Sayfa 292/1023 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. powerpc, psikolojimi bozdun be kardeşim. Hisse.net sitesinde hangi başlığa gitsem senin haykırışlarını okuyorum. -Ulan bu adam bişey biliyor- diyorum ve atlıyorum senin kayığa. Fakat kayık tam derin sulara yol almadan ya batarsa göçmenler gibi boğulursam diye hoppp iniyorum, kıyıya koşuyorum.
    Kıyıda bir iki gün sizi gözlüyorum, batmadan çok istikrarlı sallana sallana gidiyorsunuz. Arkanızdan yetişmek için başka kayık gözlüyor ve atlıyorum ama sana yetişemiyorum. Biraz önce yine 4,0630 dan atladım. Bu kez can simidi de patlak , ona göre.

Bence bankalar batmaz,bir iki yıl kar etmezler olur biter.Bu depremden onların payına da o kadar düşsün artık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Bankalar derken misal hangileri batar.İşbank,akbank,garanti,
    hsbc,yapı kredi,ing bank ,ziraat,halkbank,vakıfbank sizce hangileri batar
    Devlet bankaları, yukarıdan emirle kredi verdikleri için öncelikle onların bilançoları batar.

Ama bankalar devletin olduğu için izin vermezler.

Bankalar derken misal hangileri batar.İşbank,akbank,garanti,
    hsbc,yapı kredi,ing bank ,ziraat,halkbank,vakıfbank sizce hangileri batar
    Valla o dedikleriniz olursa kim batar kim kalır orasını olay gerçekleşirse görürsünüz ama küçük insanların çoğunun sıfırı tüketeceği şimdiden rahatlıkla söylenebilir. Bu ülkede batmayan şirketler KEPEZ VE ÇUKUROVA elektrikte AKP hükümetinin yönettiği devlet tarafından soyulan hiç suçu olmayan küçük hissedarların olduğunu düşünürsek sizin dediğiniz gibi` bırakın döviz borçlu şirketler batıyorsa batsın` olacaksa Kepez ve Çukurova mağduriyeti bu olayın yanında solda sıfır kalır.

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Valla o dedikleriniz olursa kim batar kim kalır orasını olay gerçekleşirse görürsünüz ama küçük insanların çoğunun sıfırı tüketeceği şimdiden rahatlıkla söylenebilir. Bu ülkede batmayan şirketler KEPEZ VE ÇUKUROVA elektrikte AKP hükümetinin yönettiği devlet tarafından soyulan hiç suçu olmayan küçük hissedarların olduğunu düşünürsek sizin dediğiniz gibi` bırakın döviz borçlu şirketler batıyorsa batsın` olacaksa Kepez ve Çukurova mağduriyeti bu olayın yanında solda sıfır kalır.
    Valla zaten batmış adam, bu ekonomi o şirketleri taşıyamaz.Tedaviye cevap vermeyen vakalarda son çare cerrahidir.Hastalıklı organı ampute etmezsen tüm gövdeyi kaybedersin.Bence batık şirket adı üstünde batık ,doğaya aykırı davranmamalı, batırılmalı.O şirketi yüzdürmek için yapılan her çaba sağlıklı dokuya zarar verir.

Misal benim bildiğim batık bir inşaat şirketi var.Her gün reklamı dönüyor her mecrada.E bu günlerde o şirketten ev alanlar ne olacak.Batık şirketi KGF ile yüzdürdüler destek oldular şirket hala satış yapıyor.E şimdi ev alanların durumu ne olacak.

Misal benim bildiğim batık bir inşaat şirketi var.Her gün reklamı dönüyor her mecrada.E bu günlerde o şirketten ev alanlar ne olacak.Batık şirketi KGF ile yüzdürdüler destek oldular şirket hala satış yapıyor.E şimdi ev alanların durumu ne olacak.
    Bunlardan hala beton alanlar varsa beterin beteri olsalar vız gelir tırıs gider, beton beyinliler kendi beton beyinlilerin toplamı kadar bir kesimi etkiler ama sevsek te sevmesekte ÜLKER , DOĞUŞ vs gibi şirketler işin içine girerse olay başka boyutlara taşınır.

Sayfa 292/1023 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •