Sayfa 294/1078 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: Sistem Takibi...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim...

Bu aralar biraz hızlı gittim ama mecburi bir dinlenme dönemine ihtiyacım var. Sağ boyun fıtığı sıkıntı çıkarıyor. Tedavi oluyorum ama yorulunca iyileşme olmuyor. Biraz rölantiye almam lâzım.
    ...
    geçmiş olsun sayın T/A, Allah şifa ve afiyet versin.

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Birde fiyatı yükseltmeden almak istiyorlar, herhalde sıkılan satar diye bir düşünceleri var.
    Onlar daha beni tanımamışlar...

Elleri mahkum alacaklar...

Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    geçmiş olsun sayın T/A, Allah şifa ve afiyet versin.
    Teşekkür ederim...

Malum bilgisayar hastalığı. Mouse tutmaktan omuz kasılıyor...

5. Sn. T/A site konusunda fırtına gibi esiyorsunuz her gün yeni bir ekleme, insanları iyice tembelleştireceksiniz

Gerçekten hakkınız ödenmez, Allah razı olsun, elleriniz dert görmesin.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

6.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Onlar daha beni tanımamışlar...

Elleri mahkum alacaklar...
    Benimkiler bir türlü almıyorlar, ( benimkiler borç istiyorlardı, fırçayı yediler şimdi aramıyorlar ) inşallah sizinkiler alırlar götürürler
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

7.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Son bir haftadır ortalıkta yoktum. İşleri toparlamakla meşguldüm.
    Arada, akrabalarımdan biri vefat haberi gelince hepten siteye giriş yapmayı bile unuttum. Ama bakıyorum da Sevgili üstadım sen hiç boş durmamışsın.
    Memketimizin başına örülen çorapların biri bitmeden bir başlarken şu sıkıntılı zor günlerde harcadığınız bu emekleriniz için size, kendi adıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Rabbim sizi sevdiklerinize bağışlasın. Allah razı olsun... Herşey gönlünüzce olsun.

Bu arada Sayın mühendis ankara yı tebrik etmek isterim. Afrin ile ilgili öngörülerinde haklı çıktı.

Farkında mısınız bilmiyorum ama, Sevgili Don Kişot abimizden bu aralar pek ses çıkmıyor. Tahminim hepsini not alıyor toplu olarak ceza kesecek bize. Umarım kötü bir gününe denk gelmeyiz.
    Başınız sağolsun Selim bey, Allah sabırlar versin.

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Sn. T/A site konusunda fırtına gibi esiyorsunuz her gün yeni bir ekleme, insanları iyice tembelleştireceksiniz

Gerçekten hakkınız ödenmez, Allah razı olsun, elleriniz dert görmesin.
    Verilerin derli toplu olmasında fayda var. Ben de çok kez bu konuda zorlanıyorum. Açığa Satış bir yerden, Yabancı Oranı başka bir yerden, Temel Oranları başka yerden alıyordum. Şimdi hepsi derli toplu oldu...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 294/1078 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •