Sayfa 29/52 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon
Arama sonucu : 416 madde; 225 - 232 arası.

Konu: EGCEY EGELI.CO Enerji Yatırımları A.Ş.

1. Bir haftalik takasta patron (?) 216000 almış gözüküyor. Piyasadaki hissenin yaklaşık yüzde 7 ni almış......

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

0.52,8 den Çağrı yolu ile satan olmayınca piyasadan satanların mallarını almak zorunda kaldı. Enerji yatırımları adı altında orta ve uzun vadede iyi olacağına inanıyorum. Önünde Mayistaki mahkeme süreci kaldı. Onu da atlatirsa Yakın izleme pazarından çıkış için başvuru yapacaklardır.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Bu hafta hisseye bir hareket gelebilir. Cuma kapanışı iyiydi. Zaten dolaşımda hisse senedi az. Malı da biraz topladılar. Umarım tekniği bozmazlar.

4. Baran durmak Yok reklama devam diyorsun ya wc kağıdı olur batarsa millete akıl verdiğin kadar para da verecekmisin
    Tanın adamı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Biz hissede Tamcık tan başkası yok diyoruz ama özellikle gelip yok tekniği bozmasınlar,topladılar,mayısda davası var, uçabilir deyip duruyorsun Yiğit BARAN.Amacını anlamakta zorlanıyorum gerçekten.Küçük yatırımcıyı buraya çekmeye mi çalışıyorsun.Yoksa olurda kağıt giderse ben demiştim bak demek için mi yapıyorsun yoksa bilemediğimiz başka bir nedeni mi var anlayamadım

Her halükarda iyi niyetli olduğunu söylemek güç.Sen burda sürekli umut veren açıklamalar yaptıkça Tamcığı tanımayan kişiler gelip burda paralarını yatırıyor ve sonuç hüsran.0.90 altı yazmayacağım,0.80 altı yazmayacağım artık deyip en çok yorumu sen yapıyorsun kendi sözüne de sadık değilsin.

Benim burada yazdıklarımı iyi idrak edememişsiniz anlaşılan, uçacak kaçacak demedik. Enerji şirketi olarak orta ve uzun vadede iyi olabileceğini işaret ettik. Şu seviyeden, bu seviyeden yazmayacağım dediğim hisse de bu değil zaten.

Alıntı Originally Posted by centur Yazıyı Oku
    Baran durmak Yok reklama devam diyorsun ya wc kağıdı olur batarsa millete akıl verdiğin kadar para da verecekmisin
    Tanın adamı

İstiyorsunuz ki hisseyi sürekli kötüleyelim, tuvalet kağıdı yapalım. Peki o şekilde elimize ne geçecek? Biz istiyoruz ki artık patron somut adımlar atsın, artık hisseleri yatırımcı da kazansın. Adam çağrı yolu ile malı toplayamadi. Piyasadan %7-8 oranında aldı artık. Mayıs'ta mahkeme süreci var. Yakın izleme pazarında kalmasının nedeni de bu değil mi zaten. Ordan sıyrılsin, bu olumlu yansımaz mi? Sonra BIST te başvuru yapar Yakın izleme den çıkmak için.

8. Bu forumda okuyanlar seni iyi değerlendiriyor
    Yolsuzun ahlaksızın ********in arkasında durmaktansa karşısında durmak erdemdir sen ise bu kavramlar senin yabancı olduğun kavramlar sen ahlaksız dolandırıcı nın yanından ayrılma sakın biz sana yazmaya devam ederim

Sayfa 29/52 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •