Sayfa 296/963 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon
Arama sonucu : 7698 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Bu konuda katılmıyorum her zaman biz düşünmek zorundayız borsada kaybeden yabancıyı ne duydum ne gördüm zarar eden hep bizler olmusuzdur malesef adamların maliyetlerini hiç birimiz bilemiyoruz.

2. En basit kendimden örnek vereyim şu an içerideki hisselerimin tamamı kar anaparam cepte ama takasta benim lotlarim belli bir maliyet oranında sistemde görünüyor.

3.  Alıntı Originally Posted by zevahiri09 Yazıyı Oku
    En basit kendimden örnek vereyim şu an içerideki hisselerimin tamamı kar anaparam cepte ama takasta benim lotlarim belli bir maliyet oranında sistemde görünüyor.
    güzel tercih yapmışssın. ama benim çıkış vaktim henüz gelmedi. benim maliyetim 4.40-4.50 civarında şuan. citi buralardan alıma başladı toplamda 8 milyonlarda takasta hissesi varken bugun 20 milyon hissesi var. benim yine aynı. hisse geldi 7.50 lere. açıkçası benim elim daha kuvvetli şuan aslında tüm bu konuştuklarımız kişilerin risk boyutuyla alakalı . bu arada allah bereket versin çok bekledik çünkü...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by alanyali Yazıyı Oku
    güzel tercih yapmışssın. ama benim çıkış vaktim henüz gelmedi. benim maliyetim 4.40-4.50 civarında şuan. citi buralardan alıma başladı toplamda 8 milyonlarda takasta hissesi varken bugun 20 milyon hissesi var. benim yine aynı. hisse geldi 7.50 lere. açıkçası benim elim daha kuvvetli şuan aslında tüm bu konuştuklarımız kişilerin risk boyutuyla alakalı . bu arada allah bereket versin çok bekledik çünkü...
    Aynen tam 8 ay oldu neler yaşattı ama an itibariyle 8 ay çektirip 15 iş gününde ihya etti çok şükür iyi kazandık.Herkes çok iyi paralar kazanır inşallah.

5. bugün yarın düşecekmiyiz çıkacakmıyız inanım bilsem yazardım.. mayısta dipten bakarsak %60 kusur yükseldi.. böyle piyasada bu kar inanılması zor durum.. halimize şükür

demem o dur ki hisseye aşık olmayın.. arada dışarı da kalıp izlemekte gerekli.. nasıl sert çıktıysa düzeltmede sert olur..

6. Koza Altın'ın Himmetdede Altın Madeni ÇED kararı ile ilgili Danıştay 14. Daire Başkanlığı bozma kararı verdi

Koza Altın'ın Himmetdede Altın Madeni ÇED kararı ile ilgili
    Danıştay 14. Daire Başkanlığı bozma kararı verdi.
    Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler
    verildi:
    "Kayseri İli Kocasinan İlçesi Himmetdede Beldesinde Himmetdede Altın
    Madeni işletmesi projesiyle ilgili olarak Çevre ve Şehircilik
    Bakanlığı tarafından verilen 14.07.2016 tarihli ÇED olumlu kararının
    iptali ve yürütülmesinin durdurulması istemiyle açılan davanın,
    Kayseri 2. İdare Mahkemesinin 09.11.2017 tarih ve E:2016/814,
    K:2017/1392 sayılı kararıyla reddedilmiş olduğu hususu 06/12/2017
    Tarihli KAP açıklaması ile duyurulmuş olup, mezkur karar hakkında
    Danıştay 14. Daire Başkanlığının 2018/150 E.K. 895 sayılı kararı ile
    bozma kararı verilmiştir. "

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/687244

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey
    06 Haziran 2018

KAP Haberleri tüm haberler >>
    Koza Altın'ın Himmetdede Altın Madeni ÇED kararı ile ilgili Danıştay 14. Daire Başkanlığı bozma kararı verdi

7. Herşey güzel de ipek koza için endeks gözünü toprağa dikmiş sanki problem gibi duruyor

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Endeks olası Not düşürmeyi satın alıyor sanki ama ne varki oyle bir açıklama gelirse aşağı gömüleceğide kesin, İPEKE kızımız takmadan yoluna devam ederse ne ala...
    Her Koyun kendi bacağından asılır, bu durumda diğer Koyunların asılana bir faydası olmaz olamaz. Borsa dada bu kanun işler bundandır ki kimsenin tavsiyesine göre hareket etmeyiniz !!
    !! YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !! Güzel bir Atasözü der ki : Kelin İlacı olsa Başına sürerdi

Sayfa 296/963 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •