Sayfa 29/64 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon
Arama sonucu : 511 madde; 225 - 232 arası.

Konu: INGRM - Ingram Micro Bilisim Sistemleri AS

1. 115 bine kadar endeksi takip etmiş gibi bi de endekse göre hareket etmiyor mu

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by oncetemel Yazıyı Oku
    Bunun gibi hisseler çok zor hisseler kademesiz küçük miktarlarla aşağı yukarı yapılabilir. Giren çıkan takibi çok kolay, bunlar ışığında çok sabır gerektiren hisseler bunlar. Ancak siz varsınız diye gitmez düşüncesi yanlış illa ki ky da varken gider gidecekse. Orta uzun vade bu şirket için olumlu görüyorum.
    Gitmez diyen mi var acaba ?

3. Bu hissede garip guraba toplanmış 5-10 lot alıp satıyorlar..Yoksa ortaokul ögrencileri harçlıklarını mı yatırıyor desem bilemedim..3 bin lotla 15 bin tl ile destek yapıyo adam.Destek de sağlam oluyo haaaa...Galip ağa gibi biri gelse kısa vadede 100 kağıtı görür gibi duruyor..Ha fakire yardım yapmısın ha bu kağıdı kaldırmışın aynı şey..ytd..)

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

4. Herhalde yukarı bir deneme yapacak gibi, iyice durgunlaştı.YTD

5. Deneme yarım kaldı ama burada kalmayacak gibi.YTD

6. 12 Aylık Bilançoları(Dönemsel) Genelde İyi Gelenler
    Geçmiş bilançolara göre
    ARMDA

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 29/64 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •