Sayfa 290/320 İlkİlk ... 190240280288289290291292300 ... SonSon
Arama sonucu : 2558 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. Öyle bir yazı yazdığımı hayırlamıyorum. Silmedimde, o yazıyı bulur musunuz rica etsem?

Hisse 2020-2023 performsını tekrar gösteremez. Çünkü o zamanlar pddd 2-3 idi, şimdi 4.4 yani gelecekteki primleri de bugüne çekilmiş durumda.

Kısacası ben ne "mevduat varken kimse borsaya gelmez" dediğimi hatırlıyorum ne de hisse patlama yapar diyorum. Heee, mevduatlar %200 olur enflasyon %5tir o zaman o sözü söylerim. Yani aşır uç noktalarda anca böyle kesin konuşabiliriz.

Değerlememde "Özkaynağını her çeyrek %23 arttırmayı başarabilirse ne olur?" kısmını inceledim. Faizle başabaş noktasına kaçıncı yılda geldiğine baktık. En son, bu böyle sonsuza gidemeyeceğini de belirttim. HİSSE FİYATI-HEDEFİ vermedim.

Eğer sizde böyle "patlama potansiyeli var" diye algılanıyorsa hissede ben o paylaşımı sildim. Belkide gerçekten öyle algılanılıyordur. Sonuçta yatırımcısıyım, duygusal davranmış olabilirim.

Edit: Yorum silmeyi bulamadım sanırım sadece son yorum değiştiriliyor, siliniyor.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Madem bu hissenin bu kadar katlama potansiyeli vardı. Neden geçen sefer mevduat varken kimse borsaya gelmez diye yazdınız burada?
    Son düzenleme : nurullahCaliskan; 19-02-2024 saat: 00:50.

2. Nurullah Bey

200 milyar üstü hacimlerin faizden dolayı ki yorum yaptığınızda faizler daha düşüktü tekrar gorulecegini sanmıyorum demiştiniz, kısa bir süre haklı da çıktınız ancak hacimler tekrar 200 milyar üstüne çıktı ,rötarlı da olsa biz haklı çıkmış olabilir miyiz ?borsaya olan ilginin devam edeceğini söylemiştik biz de zira ..
     Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Moriarty Bey öngörülerimin rötarlı da olsa tutuyor diyebilir miyiz?
    SM-A047F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. https://www.hisse.net/topluluk/showt...56340&page=285

2272 no:lu gönderi de alıntılamış olduğunuz yazı.Şu an yazdıklarınızla çelişiyor. Hemde bayağı çelişiyor.

Ben tesadüflere inanmayı bırakalı bir 25 sene falan oldu. Saygılarımla.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Haklıınız Moriarty Bey.
    Tebrik ederim.

Ben borsanın ve hacimlerin düşüşünün devam edeceğini düşünüyordum ama sadece 3 ay sürdü. Beklediğimden çok hızlı toparladı

Alıntı Originally Posted by moriarty Yazıyı Oku
    Nurullah Bey

200 milyar üstü hacimlerin faizden dolayı ki yorum yaptığınızda faizler daha düşüktü tekrar gorulecegini sanmıyorum demiştiniz, kısa bir süre haklı da çıktınız ancak hacimler tekrar 200 milyar üstüne çıktı ,rötarlı da olsa biz haklı çıkmış olabilir miyiz ?borsaya olan ilginin devam edeceğini söylemiştik biz de zira ..

SM-A047F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 12 şubat dan bugüne kadar 6 günlük pasta . y t d

7.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Bu arada selamlar, saygılar müzikal abi. Başlığa gelip seni görünce "hah doğru yerdeyim" diyorum kendi kendime
    Çok naziksin sevgili Alper Sevgiler, saygılar ve selamlar benden.

Darphanemizde işler yolunda. Tam gaz yola devam.

Sayfa 290/320 İlkİlk ... 190240280288289290291292300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •