Sayfa 291/1009 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yarın mb faiza rtışı yapmaya bilir. çünkü 100 değil 300 arttırsa bile herlkes bidena ve ab nin ne diyeceğine bakar herkes oralardan gelecek ters bi açıklama dolarda inanılmaz harekete neden olur ve faiz artışı boşa gider
    başkanım ben tam tersi düşünüyorum artmazsa ipin ucunu yakalayamazlar

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    yarın mhp nin kongresi var sen seyret açıklamaları 300 puan bile kurtarmaz diyorum o yüzden boşa harcamamaz yada bbana göre harcamaması lazım yarın bakacağız arttırırsa ne olacak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. İşte AKP'nin adalet reformundan bir bukle.
    Sen bırak temel insan haklarını uygulamayı parti kapatmaya çalışıyorsun.
    Siz sanıyor musunuz ki dolar 7.63'te kalır?
    Durduk yere Putin'e çatan Biden reise en büyük kozu ellerimizle verdik.
    Adam Türkiye'de demokrasi yok diye diretiyordu.
    Biden reise ellerimizle altın tepsi içinde fırsat sunduk.
    Yarın bir yaptırım gelirse ABD'de dolar 9TL'de soluğu alır.
    Tüm borsacı arkadaşlara mal boşalt tavsiyesinde bulunuyorum.
    %18 faizden de 6 ay bağlayacak olanlara allah akıl fikir versin.

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    valla ben sevgiden ziyade sözlerinizde alaycı kibirli tutum görüyorum vay zavallı tl ciler der gibisiniz çoğunlukla hep dokundurma var size kaç kez söyledim ama aynı tutumdan zevk alıyorsunuz
    Sn. bahri , son kez kişisel yazmak zorundayım. Kibir bana ters. Evet tanışmadığımız için yazı dilini yorumlamak zor. Herkesin ifade tarzı değişiktir. Ben kimseyle alay edecek kadar büyük değilim. Ancak kendimle alay ediyorum bazen. Bol kazançlar olsun. Buralarda bulunma sebebimiz kavga değil, üç beş fazla nasıl kazanırız.

5.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yarın mhp nin kongresi var sen seyret açıklamaları 300 puan bile kurtarmaz diyorum o yüzden boşa harcamamaz yada bbana göre harcamaması lazım yarın bakacağız arttırırsa ne olacak
    tüm kurşununu (ne kadar varsa artık ) yarın harcamayacağını düşünüyorum ben de. ama ekimdeki hatayı bir kere daha yapar yarın boş geçerse.. wellcome to the jungle.

6.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    tüm kurşununu (ne kadar varsa artık ) yarın harcamayacağını düşünüyorum ben de. ama ekimdeki hatayı bir kere daha yapar yarın boş geçerse.. welcome to the jungle.
    yabancı dört gözle yarını bekliyor en başta timothy ash kaç aydır kazıya kazıya kredibilite de belli bir noktaya geldik 100 baz puan için bir çuval inciri feda edeceklerse eski yönetimden farkları kalmaz

7. bu faizler artmayacak Naci beyin krebilitesinin bir önemi yok. Hükümet seçim startını vermiş bulunmaktadır. Kaldı ki TL yi zorlayacak daha bir sürü konu varken FOMC toplantısı en önemlisidir. global bir hareket olacaksa ,çok çok zor duruma dahi gelsek, belki o zaman bir artış beklenebilir. Stopaj için tcmb öncesi karar verirler diye düşünürken, şimdi ise faiz artışı olmayacağına göre dolar hareketine göre karar alırlar diye düşünüyorum. 8 bandını aşmayan bir dolar tl de stopaj da uzatılmayacaktır.

8. siyaset(çene) ile faturalar ödenmez...
    bütün kur riski merkezde...
    para varsa arttırmasınlar...

Sayfa 291/1009 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •