Sayfa 292/1078 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Herkese İyi Akşamlar...

Az önce "Bilanço Özet Tablosu" çalışmasını da çok şükür tamamladım. Hatırlatırsanız her zaman güncelleyebilirim. Aksi halde hafta sonu veya aklıma geldikçe ve müsait oldukça güncellerim. Öyle her zaman güncellenecek bir veri olmadığı için unutabiliyorum...

Umarım işe yarar bir çalışma olmuştur...

Şimdiye kadar olumlu ya da olumsuz bir eleştiri gelmediğine göre şikayet eden yok! Öyleyse devam edebiiriz...

http://teknikanaliz.site/TemelVeriler.html

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Herkese İyi Akşamlar...

Az önce "Bilanço Özet Tablosu" çalışmasını da çok şükür tamamladım. Hatırlatırsanız her zaman güncelleyebilirim. Aksi halde hafta sonu veya aklıma geldikçe ve müsait oldukça güncellerim. Öyle her zaman güncellenecek bir veri olmadığı için unutabiliyorum...

Umarım işe yarar bir çalışma olmuştur...

Şimdiye kadar olumlu ya da olumsuz bir eleştiri gelmediğine göre şikayet eden yok! Öyleyse devam edebiiriz...
    çok teşekkürler sayın T/A, teknik verilerin yanında temel verilerin de olması hisse seçiminde çok fayda sağlayacaktır.

emeklerinize müteşekkiriz.

hayırlı geceler.

Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    çok teşekkürler sayın T/A, teknik verilerin yanında temel verilerin de olması hisse seçiminde çok fayda sağlayacaktır.

emeklerinize müteşekkiriz.

hayırlı geceler.
    Ben de öyle düşünerek bu bilgileri bu sayfada toplamaya çalıştım.

Bu şekilde ilgi duyulan şirketin hemen Temel Değerlerine de hızlıca ve aynı sayfadan anında ulaşılabilecek...

İnşaAllah faydalı olur da emekler boşuna gitmez...

Hayırlı geceler...

Az önce yeni bir Tablo daha hazırlayarak "Temel Özet" Bilgilerini de sizlerle paylaşmış oldum...

Vakt-i zamanında bu bilgileri ben çok aramıştım ve herbirisini bulabilirsem parça parça sağdan soldan bulmaya çalışmıştım. Çok şükür şimdi kendim için de bu bilgiler elimin altında topluca olacak. Kimse kulanmasa da benim işime yarayacağı kesin...

Son olarak "Yabancı Oranı" Talosunu da hazırladım...

Zamanla geçmiş tarihli tablo verileri de yüklenecektir. Şimdilik Günlük olarak devam edelim. Hergü ekledikçe yenisi sol bölümede görünecektir...

Benden bugünlük bu kadar.

Hayırlı Geceler...

Herkese hayırlı haftalar diliyorum...

Yaptığım çalışmalar benim hoşuma gitmeyince veya bir eksiği gözüme çarpınca onu düzeltmeden rahat edemiyorum. Az önce yine böyle bir sorunu ve kolaylığı ekledim...

Bundan böyle tablolarda görmek istediğiniz hisse için sayfayı kaydırmaya gerek kalmıyor.

Doğrudan "Arama Kutusu" vasıtası ile bu işi sizin yerinize ben yaptırıyorum. Aradığınız hisseyi yazmaya başlayınca sadece yazdıklarınızı içeren hisseler ekranda listelenecektir. Diğerleri görünmeyecektir.

Tek bir sorun kalıyor; o da ekranda listelerken zebra deseni oluşumda düzensizlik olması. Aslında bu sorunu da halledebilirim ama bu defa siz her tuşa bastığınızda server ile haberleşme ihtiyacı doğacak ve bu da işleri biraz yavaşlatacaktır. O nedenlene şimdilik aklıma daha güzel bir çözüm gelene kadar bu şekilde idare edeceğiz...

Sizin aklınıza olmasını istediğiniz başka özellikler geliyorsa lütfen çekinmeyin. Biliyorsunuz imkanlar dahilinde hizmette sınır tanımıyorum...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,986
    Son bir haftadır ortalıkta yoktum. İşleri toparlamakla meşguldüm.
    Arada, akrabalarımdan biri vefat haberi gelince hepten siteye giriş yapmayı bile unuttum. Ama bakıyorum da Sevgili üstadım sen hiç boş durmamışsın.
    Memketimizin başına örülen çorapların biri bitmeden bir başlarken şu sıkıntılı zor günlerde harcadığınız bu emekleriniz için size, kendi adıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Rabbim sizi sevdiklerinize bağışlasın. Allah razı olsun... Herşey gönlünüzce olsun.

Bu arada Sayın mühendis ankara yı tebrik etmek isterim. Afrin ile ilgili öngörülerinde haklı çıktı.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Sizin aklınıza olmasını istediğiniz başka özellikler geliyorsa lütfen çekinmeyin. Biliyorsunuz imkanlar dahilinde hizmette sınır tanımıyorum...
    Farkında mısınız bilmiyorum ama, Sevgili Don Kişot abimizden bu aralar pek ses çıkmıyor. Tahminim hepsini not alıyor toplu olarak ceza kesecek bize. Umarım kötü bir gününe denk gelmeyiz.

hoşgeldiniz sayın selimtogrul,

başınız sağolsun.

afrin konusundaki tebrik için teşekkürler, hafızanız kuvvetli.

Allah askerimizin yar ve yardımcısı olsun, onları korusun.

Sayfa 292/1078 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •