Sayfa 286/891 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Sn albul devletin bekası için bu millet can verdi hâlâ da verecektir asıl mesele böyle milleti olan devleti yönetiyorsan menşei belli olmayan, kurduğu şirket vatandaşını soymaya odaklı, ihaneti ifşa olmuş, sırf basın yayın organı tellâllığını yapıyor diye yol verirsen... yönettiğin devletin ana haber bültenlerinde hergün farklı konularda yüzlerce magdur vatandaş adalet, adalet diye bağırıyorsa buna rağmen avrupada bizi kıskanıyorsa kusura bakmayın.
    .................................................. .................................................. ..........

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,

Kıymetli Atik ve Albul72,Aklın yolu birdir derler ya hani .. Kısaca ve asıl anlatmak istediğim sözün özü özeti buydu işte..Hepinize hayırlı akşamlar,..Selamlar..
    Son düzenleme : kartalgaga; 27-08-2020 saat: 19:43.

2. Keşke yeryüzündeki bütün haksızlığa uğramış iyi yada kötü herkesin hakettiği verilse..İçim yanıyor hani,Me söylesem yetmez

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Imtiyazli hisse uygulaması olduğu surece daha çok beklersiniz

4. gecen sene 80 bin olan arac 170 bin olmus
    gerisini siz hesap edin

5.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    gecen sene 80 bin olan arac 170 bin olmus
    gerisini siz hesap edin
    bir ara bundan kazandigi para ile jip alacak bir
    arkadas var di da
    evi arabaya
    arabayi bisiklete ceviren holding diye bosuna demiyoruz

6. Devleti yöneten müslüman kardeşlerimiz kul hakkı yemediklerini çok adaletli adil hakkaniyetli olduklarını her fırsatta dile getirirler kasım kasım kasılarak kendilerini överek biz hiç göremedik 18 yıldır oy vermemize rağmen ha bu gün düzelirler ha yarın düzelirler diye bekledik durduk ama nafile beklemişiz çünkü bu süreç içinde hırsız dolandırıcı sözde işadamlarına sürekli soydurdular bizi kimlermi onların bir kaç ahlaksız hayasız olanlarını sayayım size; Mücahit Ören (ihlas holding),Ali çavuşoğlu ve kardeşleri (ÇBS Printaş ve boya),Latif ve Yaşar Ünal(Ünal Tarım Ürün),Şevket Aksoy ve Ragıp Arsan (Lio Yağ Sanayi) bunlar benim bildiklerim ve beni yaklaşık 350 bin dolar'a yakın zarara uğratan iblisler bunlar gibi daha yüzlerce şirket ve işadadamcığı var ama malesef korunuyorlar görmezlikten geliniyorlar..Ak parti ve Mhp'ye bundan böyle benden oy yok başkalarını bilemem bunlarla hem hem maddi ,manevi ve sağlığımı kaybettim vatandaşlık hakkım haram olsun..

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Devleti yöneten müslüman kardeşlerimiz kul hakkı yemediklerini çok adaletli adil hakkaniyetli olduklarını her fırsatta dile getirirler kasım kasım kasılarak kendilerini överek biz hiç göremedik 18 yıldır oy vermemize rağmen ha bu gün düzelirler ha yarın düzelirler diye bekledik durduk ama nafile beklemişiz çünkü bu süreç içinde hırsız dolandırıcı sözde işadamlarına sürekli soydurdular bizi kimlermi onların bir kaç ahlaksız hayasız olanlarını sayayım size; Mücahit Ören (ihlas holding),Ali çavuşoğlu ve kardeşleri (ÇBS Printaş ve boya),Latif ve Yaşar Ünal(Ünal Tarım Ürün),Şevket Aksoy ve Ragıp Arsan (Lio Yağ Sanayi) bunlar benim bildiklerim ve beni yaklaşık 350 bin dolar'a yakın zarara uğratan iblisler bunlar gibi daha yüzlerce şirket ve işadadamcığı var ama malesef korunuyorlar görmezlikten geliniyorlar..Ak parti ve Mhp'ye bundan böyle benden oy yok başkalarını bilemem bunlarla hem hem maddi ,manevi ve sağlığımı kaybettim vatandaşlık hakkım haram olsun..
    İçime su serptin kardeş
    Dediğin gibi, önce cunta hallolsun, yok 15 temmuz bunları haklı çıkardı, yok yok başkan olmadan düzelmez, ah şu lozan antlaşması yok mu ...
    Oy verip ikna yoluyla verdirdiğim için tövbeler olsun insanlık için de af diliyorum.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kardes senin jip yine zamlandi 😉

Sayfa 286/891 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •