dan alışa geçti ( içerden haber alma ihtimali en yüksek olan grup tahta yapıcılar olmalı), sonra da sattı , önceden bildikleri bu haberi nasıl değerlendireceklerki yoksa ( sadece şahsi paranoyak fikirlerim gerçekle alakası yoktur , hepsi birer fantezidir )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Sanberk Yazıyı Oku
    Bofa’dan işlem yapanlar , tahtanın sahipleridir diye düşünüyorum , tahta yapıcılar ,yabancı biri bofadan bu kadar mal alsa kafasına vururlar , çıkmasına izin vermezler, Bofa dan işlem yapmanın bir avantajı olmalı tahta yapıcılar için , ya orada daha iyi gizleniyorlar , yabancı adı altında ya da başka bir şey bilemiyorum , ama gelecek haberi önceden haber alan bir grup Bofa dan alışa geçti , sonra da sattı , önceden bildikleri bu haberi nasıl değerlendireceklerki yoksa

Ne haber ne bir başka şey.. Bu tam anlamıyla kuş keklemek.(kandırmak) Bu tahtanın sahibi YKB yatırım.. İş Yatırım ise etliye sütlüye karışmaz piyasa yapmaz mecbur kalmadıkça. Kekleme ci ise BOFA dır. Her seferinde operasyonu yapar çekilir mideye indirdiklerini sindirmeye. Bu bir değil iki değil üç değil.. Kaçıncı sefer aynı hikaye.. Demek ki hepsinin işine gelen bir şeyler var.

Geçmişte yazdım hatta hatta film başlıyor dedim, BOFA nın canı kaldırmak ister kaldırır indirmek ister indirir. Buna da yol verenler vardır onlar da kendi hampalarını çeker otururlar bir kenara. Olan da bizim gibi uzun vade bu kağıdı tutup son beş altı senede zır zarar edenlere olur..

5. ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Korkumdan sildim

Son düzenleme : Sanberk; 03-11-2022 saat: 22:48.

6. Neyse daha fazla yazmayalım sonunda bacağımıza sıkacaklar , Kaderimiz deyip çekeceğiz ve kendi stratejimizi belirlemek zorundayız , köpekbalığı dolu bir ortamdayız , kimseden iyi niyet beklemek hata olur

7. Burada 3 kişi ya yazıyor ya yazmıyor köpek balığı ne yapacak burada? Bizde biliyoruz Sermaye piyasalarımızda maalesef işleyiş düzeni bozuk. Ama ne yapalım mal ucuz piyasa ucuz.O yüzden yatırımcı kendi kendini korumanın bir yolunu bulmalı ya da bunun için kendisini geliştirmeli. En kestirme çözüm bu.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,366
    ASELSAN yabancı oranı 2 Kasım 2022 % 23,89. 3 Kasım 2022 % 25,60.
    Fark % 1,72. Hisse kapanış fiyatı: 34,50 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 286/634 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •