Sayfa 297/363 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. Hırs yaptım inat ettim. Ellerindekileri almazsam namerdim. Ya kral olurum ya soytarı. Bu kağıtta vezir olmak zor anlaşıldı.

2. Keşke param olsa buralardan alıp maliyet düşünürdüm biraz, kahretsin herkesi çok terste bıraktılar 400 gündür düşen hisse mi olur yaa

3.  Alıntı Originally Posted by busecan Yazıyı Oku
    Keşke param olsa buralardan alıp maliyet düşünürdüm biraz, kahretsin herkesi çok terste bıraktılar 400 gündür düşen hisse mi olur yaa
    Sabret !!!!

4. Bu kadar art niyet bu kadar vicdansızlık insafsızlık olamaz

5.  Alıntı Originally Posted by itsakiss Yazıyı Oku
    Sabret !!!!
    Sabrediyorum beyefendi hatta pekçok kişi çekip gitti ben buradayım yanlız bu tahtayı bu hale düşüren yöneticisinden tahtacısına beceriksiz adiler varken nasıl ayağa kalkacak bu hisse, beceremiyorlarsa tahtayı insaflı ve işi bilen birine devretsinler yetti yaa

6. Adından dolayı garanti bankasının sanmayın, bu başka bir şirket bu ismi haketmiyor

7.  Alıntı Originally Posted by busecan Yazıyı Oku
    Adından dolayı garanti bankasının sanmayın, bu başka bir şirket bu ismi haketmiyor
    Şirketin 3 farklı mail adresine sitem dolu şikayet yazısı attım 3 paragraf, takan kim ki bizi, borsa yatırımcısı bu ülkede gerçekten olunmazmış neyse çok acı tecrübe ederek öğrendim maalesef, geriye kalan sadece sabrımız.

8.  Alıntı Originally Posted by busecan Yazıyı Oku
    Şirketin 3 farklı mail adresine sitem dolu şikayet yazısı attım 3 paragraf, takan kim ki bizi, borsa yatırımcısı bu ülkede gerçekten olunmazmış neyse çok acı tecrübe ederek öğrendim maalesef, geriye kalan sadece sabrımız.
    İnsanın tek tesellisi de bu yolda yalnız yürümediğini bilmesi

Sayfa 297/363 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •