Sayfa 294/413 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon
Arama sonucu : 3304 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Bedelsiz onayımız geldi ama hâlâ tavan olamadık bu nasıl iştir
    O dediğiniz de oldu.Sonumuz hayrola.
    .
    Selametle.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Tavanda kaç lot olduğunu ve akd verebilecek var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by modetr Yazıyı Oku
    Tavanda kaç lot olduğunu ve akd verebilecek var mı?
    tavanda 524 emir 6.270.000 lot bekler.En iyi alıcı deniz 1.200 k vakıf 1.111 k ve A1 1.074 k satıcı 1.500 k Global 962 k QNB ve 883 k İnfo alış satış 5 aracı kurum fark ise:358 k
    .
    Syg
    Tavanı Vakıf deniz oyak ve A1 bozdu.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4. Teşekkürler Sn. Gselman

5. Akşam meltemi değil,fırtına nin ayak sesleri bunlar.Tavan çözüldü.Öyle herkes mallanmış,tavan tavan mı gidecek
    sanılıyor.Ağam döktüre döktüre zeybek oynar.

6. 6.77 vakif satis maliyeti.
    Vakif surer surerse tavana
    Sattiginin altindan 3M lot alip.
    Kademelere alici biriktirmesi lazim 3-4 Milyon lot.
    (İyi senaryo)

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Buralardan ya da 7.xx li fiyatlardan bölünse 3.çeyrek karlılık sonucu oluşacak FK ve pd/dd hesaba katmadan 3.00-3.15 TL den yeni fiyat oluşuyor.Sermayesi 1.000.000.000 TL olan ve en az bir o kadar 2022 yıllık karı getirecek şirketin 1 pay değeri sizce ne olur?Kaldı mı 4-5 TL nin altında holding fiyatı BİST te ve de oluşacak yeni rasyolarla.
    .
    Bence iyi yere dükkan açtık.Bugün tavanı tazeler ya da tazelemez.Önemli olan işler ve karlılık ve diğer beklentiler.
    .
    At deh demeden gitmeye başladı.Hayırlı kazançlar.
    .
    Selametle.

8.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    6.77 vakif satis maliyeti.
    Vakif surer surerse tavana
    Sattiginin altindan 3M lot alip.
    Kademelere alici biriktirmesi lazim 3-4 Milyon lot.
    (İyi senaryo)

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sevgili memocan,
    .
    Vakıf zaten operasyon merkezi.Kağıdın önüne koyduğu 6.14 takozunu unutmadık.Asıl yapı kredi ve iş yatırım masası ile yat finansmanı bekliyorum ben.Vakıf satar onlar alır akşam ekstreleri konsolide eder,geçer giderler.(Deniz yat daki koyuncuyu da unutmayalım.)
    .
    Syg

Sayfa 294/413 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •