Sayfa 290/396 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Muhtemelen , yarın , borsa kapandıktan sonra bilançosunu gönderecek
    Güzel bir bilanço geleceği de kesin gibi
    Öyleyken , bugün kükremeyip , eksi kapatması çok sinir bozucu
    Yoksa , 250 den 277,5 oldum, savaş ortamında bununla yetinin mi denecek

2. Son bir ayda Sitibank 1,5 Milyon adet , Doçebank ise 1 Milyon adet satmış
    Hissenin yükselememesinin sebebi bu.
    Halbuki Sitibnk ın elinde hala 17.220.000 adet hisse , Doçebankda da 4 Milyon adete yakın hisse var.
    Düşürerek ne elde edecekler.

3. Maliyetleri dusukse bir kismini satip cebe attim nakdi baska bir sekilde kullanmis olamazlarmi? yada alanla ortak bir yatirim yapiyor olabilirler.
     Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Son bir ayda Sitibank 1,5 Milyon adet , Doçebank ise 1 Milyon adet satmış
    Hissenin yükselememesinin sebebi bu.
    Halbuki Sitibnk ın elinde hala 17.220.000 adet hisse , Doçebankda da 4 Milyon adete yakın hisse var.
    Düşürerek ne elde edecekler.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yarın akşama doğru basarlar gazına merak etmeyin. Akşama kadar alan aldı, kapanışa doğru mal aldırmazlar kimseye bence!

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Yarın akşam doğru basarlar gazına merak etmeyin. Akşama kadar alan aldı, kapanışa doğru mal aldırmazlar kimseye bence!
    İnşallah üstad
    Yarın tavan olursa , tavanı 305,250

6. Asuzi ,muhteşem bilançosu öncesi gün tavan yaptı , sonraki günlerde baya bir düştü
    İşmen , muhteşem bilanço sonrası tabana oturdu, sonra da hep düştü , bugün de düştü.Bizim başımıza da bunlar gelmez inşallah
    Gerçi , bizim pd/dd. ve fk. mız , o hisselerle kıyaslandığında , çok daha güzel , ama yine de belli olmaz

7. Olacagina bak derler.Bide beklenen karlar abudik gibudik bi sekilde buharlasirsa bununda akibeti bu.Ancak ort beklenen kar gelirse bu kadar kar ı ve ozsermayeyi ne yapacaklar merak ediyorum.Bu karlilik ve ozsermaye ye sahip sirketler 500 ustu cirit atiyor...Bunun tahtacisi herhalde farkinda degil.Olan yatirimciya oluyor..Yarin %1000bedelsiz aciklasa ustune bilanco gelse ne guzel olur degil mi?yeni halka arzlar 5/6/7 seans tavan giderken niye diye soran olmuyor?
     Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Asuzi ,muhteşem bilançosu öncesi gün tavan yaptı , sonraki günlerde baya bir düştü
    İşmen , muhteşem bilanço sonrası tabana oturdu, sonra da hep düştü , bugün de düştü.
    Bizim başımıza da bunlar gelmez inşallah
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yarın akşam ak koyun kara koyun belli olur. 1 gün daha sabır. Hokus pokus ile yok edemez yaa keltoş karları. Bu zamana kadar hiç yapmadı zaten. Bilançoları hep hakkıyla gönderdi. Bilanço sonraları dggyo vakası ile hisse satmışlığı var tabi ama bilançolarda hiç ayak oyunları yapmadı. Ben tanık olmadım bugüne kadar.

Rekor kar bekliyorum. Dggyo ya rağmen!

Sayfa 290/396 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •